Jaký telefon do 20.000,- Kč?

Srovnávání telefonů. Spolehlivé a nedůvěryhodné obchody

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

UPOZORNĚNÍ:
Při zakládání nového tématu v této sekci se řiďte těmito pokyny. Jejich nedodržení může vést k zásahu moderátorů fóra MobilMania.cz
Děkujeme.

Odeslat příspěvekod pcmaker 22. 6. 2018 08:54

Ahoj. Chtěl bych se zeptat jaký mobilní telefon byste mi doporučili v ceně do 20.000,- Kč? Doposavaď používám klasický tlačítkový telefon. O systémech vím jen to, že je tu Android a nějaký iOS. Nemám zkušenost s žádným z těchto systémů a přístrojů je v prodeji mnoho, takže nemám vůči žádnému z nich averzi ani jej nepreferuji. Jediné kritérium, které bych chtěl více zohlednit je co nejdelší výdrž baterie na jedno nabití a spolehlivost. Vzhledem k tomu, že hůře vidím, tak spíše větší úhlopříčku displeje. Hmotnost, rozměry, fotoaparát, GPS, zvuk a další parametry nejsou rozhodující. Preferuji spolehlivost bez zátuhů a nutných resrartů či obnovování systému. S přístrojem budu telefonovat, přijímat SMS a číst maily. Ideální by bylo, kdybych jej mohl ovládat nějakým dotykovým perem. Prsty (spíš kůly) už moc neposlouchají. Jde mi hlavně o to, abych si nevybral nějaký vyloženě problémový výrobek. Přístroj bude poskytnut jako dárek od zaměstnavatele za dobrou práci a věrné služby. Podobně jako se dříve dávalo čestné uznání. Děkuji.
Naposledy upravil pcmaker dne 22. 6. 2018 19:10, celkově upraveno 1
pcmaker
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod _Rocco_ 22. 6. 2018 09:55

Ta baterie bude problém u skoro všech přístrojů. Záleží jak moc se bude aparát používat. Ale, doporučuji mrknout na Samsung Note 8. Sice na začátečníka je to trochu větší sousto, ale na ovládání bude ideální....
_Rocco_
Junior

Odeslat příspěvekod pcmaker 22. 6. 2018 10:27

Děkuji za odpověď. Ano, to je přesně to, co bych potřeboval. Velký displej a velmi se mi líbí možnost ovládání za pomoci pera. Je to horký kandidát.
pcmaker
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Nick Cave 22. 6. 2018 11:00

k Note 8 se dá v zahraničí objednat přídavná baterie s větší kapacitou
Nick Cave
VIP uživatel