LG G6 nebo Galaxy S7 Edge nebo jiný s IP68

Srovnávání telefonů a hodnocení obchodů s telefony

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Tazz1 27. 7. 2018 17:29

@knee a proč bych neměl reagovat slušně? Je to jen debata :-) . Jinak nemohu souhlasit. G6 jsem měl krátce před Oreem a rozdíl tam opravdu je. Jak třeba ve výdrži, tak hlavně co se týče focení. Za dobrého světla zaostřuje velmi slušně a rychle. Za špatného tady je Bright mód. Signál, ať už wifi nebo mobilní, mám velmi slušný. Nezlob se na mě, ale posuzovat telefon dle toho, že kolega má a občas na chvilku půjčí. Myslím, že mi již prošlo rukama pár telefonů a dokážu srovnávat (uživatelsky) a G6 opravdu patří k těm lepším.
mobil Huawei P30 Pro, tablet Huawei Mediapad M5 8,4 WiFi
Tazz1
Junior

Odeslat příspěvekod anonymni 1. 8. 2018 10:12

Tak dneska jsem G6 zabalil a poslal zpet do LG shopu. Vcera jsem udelal zamerne spousty fotek a videii doma...jak venku, tak doma a ve sklepe v šeru i ve tmě. Natocil jsem videa i s prepnutim primo pri nataceni z normalniho na sirokouhly fotak a musim rict, ze to neni to, co jsem cekal. Pri sirokouhlem jsem mel pocit, ze to jako jako pres rybi oko. U videa to bylo zcela jasne patrne. Pri spusteni prehravani jiz nahraneho videa to bylo zpocatku jako zrychlene prehravani a ne klasicke.

Stejne tak jsem mel problem s vydrzi baterie. Nebylo to proste uplne ono. Ocekaval jsem od telefonu vice. Pockam, az mi dojdou penize zpatky a pak se rozhodnu, co dal. Zkusim mozna S8 a nebo jeste chvili pockam, jestli nebude zase od samsungu nejaka akce s cashbackem.
anonymni

Odeslat příspěvekod Eralindy 1. 8. 2018 12:26

kolik ti vydržela baterka? mohl by jsi hodit par fotek na net pro porovnani?
Eralindy
Junior

Odeslat příspěvekod Knee 1. 8. 2018 13:10

Sateza, chápu tvé očekávání byla větší než G6 dokáže.
Lg g6 dokáže uspokojit pouze nenáročné uživatele. Případně někoho kdo přechází s nějakého hodně stareho tel. a nemá žádné srovnání a zkušenosti.
Knee
Junior

Odeslat příspěvekod standavfr 1. 8. 2018 13:14

Divit se,že širokoúhlý objektiv fotí a natáčí jako širokoúhlý....no nevím co jsi čekal ale takhle je to prostě správně.Kde jsem končil s S7 edge s baterkou na 15 procentech tak s G6 mi zbývá ještě 30.Vzhledem k menší baterce na tom nebude S8 o moc lépe.
standavfr
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod anonymni 1. 8. 2018 13:50

Nepsal jsem jsem, ze se divim, ze sirokouhly nataci jako sirokouhly, ale jako rybi oko, coz je podle me spatne. A nikde neni receno, ze kdyz ti s7 zral vic baterii, ze bude i s8. Muze tam byt lepe odladeny soft a tohle jak znamo je dost ulezite pro baterii.
anonymni

Odeslat příspěvekod hurec 1. 8. 2018 14:16

S8 je fakt slaby na baterii. Nebyl problem ho nabijet 2x za den. U G6 mi baterie vydrzela vic. Ja byl s S8 zklamany a ma v 99% stejny software jak S7. Ono to je vlastne takova vylepsenina S7. Nic vic. Mobil letel rychle z domu.
hurec
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod anonymni 1. 8. 2018 14:27

Takze vlastne by stacilo vzit tu S7? Podle tve uvahy
anonymni

Odeslat příspěvekod standavfr 1. 8. 2018 14:42

Najdi si pár obrázků focených rybím okem,to je fakt úplně,ale úplně něco jiného,širokoúhlá optika vždy objekty deformuje a proto tam je druhá optika,která fotí normálně.
standavfr
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod planetoid_LV426 1. 8. 2018 15:44

Ten clovek spamuje i tady stejne blbiny :D Hochu ty si fakt myslis, ze za ty prachy najdes lip fotici telefon? :) S8 beres jako spasu, ale ta je +- to same, akorat drazsi. Ad vydrz, to je rukama, kdyz si neumis telefon nastavit a pozvypinat xy nesmyslnych procesu na pozadi apod., tak se nediv.
planetoid_LV426
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod anonymni 1. 8. 2018 17:07

Takze jiny nazor, nez tvuj, je spam?
anonymni

Odeslat příspěvekod Knee 1. 8. 2018 18:25

Sateza, se ti divím. Reagovat na toho legračního človíčka, zbytečné. Většina už to ani nedělá. Nemá šajn o čem píše "kdyz si neumis telefon nastavit a pozvypinat xy nesmyslnych procesu na pozadi apod" "S8 beres jako spasu, ale ta je +- to samé" to jsou hlášky. Už je to sic lepší než když chtěl za pomoci Bluetooth bezdrátově nabíjet, i tak stále smutné.
S8 bych ale také za peníze co se teď prodává nekoupil. I když je podstatně ve všem lepší jak G6. Škoda že jsi nevyužil akce na s9, to by jsi byl úplně někde jinde, za celkem dobré peníze.
Pokud tě LG úplně nestvalo, popřemýšlej o V30.
Knee
Junior

Odeslat příspěvekod planetoid_LV426 1. 8. 2018 18:53

Spam je to, když stejnou blbost zkopíruješ do více vláken. Na druhou stranu pravda, zbytečné reagovat na člověka, který chce tel do 10tis, koupí si G6 a pak napíše, že fotí špatně :D Pak si stěžuje na výdrž (to je rukama, pokud ti nevydrží den ve větší zátěži a 2 dny v menší) a ty řeči o širokoúhlém objektivu, bože, uplně mimo mísu.
planetoid_LV426
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod anonymni 1. 8. 2018 19:59

Jojo...toho vazne lituji, ze jsem to nezacal resit drive...tak pred 6 tydny a nestihl uz casback. Ale ted s.tim uz nic nenadelam.
Ja osobne proti LG nic nemam...mel jsem G3 a byl s ni vazne moc spokojeny, nez mi zmokla na horach a odpalila se zakl. deska. Jak jsem.uz napsal...pockam, az dojdou penize za G6 a pak zase neco zkusim objednat... Zase to prece muzu vratit ne...
anonymni

Odeslat příspěvekod Tazz1 1. 8. 2018 22:19

Knee píše:Sateza, chápu tvé očekávání byla větší než G6 dokáže.
Lg g6 dokáže uspokojit pouze nenáročné uživatele. Případně někoho kdo přechází s nějakého hodně stareho tel. a nemá žádné srovnání a zkušenosti.


Tak teď jsi mě pobavil. Počet telefonů co mi prošly rukama již počítám na desítky a to napříč značkami a i jabko jsem zkoušel. Jsem velmi náročný uživatel s velkou možností srovnání. A s G6 jsem naprosto spokojený. Některé problémy co tady čtu mě poměrně překvapují. Výdrž baterky u G6 je nadprůměr. Mohu porovnávat s již zmíněnou S8 a G6 vydrží více. Rovněž na foťák jsem dost náročný a zase spokojenost. Ale neberu nikomu jeho preference. Nicméně tvrdit, že G6 nemůže uspokojit náročného uživatele je trochu mimo.
Tazz1
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků