LG G6 nebo Galaxy S7 Edge nebo jiný s IP68

Srovnávání telefonů a hodnocení obchodů s telefony

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod roy1 1. 8. 2018 23:32

Jaká je aktuální úroveň zabezpečení systému G6? Tím myslím datum. Díky za info.
roy1
Pokročilý

Odeslat příspěvekod standavfr 2. 8. 2018 05:53

1 červen.
standavfr
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod anonymni 5. 8. 2018 10:11

Takže jsem se rozhodl, že využiju cash back a výkup starého a koupím Galaxy S8 u Alzy.
anonymni

Odeslat příspěvekod opasino 5. 8. 2018 10:56

Také dobrá volba.
opasino
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod anonymni 11. 8. 2018 14:33

Tak jsem nakonec vzal Galaxy S8+. Jednalo se o rozbalený kus z Alzy za 15.000, k němu je možné využít cash back a výkup starého, takže konečná cena by měla být cca 9.000. S8+ jsem nakonec vzal zejména kvůli baterii oproti S8. A taky jako bonus je displej :-). Takže S8+ mám prozatím druhý den a musím říct, že jsem velmi spokojen. Displej parádní, vzhled samozřejmě super. A foťák? Opravdu pecka. Nemusím nic složitě nastavovat jako u té G6, vyberu pouze to, v jakém rozměru a kvalitě chci foto a video a pár drobností a fotí to suprově. Už jsem fotil i v šeru, v místnosti a vždycky vyšly fotky úžasně. Takže za mě super mobil a určitě si jej nechám :-)
anonymni

Odeslat příspěvekod hurec 11. 8. 2018 16:12

Co presne znamena sleva az 4000kc?
Odkud chapu , ze je podle mobilu (honor 8 pro za 4500kc) a co je bonus az 4tisice?
hurec
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod anonymni 11. 8. 2018 16:23

AŽ 4000 se pise proto, ze tam jsou s8, s8+, s9 a s9+ a jeste note 8 s bonusem 4000 a pak tam jsou nejaka Ačka s bonusem 2000. Proto to sluvko AŽ.
Takze k s8+ dostanu bonus 4000 a za muj xiaomi mi daji jeste asi 2000. Celkem tedy 6000.
anonymni

Odeslat příspěvekod hurec 11. 8. 2018 20:39

Jo diky. Jinak 15tisic za s8+ je krasa. Jen jak zjistit , ze nebyl uz pouzity cashback? Vim , ze jsi to tu psal. Ale nedela nekdo to , ze koupi , registruje , veme csshback a pak mobil vrati za plnou cenu?
hurec
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod anonymni 11. 8. 2018 20:50

Toto neni mozne. Samsung overuje, zda jsi mobil do 14 dnu nevratil a vyplaci odmenu tusim ze az za 30 dnu. Pokud je mobil vracen ve 14 dnech, tak je cashback zrusen a neni vyplacen. Ja jsem psal na samsung a jsem nyni ve spojeni s jednim ze zamestnancu. Napsal jsem mu IMEI a v pondeli mi posle email, zda jiz neni registrovano. Kazdopadne mi rikal, ze pokud by jsi chtel registrovat IMEI, ktere jiz bylo registrovano, tak te registrace nepusti pokracovat. Takze i takhle se da overit.
Jinak...ja si S8+ vyzvedl na alze. Jeste pred zaplacenim si ho prohledl. Na zadech byla jeste origo folie a na displeji nalepene sklo. Nabijecka, sluchatka, vsechno prislusenstvi jeste origo ve foliich. Mobil je jako funglovka z vyroby. Zatim slape perfektne.
Taky jsem pred tim stornoval dva nakupy a to uz u prvni s8 dokonce nalepili folii a uz byla na ceste na prodejnu alzy. Pak jsem nasel levnejsi o 600kc v modre barve a objednal ji. Pak jsem si osahal s8+ a byla suprova a jeste lepsi baterii, zak jsem vystronoval s8 a objednal s8+ v modre barve, ktera byla "jako rozbalena".
anonymni

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků