LG G6 nebo Galaxy S7 Edge nebo jiný s IP68

Srovnávání telefonů a hodnocení obchodů s telefony

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod anonymni 27. 7. 2018 10:21

Zajimava akce v cem, resp. kde?
anonymni

Odeslat příspěvekod Knee 27. 7. 2018 10:49

Cenová akce. Mrkni do sekce s9, tam to probírají.
Knee
Junior

Odeslat příspěvekod Tazz1 27. 7. 2018 11:47

Byl bych s tou glorifikací S8 opatrnější. Foťák srovnatelný. Nebudu tvrdit, že lepší (jak některá srovnání na YouTube), lepší výdrž, konstrukce. Předpokládám, že G6 s Oreem jsi asi neviděl, že?
Tazz1
Junior

Odeslat příspěvekod anonymni 27. 7. 2018 11:59

Tak ted pro zmenu nechapu Tazze... Pises: lepsi vydrz, konstrukce... To se vztahuje k S8 nebo pro G6? :-)
anonymni

Odeslat příspěvekod Knee 27. 7. 2018 12:07

Hele tazzi, vím že máš g6 a nelíbí se ti co píši. Ale alespoň reagujes slušně. Oreo nic nezměnilo, na G6 ani na v30. LG prostě fotoaplikaci neumí, neumí ani na G6 ani v30. Je to stále špatné a pomalé, rychlost zaostření je úplně tragická. Než LG něco vyfotí, foceny objekt je pryč. Záchrana je google cam. Jediný kolega co u G6 zůstal, nereportuje žádné zlepšení výdrže. Site stále přepíná, neudrží 4g a wifi stále nemá tam kde mi ostatní ano.
Knee
Junior

Odeslat příspěvekod anonymni 27. 7. 2018 12:27

Knee: to ale neni zadna akce. Chteji nejaky starsi mobil. Kdyz byl cash back, tak to jo. Ale tohle je o nicem.
anonymni

Odeslat příspěvekod Knee 27. 7. 2018 12:45

Sám na takové akce moc nejsem. Jen mě to připadlo zajímavé pro někoho kdo řeší primárně cenu.
Já to pochopil jako cashback jinak. Cena u S9 snížená na 17000,- pak za výkup starého zařízení další 4000,- plus ještě cena starého zařízení.
Takže se dostáváme na 13000,- a níže, dle výkupní ceny starého zařízení. Vycházím z toho že každý má doma nějaký nepotřebný krám co dá na výkup.
Knee
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 27. 7. 2018 12:48

Akce na S9 a S9+ jen o tomto víkendu

https://samsungmania.mobilmania.cz/clan ... fault.aspx
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 27. 7. 2018 13:17

Asi uz to necham tak...mam jeste sice porad moznost G6 poslat zpet, ale podle toho, co clovek cte, tak kazdy mobil ma neco a hlavne kazdy ma sve priznivce i odpurce a kazdy si haji to sve.

Ted uz jen najit jeste nekde dobrou app Google Cam i s nastavenim :-)
anonymni

Odeslat příspěvekod Knee 27. 7. 2018 13:51

Aha ty už G6 máš, tak pokud jsi spokojen není co řešit. Tu Gcam doporučuji, zvlášť rychlost ostření a pořízení snímků. Vyplatí se.
Knee
Junior

Odeslat příspěvekod anonymni 27. 7. 2018 14:20

Ale jo...mam, asi 3 dny. Takze mam jeste cas i na pripadne vraceni. Porad jen ctu, jak to spatne foti a tak nejak ani ja zatim nemam nejlepsi pocit z toho fotaku - hlavne v interieru. Samozrejme jsem zatim moc fotek neudelal, ale tak nejak to neni uuuuplne to, co jsem cekal. Taky jsem trosku vice cekal od displeje.
Jedine co je parada, tak to je sirokouhly zaber, ten je super. Avsak - kdyz s nim google camera neumi fotit, tak to je zase tak napul. Proto zde jeste zkoumam moznosti...mohl bych porad G6 ve 14 dnech vratit a vzit neco jineho. Na Oreu mam ohnisko 2.04, takze tam urcite pred tim bylo, resp. stale JE 2.01, protoze ohniskova vzdalenost se softem nezmeni.

-- 27. 7. 2018 15:23 --

A dalsi vec je, ze nikde nemuzu sehnat relevantni odkaz na Google cameru, protoze jak jsem pochopil, tak jich je asi vice, tech portu a jednak bych pak k tomu potreboval i nastaveni, kzere by bylo pro G6, aby byly vysledky co nejlepsi. Kdysi si clovek koupil mobil a on na tu dobu dobre fotil, clovek nemusel shanet zadne dalsi app a neco slozite nastavovat (mam na mysli napr. S2 nebo G3).
anonymni

Odeslat příspěvekod hurec 27. 7. 2018 14:56

No s s8 tez necekej zazraky v interieru.
Hlavne fotky v pohybu s malem svetla.
hurec
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Knee 27. 7. 2018 15:12

Už jsem to psal, po aktualizaci na oreo mají obě verze v exif ohnisko 2,04. Podle toho nepoznáš kterou máš verzi. Jistotu nemáš že je tam 2,01. Ale pokud jsi s kvalitou sirokáč spokojen neřeš.
A zázraky v interiéru za špatného světla v případě pohybu snad nikdo nečeká u žádného tel. Pokud ano měl by něco o fotografii nastudovat.
Jde o to že soft v g6 je špatný, jde to poznat když nainstalujes funkční Gcam. Najednou máš úplně jiný fotoaparát.
Knee
Junior

Odeslat příspěvekod planetoid_LV426 27. 7. 2018 15:40

:D cekals vic od displaye a fotaku? S S8 na tom lip nebudes, ty si asi predstavujes, ze drzis mobil z roku 2025.
planetoid_LV426
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod anonymni 27. 7. 2018 16:14

Nikde jsem nepsal o pohybujicim se objektu v interieru, pouze o samotnem interieru.
Proto se stale momentalne snazim sehnat nejakou GC, ale vc. nastaveni, protoze tech polozek je tam opravdu hodne a jak jsem se docetl, tak na tom nastaveni taky hodne zalezi.
anonymni

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků