Rada s výběrem telefonu

Srovnávání telefonů a hodnocení obchodů s telefony

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Artengo8921 26. 6. 2018 20:51

Zdravím Vás,

Potřeboval bych od Vás rady a třeba i osobní zkušenosti ohledně výběru nového telefonu. Do této doby jsem měl LG G6, které sloužilo dobře, ale spodní část displeje přestala reagovat nebo reaguje málo (servis mi to neuznal :-D) značku LG už odmítám, Limit není úplně stanovený

Rád bych, aby telefon měl kvalitní foťák (nejsem žádný odborník, ale rád si foťák nastavuji sám a sem tam nějaké momentky) Hodně času cestuji, takže větší baterka by se hodila (spousta videohovorů), samozřejmostí je výkon na nějaké hry, ale hlavně na úpravu fotek a trochu analytických aplikací , dlouho podporu ze strany výrobce, jelikož pracuji v oboru, kde potřebuji nejnovější systém

Mám několik tipů, ale nikdy jsem se moc v tomhle oboru nepohyboval, takže pokud Vás napadne něco lepšího, tak šup sem s tím :-)
Samsung Galaxy S9+
Huawei P20 pro
Google pixel 2XL
Oneplus 6

Děkuji za přípomínky nebo návrhy
Artengo8921
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Nick Cave 26. 6. 2018 21:13

z těch 4 Huawei P20 Pro
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Olus49 27. 6. 2018 09:42

Dobrý den, máte nějaké doporučení na modernější telefon , ale trošku jednodušší.. už nejsem nejmladší :) Děkuji
Olus49
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod johnier 27. 6. 2018 14:05

za mě Pixel 2 XL
johnier
Junior

Odeslat příspěvekod Katikakus 27. 6. 2018 16:15

Google pixel 2XL je jiz starsi.
Oneplus - ja osobne te znacce neverim - problemy s kvalitou, nejasnosti ohledne odesilani dat atd.
Galxy S9+ - je to Samsung, co vic k tomu dodavat

Takze z tech ctyrech, jednoznacne Huawei P20 Pro.
Katikakus
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Artengo8921 27. 6. 2018 17:27

S tím oneplus jsem měl pocyhbnosti také
U Pixelu jsem pročítal recenze, ale osobně jsem se s ním nesetkal ani neznám někoho, kdo by jej vlastnil

Testoval jsem, četl jsem a koukal na různé recenze a u P20 se mi zdálo, že to vyšlo o chlup líp než s9+
Máte ještě nějaké modely, které jsem třeba neuvedl?
Artengo8921
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod miromen4 27. 6. 2018 18:59

Dlouhou podporu ti tu nikdo nezaruči a už vubec ne mistni kašpar Katikakus, ktery se ani netaji tim, že nerozumi psanemu textu. U Samsungu byva u top modelu podpora 3 roky a třeba zrovna Huawei svuj top model P9 z roku 2016 letos od podpory zařiznul takže bych byl minimalně opatrny.
FOCUS 1.5 EB
miromen4
Junior
Uživatelský avatar



Odeslat příspěvekod Artengo8921 27. 6. 2018 20:33

a jaké je Vaše doporučení ? :-)
Artengo8921
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Nery 28. 6. 2018 09:37

Jedině LG G6 :-D :-D :-D
Nery
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod planetoid_LV426 28. 6. 2018 10:29

Podle toho co píšeš.. peníze pro tebe nejspíš nejsou problém, ale osobně bych nechtěl třeba P20pro už z principu, tu cenu 23tis nebo kolik podle mě neobhájí ani náhodou. Nechci to srovnávat s G6, ale když to tu někdo nakousl, za příplatek +14tis (9 vs 23) v tom moc přidané hodnoty nevidím teda (stejně jako bych nikdy nedal za G6 skoro 20tis když startovala), to už by fakt muselo mít třeba nějaký hodně spešl foťák a ne jen trochu lepší.
Pixel je zase malý a Pixel XL moc velký. Oneplus je čínský šmejd, Samsung bych já nebral, nelíbí se mi jejich interface, přebarvený display atd. (že se dá sw upravit je mi jedno, pokud je to v základu humus). Třeba to špatný telefon nebude, ale S8 je předražená a S9 je cenově mimo, zas takové dělo to není, aby za to chtěli tolik, ať si to nechají. G7 nevím, tu jsem ještě neviděl, neměl, takže nemůžu říct. Moc toho na výběr není. Sony je mi sympatický, ale XZ2 bych asi taky nechtěl, nevím. Nokia 8S radši bez komentáře. Možná bych mrkl na řadu V3**.

Přijde mi to všechno takové na jedno brdo a hlavně předražené. Tu hodnotu tam nevidím vůči těm trochu levnějším, když se podíváš co dnes jde koupit za polovinu.
planetoid_LV426
Trvalý BAN


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků