LG G6 nebo Galaxy S7 Edge nebo jiný s IP68

Srovnávání telefonů a hodnocení obchodů s telefony

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod planetoid_LV426 22. 7. 2018 09:46

O jakém špinění je řeč, když to dáš do krytu. Display umatláš tak či tak (hadřík v balení). Další ochranné sklo? Má to gorilu (nejtvrdší 3ku) + folii z výroby, ještě další sklo na to? To ti telefon spadne z ruky 7x týdně? :)

V rodině máme i stříbrnou, černá (zvlášť v průhledném krytu) působí kompaktněji vzhledově (elektroniku kupuju zásadně černou) a líbí se mi víc, navíc černá barva obecně zeštíhluje, čím sytější barva tím hůř. Jen to víc řve jak na kolotočích a působí to tlustým dojmem.
planetoid_LV426
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod standavfr 22. 7. 2018 10:36

Že na černé je vidět víc zamatlání než na stříbrné.
standavfr
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod anonymni 22. 7. 2018 10:50

Tak jsem to vystornoval a objednal u lgshop. Je to levnejsi o 23kc, ale mam zase ten drazsi kryt a vzal jsem ten stribrny :-)
anonymni

Odeslat příspěvekod standavfr 22. 7. 2018 13:31

Planetoide po xté,folie není na všech.
standavfr
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod planetoid_LV426 22. 7. 2018 14:16

Bavim se o normalni distribuci, pokud nekdo kupuje nejake sedivky to je jeho vec.
planetoid_LV426
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod anonymni 22. 7. 2018 20:30

Ale pokud jsem si zde procetl diskuzi k G6, tak lidi kupovali ofiko a stejne folie nemeli.
anonymni

Odeslat příspěvekod planetoid_LV426 22. 7. 2018 21:32

Tak to nevím kde a co kupovaly, kusy v mém okolí vč. mého ji mají.
planetoid_LV426
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod standavfr 23. 7. 2018 10:06

Šedivka je to v případě LG vždy,to bys jako největší znalec G6 širokodaleko mohl vědět.
standavfr
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod anonymni 23. 7. 2018 10:17

Zitra by mela G6 dojit z lgshopu, tak dam vedet, jestli na ni je folie nebo ne.

Nejhorsi je vzdycky to cekani na novy mobil :-) :-) :-)
anonymni

Odeslat příspěvekod roman II 23. 7. 2018 11:04

Sateza1: a ještě překvapení jestli bude v telefonu ten dobrý foťák nebo ten špatný.
https://smartmania.cz/lg-u-modelu-g6-pouziva-dva-typy-fotoaparatu-kvalita-snimku-odlisna/
roman II
Junior

Odeslat příspěvekod anonymni 23. 7. 2018 11:15

No super...a co s.tim...resili jste to nejak nekdo???
anonymni

Odeslat příspěvekod roman II 23. 7. 2018 11:51

já ne, kupováno v turbado německá distribuce a mám ten kvalitnější fóťák, kámoš kupoval na alza a má ten horší, musel se s tím smířit protože to není na reklamaci, zjistil to až po měsíci užívání takže ho nemohl už ani vrátit
roman II
Junior

Odeslat příspěvekod anonymni 23. 7. 2018 12:00

Volal jsem na lgshop a pry maji ted posledni varky ty horsi. Pry ho muzu do 14 dni vratit. Zajima me, jak moc je to rozdil, zda je to tak moc horsi???
anonymni

Odeslat příspěvekod anonymni 23. 7. 2018 12:00

Volal jsem na lgshop a pry maji ted posledni varky ty horsi. Pry ho muzu do 14 dni vratit. Zajima me, jak moc je to rozdil, zda je to tak moc horsi???
anonymni

Odeslat příspěvekod planetoid_LV426 23. 7. 2018 13:53

Jaké horší várky, co to je za blbost?

Já vím v okolí o cca 9ks G6 koupených různě z velkých shopů typu Alza (a to až skoro před 3/4 rokem) a všechny ok 2.04 , LGshop musí mít jedině ještě pěkně staré zásoby někde ze začátku, kdy se ty telefony začaly prodávat, jinak to není možny, tyhle kusy už dávno nikde nikdo nemá. A nebo kecá blbosti ten na telefonu v shopu a nebo ty.

To je tak, když někdo pořád vymýšlí kraviny a nedá si říct. Xkrát jsem tu dával odkaz kde a dobře koupit, já ho měl z Alzy za 8400 a představ si, 2.04 a pozor dokonce .... a ted to přijde .... folie z výroby (jak se tu zase někdo snažil tvrdit, že některé kusy ji nemají) :D
planetoid_LV426
Trvalý BAN

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků