Business telefon do 20 000 Kč

Srovnávání telefonů a hodnocení obchodů s telefony

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod NwT17 8. 7. 2018 10:56

Ahoj,
po nějaké době opět pro sebe hledám nový telefon.

Tentokráte však zaměřený hlavně na vzhled. Hledám opravdu "majestátně" vypadající telefon, který bude působit velmi seriózně.
Aktuálně se mi nejvíce zamlouvá BlackBerry Key2, ale bojím se hw klávesnice.

Telefon využívám skoro jako kancelář, z velké většiny jen na hovory, sms, maily, navigace, foto dokumentů.
Cenová relace je max. 20 000 +/- 1 000 Kč.

Jediné čemu se chci vyhnout je rada kup si telefon XY a dej ho do obalu alá fixed (nic proti této české značce), kdy je vidět pouze obal.

Nebráním se však nějaké myšlence např. něco jako kombinace iPhone + orginální kryt, který vypadá a je smysluplný.
Je mi jedno, jaký OS tam bude jestli iOS nebo Android.

Za všechny rady z hlouby srdce děkuji.
Ignoruješ pravidla/mě, já ignoruji Tebe.
NwT17
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod lukodlak 8. 7. 2018 12:07

Samsung Galaxy S9 Plus
Samsung Galaxy Note 8 - ten se mi líbí nejvíc
Huawei P20 Pro
Zajímám se o elektroniku a programování.
lukodlak
Junior

Odeslat příspěvekod red98 8. 7. 2018 12:29

Iphone 8 Plus, alebo Galaxy Note 8.
red98
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nick Cave 8. 7. 2018 14:08

Note 8 nebo počkat cca 2 měsíce na Note 9
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod opasino 8. 7. 2018 14:19

Galaxy Note 8 nebo to BlackBerry Key2. Vzhledem mi přijde "majestátnější" BB, ale když by šlo primárně o funkce, co jsi vyjmenoval. Jinak spíše Note 8, pro práci s dokumenty, webem, atp., to bude pohodlnější varianta.
opasino
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod NwT17 8. 7. 2018 14:46

Právě jsem je ještě díval, na kombinaci iPhone 8 PLUS Product RED + Sedlově hnedý kožený kryt.

Note 8 je velmi, velmi lákavý, ale nemám rád moc nadstavbu od Samsungu, ano launcher, se dá změnit, osobně nejraději používám Nova, ale základ nezměníš.

Proti iP8 hraje zase cena 25 280 včetně krytu je už moc a to opravdu moc.
Ignoruješ pravidla/mě, já ignoruji Tebe.
NwT17
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod opasino 8. 7. 2018 21:57

Pak je to jasné, s BB chybu neuděláš.
opasino
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod anonymni 9. 7. 2018 06:07

Takže hledáš telefon jen podle vzhledu. S tím ti nikdo asi neporadí, každému se líbí něco jiného.
anonymni

Odeslat příspěvekod jiri.filip 9. 7. 2018 12:49

NwT17: Jestli chceš telefon skutečně hlavně na práci, běž do BlackBerry, ale do původního s jejich OS 10. Z vlastní zkušenosti mohu doporučit Passport. OS10 je stabilní, nelaguje, aplikace nemrznou. Dotyková klávesnice je kvalitní a hlavně ovládání gesty je propracované.
Telefon má neobvyklý čtvercový formát, takže s ním určitě vynikneš. A cenově se do limitu také zdaleka vejdeš.

BlackBerry Key Two běží na Androidu. Podle informací z fór zaměřených na BlackBerry na něm nefungují zdaleka všechna gesta jako na OS 10. A i funkčnost Hubu, který je podle mě největším přínosem původního BlackBerry, je na Androidu divná. Klávesnice není tak kvalitní jako třeba u Passportu.
DAP: SONY NW-WM1Z | NW-WM1A | NW-ZX300 | NW-A55
Headphones: Beyerdynamic Avento Wired | T51i | KOSS Porta Pro
IEM: SONY IER-Z1R

Mobile: SONY XPERIA PRO-I | SONY XPERIA 1 V
jiri.filip
Junior

Odeslat příspěvekod renny7046 17. 8. 2018 13:40

Tak tipuju, když je vlákno z července tak už bude mít asi vybráno. Hlavně nenápadně sem tlačit to testado.
renny7046
Junior

Odeslat příspěvekod Hesperus 23. 8. 2018 10:26

K výše zmíněným telefonům bych ještě zvážil LG V30, možná i Huawei P20 pro a Nokia 8 Sirocco. Nejlepší budeš mít zajít do obchodu a podívat se na vlastní oči. S hardwarem se poradit dá, ale design je subjektivní věc...
Samsung Galaxy S22 Ultra, Beyerdynamic Lagoon ANC
Schiit Asgard 2, Sennheiser HD595, Focal Elear
Ryzen 9 5900X, RX 6700 XT, 32GB RAM, Samsung 980 M.2 1TB, MSI Tomahawk B550, Fractal Design Ion+ Platinum 660W, Antlion modmic
Hesperus
Junior

Odeslat příspěvekod BigT 23. 8. 2018 11:06

myslím si, že jestli jde o vzhled, měl bys zahrnout i Nokii 7+, která zvládá všechny tebou požadované věci a designově je to top telefon. Navíc ušetříš 10tis.
PC: PC: Intel i5 8400, Asus ROG Strix B360‑G , 16GB Kingston HyperX, SSD Adata SP920+WD Blue 1TB, GIGABYTE GTX 1050 OC 2G, be quiet! Pure Power 10, CM Elite 333, LG IPS235P 1920x1080

NTB: HP 430 G5

Mobil: Samsung A52s 5G
BigT
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zumzumzum 23. 8. 2018 11:12

BlackBerry Key2 je strasne velky vcera jsem ho videl na zivo kamaradka ho ma a fuuu...
Chudak zenska ruka a takova cihla :D ..
► Sháním: Sony Xperia Z5 Premium za nepřemrštěnou cenu! ( telefon se 4K displayem ] ◄ Momentálně používám Xiaomi 13 Flora Green
zumzumzum
Místní informátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod therage 23. 8. 2018 11:22

Doporučuji, a valná většina tohoto fóra se mnou bude souhlasit, LG G6 a k tomu pár hezkých košil a boty. Budeš mít nejlepší telefon na trhu a navíc i dobře vypadat.
therage
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod delong 23. 8. 2018 11:30

G6 je fajn a je lacna ale iphone je iphone, iphone ma urcitu charizmu :-D
delong
Junior
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků