LG G6 nebo Galaxy S7 Edge nebo jiný s IP68

Srovnávání telefonů a hodnocení obchodů s telefony

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Multi2000 19. 7. 2018 04:38

Sateza1 píše:A kde je ta zaruka, ze to, co uvadeji na strankach, je pravda?

Sám jsem nyní na turbadu.cz LG G6 koupil. Před koupí jsem měl několik dotazů. Velmi rychle a ochotně na vše odpověděli. Působí ve více státech Evropy.
Telefon je z německé distribuce a má tu lepší čočku. Reklamovat se dá i přímo u LG, ale věřím, že to co uvádí na svých stránkách je pravda. Navíc aspoň u verzie platinum den ode dne klesá cena o pár korun. Před 2 týdny jsem ho kupoval za 7936 a nyní je za 7725. Před 2 týdny měli všechny barevné verze. Nyní jen černou a platinum. Nebál bych se u nich koupit znovu. Aspoň dle prvotního jednání jsou super.

-- 19. 7. 2018 05:42 --

Sateza1 píše:A jeste me napadl jeden dotaz...nevite, jak je to u mobilu s IP68 s uplatnovanim zaruky?

No minimálně v návodu je uvedeno, že se nemá namáčet v mořské vodě a ve vodě, kde je jakákoli chemie- i mýdlo nebo třeba sprcháč. V návodu je uvedeno, že je na mobilu někde nějaký "detektor" , který při nanočení do "nenormální" vody změní barvu a při změně barvy čidla-detektoru, padá záruka na vodu.
Naposledy upravil Multi2000 dne 19. 7. 2018 08:06, celkově upraveno 1
Multi2000
Junior

Odeslat příspěvekod standavfr 19. 7. 2018 06:18

Zrno od plev se dělí při reklamaci,ne při nákupu.
standavfr
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod anonymni 19. 7. 2018 06:46

Jenze to je prave ten problem...i "cista" voda muze mit jine slozeni, nez jimi pozadovane nebo nez na jakou bude nastaven ten kontrolni stitek v mobilu. Ale kazdopadne clovek asi primarne nemysli, ze se bude s mobilem potapet. Spis mi jde o to, ze kdyz jdu po horach a prsi, tak je dost vlhko a uz jsem tak v minulosti odpalil LG G3, ktery mi zvlhnul a nenabijel....musel jsem pak vzdy vytahnout baterii a nabijet ji externe. Byla odpalena zakladova deska.

Jinak je fakt, ze pristup se ukaze pri reklamaci, ne pri nakupu. Cetl jsem hodnoceni na heurece a tam jsou taky vesmes kladne recenze. Ale.nikdo tam nepise o reklamaci.
anonymni

Odeslat příspěvekod Multi2000 19. 7. 2018 08:06

standavfr píše:Zrno od plev se dělí při reklamaci,ne při nákupu.

To ano.
Na jejich stránkách (turbado.cz)máš uveden přímo odkaz na případnou reklamaci, kdy se otevře okno, kde si objednáš odvoz mobilu do servisu. Je tam i odkaz, kde je možné sledovat průběh opravy. Je zároveň možnost uplatnit reklamaci přímo v autorizovaném servisu. Tak kde vidíš problém?
Multi2000
Junior

Odeslat příspěvekod standavfr 19. 7. 2018 10:18

V tom,že ten obchod tu za rok nemusí být a sorry jako,co o kvalitě služeb vypovídá odkaz na stránkách?Nakoupím šedivky,dám si odkaz na stránky a pak to zákazníkům pošlou ze servisu zpět,že tuhle distribuci neopravují.Nebo jsi snad do toho servisu psal?V tomhle jsem skeptik a obchod se 150 recenzemi ve mě důvěru nebudí.Navíc nevíš s jakými obch.podmínkami při koupi souhlasíš,mají dvoje.
standavfr
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod anonymni 19. 7. 2018 10:48

Tak ono to zase nejsou vsechny prachy...myslim ten rozdil oproti napr. LGshop.cz, coz je ofiko LG shop. A rozdil 1.000 je zanedbatelny ve vztahu k tomu riziku, takze asi lgshop.cz a dat litr navic, nez pak mobil k.o. a byt minus 7.7kkc.

-- 19. 7. 2018 12:07 --

Tak jsem se podival podle IČA a nasel jsem treba tenhle clanek:

https://ekonomika.idnes.cz/nakup-pres-i ... nomika_bse

Nevim, necetl jsem jejich podminky, ale aby ten mobil byl pri zakoupeni vas a ne jen pronajaty. Proto mozna i ta cena ponizena o DPH.
anonymni

Odeslat příspěvekod Multi2000 19. 7. 2018 12:05

Ale vždyť u nich zakoupený mobil Lg , můžeš reklamovat i v autorizovaném servisu LG. Tak kde je problém.
Multi2000
Junior

Odeslat příspěvekod standavfr 19. 7. 2018 12:14

To píšou oni,jestli je to pravda je věc jiná.Ty jsi do toho servisu psal?
standavfr
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod anonymni 19. 7. 2018 12:18

A jak se da vubec zjistit, ze muzu ten ci onen mobil reklamovat v aut. servise?
anonymni

Odeslat příspěvekod Nick Cave 19. 7. 2018 12:27

Zjistíš na podpoře nebo v servisu, když jim pošleš IMEI telefonu
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 19. 7. 2018 14:55

Tak se podivejte na cenu G6 ted na turbadu!!!


http://turbado.cz/telefony/lg/g6-h870
anonymni

Odeslat příspěvekod anonymni 20. 7. 2018 19:13

Cena na turbadu je porad stejna, nejlevnejsi je za 8.225!!! Takze neni co resit, lgshop.cz.
anonymni

Odeslat příspěvekod anonymni 22. 7. 2018 07:26

Objednano na alza.cz vc. krytu a ochranneho skla. Vzal jsrm cernou verzi, stribrna mi prisla, ze by se vice spinila...nevim...tohle uz jsou subjektivni pocity.
anonymni

Odeslat příspěvekod standavfr 22. 7. 2018 08:57

Je to přesně naopak...V lg shopu bys dostal na první nákup ještě 3proc slevu a poštu zdarma.Jinak myslím,že za ty peníze budeš spokojený,ať slouží.
standavfr
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Domin7 22. 7. 2018 09:14

A co je naopak?
Domin7
Schvalování příspěvků

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků