Telefon do 9000

Srovnávání telefonů a hodnocení obchodů s telefony

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod standavfr 24. 6. 2018 07:16

Od kdy je 2 krát 9990 14990?Měl bys planetoide trochu vychladnout, začínáš být za šaška. G6 jsem loni chtěl koupit, ale odradil mě kamarád, měl od G3 po G5 a se všemi byl problém, což se nakonec v podobě různých fotomodulů a ořezané verze pro Evropu u G6 potvrdilo. Prodeje tomu odpovídají.
Naposledy upravil standavfr dne 24. 6. 2018 07:22, celkově upraveno 1
standavfr
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod kalimero1977 24. 6. 2018 07:19

Pokud ozelis IP vzal bych Huawei P10. Dnes v noci euronics minus 10% a za 9000 je to super stroj. Jak fotak, plynulost, zpracování... LG bych se vyhl obloukem. Může koupit jen fanoušek značky nebo blázen
kalimero1977
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod planetoid_LV426 24. 6. 2018 07:46

**** :D

Takové bludy co tu předvádíte. Evidentně jste ten telefon nikdy neměli v ruce a nepoužívali, zajímavé, že kdo G6 má, tak je nadmíru spokojený vč. lidí co tu píšou, aktuálně široko daleko nejlepší telefon, ty argumenty jsou neprůstřelné a plácáte tu naprosté nesmysly.

A P10 to ses **** čoveče, tipuju, že ten telefon máš jinak to není možny :roll: , že bys takový nesmysl napsal. G6 je ve všem lepší + má věci o kterých se P10 může nechat zdát :-) Já bych se extra obloukem vyhl spíš lidem jako ty, kteří ví ****. Chudák kdo si od někoho jako ty nechá poradit :pozor

PS: tak třeba já G6 koupil za 8400, to už je prakticky poloviční cena vůči V30.
Naposledy upravil opasino dne 24. 6. 2018 22:42, celkově upraveno 1
Důvod: Ostraněny vulgarity a urážky.
planetoid_LV426
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod Tazz1 24. 6. 2018 08:46

Experti co neví vůbec nic. Nastřelit cenu a pak jít dolů je již běžná cenová politika LG. Bylo to u všech modelů. Mám G řadu již od G2 a vím jak to bylo. Počty prodeje tohoto telefonu si doporučuji nastudovat. Ale chce to umět trochu jazyky a ne je brousit po domácím bulváru. Cena cca 10tis je za tento telefon dobrá a odpovídající. A zase jen idiot bude porovnávat kvality telefonu dle ceny. Viz jabko a iOS. Takže zase jen diletantismus. Rozdílné fotomoduly byl průser, to ano. Ale zase když člověk věděl a koupil si ten správný, tak plná spokojenost. Nicméně to zase bude naříkat jen někdo, kdo tomu nerozumí a není schopen si koupit ten lepší. A ten ano, ať pomlouvá. Dle G5 řešit G6 ? Úplně jiná koncepce telefonu. A hlavně řeči typu " mám to od kamaráda" . Takže jinak, četl jsem to někde nebo mám chuť si přisadit, byť nevím jinak nic. A různé typy pro různé země? Opět běžné. Doporučuji se podívat třeba na Samsung a jaké osazuje čipsety různě po světě a další detaily. Ale jinak dobré hlášky...
Tazz1
Junior

Odeslat příspěvekod kalimero1977 24. 6. 2018 09:51

**** víš max ty. Ono za vše mluví prodeje dané značky, podpora, reakce uživatelů . LG prodá víc praček než mobilů, tak co čekat. A doporučuji sledovat dění okolo mobilů, protože zaslepenost a tupost některých rádoby odborníků je až směšná. Hezkou neděli. Jinak naše hádky asi odpověď najít nenajdou, ale ideálně jít někam a vybrané kusy vyzkoušet a rozhodnout se na místě
Naposledy upravil opasino dne 24. 6. 2018 22:46, celkově upraveno 1
Důvod: Odstraněna vulgarita.
kalimero1977
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod standavfr 24. 6. 2018 09:57

Jeden neumí počítat a druhý srovnává politiku Samsungu s různými procesory, které jsou ve výsledku skoro stejně výkonné s ořezáním modelu o bezdrátové nabíjení, o vnitřní paměť a o fotomodulech ani nemluvě. Vemte se za ruce a hezkou neděli vy dva odborníci.
standavfr
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod planetoid_LV426 24. 6. 2018 10:01

Prodeje a cena :D Ty často nevypovídají vůbec o ničem, víš kolik je kvalitních aut za lepší cenu u nás a stejně si každý druhý Lojza jde koupit Ochcávku? Ty jsi uplně mimo čoveče, opravdu. Hrozně blábolíš, nevíš vůbec o čem mluvíš a už vůbec nevíš nic o tom telefonu. Jsi jak nějaké zaujaté ****, které mluví o něčem co nikdy nedrželo v ruce a k tomu přidává naprosto stupidní argumenty.

ad reakce uživatelů: zajímavé, že každý majitel G6 co sem napíše je spokojený jak želva. A každé **** jako ty, které nemá vůbec šajna o tom telefonu, tady píše hovadiny, fakt komik :lol:
Naposledy upravil opasino dne 24. 6. 2018 22:47, celkově upraveno 1
Důvod: Ostraněny vulgární urážky.
planetoid_LV426
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod kalimero1977 24. 6. 2018 10:18

Komik jsi ty, ale až slouží. Nikdo nepřizna, že si koupit *****. A majitel LG určitě ne
kalimero1977
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod planetoid_LV426 24. 6. 2018 10:22

Ok přiznávám, že jsem koupil špičkový telefon za luxusní cenu momentálně a jsem s ním navýsost spokojený, stejně jako další v okolí. Na to že jsi ročník 77 jsi tupý jak vrata a už prosím na mě nereaguj, nemám ve zvyku se bavit s hloupýma lidma. Tudíž poslední příspěvek ode mě k tobě.

Už jen podle toho co píšeš "majitel LG" .. přesně jak jsem psal, tupec zaujatý vůči značce. Mě osobně je uplně u **** jaké značky jsem majitel, co je na tom napsané, pokud je to kvalitní výrobek, který konkurenci dupe do země. Vážně s hloupýma lidma jako ty nemá smysl argumentovat, protože to neumí. 3 základní argumenty IP68+3x gorilla, špičkový display, špičkový foťák. Na to prostě tvoje hloupá hlava nemá. Nehledě na celkovou bezproblémovost telefonu, který šlape jak švýcarské hodinky a to se nebavím pouze o svém kusu, ale o spoustě lidí v kolí co jej má + o spokojených majitelech tady na foru. Ty jsi jen hlupák bez zkušeností plácající kraviny jak mentálně desetiletý. Hawk.
planetoid_LV426
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod Tazz1 24. 6. 2018 18:47

Kalimero jsi opravdu tak hloupé vejce ? Když si koupím něco špatného, co by mi nevyhovovalo, mám dva týdny na to, abych to vrátil. To tě nenapadlo? Takže asi jsem koupil to co jsem chtěl a jsem spokojený. Trochu se zamysli.

-- 24. 6. 2018 19:51 --

standavfr píše:Jeden neumí počítat a druhý srovnává politiku Samsungu s různými procesory, které jsou ve výsledku skoro stejně výkonné s ořezáním modelu o bezdrátové nabíjení, o vnitřní paměť a o fotomodulech ani nemluvě. Vemte se za ruce a hezkou neděli vy dva odborníci.



Skoro stejně výkonné? Asi toho moc o mobilech nevíš, že ? Navíc jaký problém? Ono dopředu nevíš, co ten telefon má a nemá? Nebo to, že tato "evropská" něco nemá zjistíš jako loto až doma? Ale hezká snaha o hejt. Jen trochu hloupý. A zbytek asi nemá cenu řešit, protože zřejmě máš problém s pochopením psaného textu. O fotomodulech jsem mluvil, ale zřejmě nemáš jiné argumenty, tak jsi to vytáhl znovu. V pořádku, ještě nějaký "obecný" argument, který jsi našel v komentářích pod článkem, abys mohl dělat chytrého ?
mobil Huawei P30 Pro, tablet Huawei Mediapad M5 8,4 WiFi
Tazz1
Junior

Odeslat příspěvekod standavfr 24. 6. 2018 19:35

Tady máš takovou šikovnou tabulku www.androiduj.cz/samsung-ma-zakaz-proda ... elefonech/
Samozřejmě vím co kupuju,mě štve tahle politika specifických trhů, mobilama počínaje a klobásou bez masa konče víme?
Fotomoduly neokecáš, to je prostě levárna jako svině, možná už je to v pořádku, ale kde mám jistotu, že koupím telefon z poslední série? Obzvlášť při těch prodejích...
standavfr
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Tazz1 24. 6. 2018 20:03

Jenže motáš jabka s hruškama. Hejtuješ telefon a přitom vykřikuješ o LG jako takovém. Telefon jsi zřejmě v ruce neměl. Opravdu si přečti co jsem napsal výše. Zvládáš to ? Rozdílné fotomoduly byly a zřejmě i stále jsou problém. Nicméně s Oreem se rozdíly celkem dost setřely. Toto jsi zaznamenal? Takže opět a znovu... Některé kroky LG jsou diskutabilní. Mobil LG G6 (i ve své evropské podobě) jako takový je naprostá špička. Měl jsem desítky telefonů, ale telefony LG mi sedly nejvíce. Díky prostředí, vychytávkám jako Knock On. G6 přišel jak první s tenkými rámečky, FullView displejem (bez notche), odolnost, výdrž na baterii, AOD na IPS displeji bez vyšší energetické náročnosti, upgrade na Oreo dříve jak spousta dalších...a dalo by se pokračovat. Který jiný mobil může vše co G6 v podobné ceně nabídnout?? A tak také znělo zadání. Jenže je těžké, když telefony řeší lidé, kteří jej v životě neviděli.
mobil Huawei P30 Pro, tablet Huawei Mediapad M5 8,4 WiFi
Tazz1
Junior

Odeslat příspěvekod Katikakus 24. 6. 2018 20:16

LG je znamo tragickou SW podporou, ktera je snad jeste horsi nez Samsung. Mel jsem G3 i G4 a jsem rad, ze jsem se jich zbavil - slibovali, slibovali a skutek utek. Pokud clovek chce mit jistotu aktualizaci, tak LG ani Samsung nebrat.
Vic info zde: https://www.androidauthority.com/androi ... te-874788/

PS: G3 skoncila v bootloopu, G4 jsem se nastesti zbavil driv nez k tomu doslo. K tomu ty podvody ohledne rozdilnych specifikaci G6... Tahla znacka stratila veskerou mou duveru.
Katikakus
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod miromen4 24. 6. 2018 20:40

Co tohle ma společneho s jistotou aktualizaci. :oboze
Hošanku neni ti už trapně ? Neustale se ohanět odkazem vhodny akorat tak pro děti z mateřske školky ? Navic na prvnim mistě značka, ktera se ani nenamaha o nějaky ten software a když už tak stoji za starou belu a k tomu jde do upadku, proč asi. No a na dalšich dvou mistech čiňani. Mimochodem, ktery je to pokus o vzkřiseni značky "Nokia". :hm
FOCUS 1.5 EB
miromen4
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tazz1 24. 6. 2018 20:52

Já měl G3 i G4 a plná spokojenost, neodešel ani jeden. Co se týče podpory...LG změnilo vedení, ustanovilo tým jen na podporu a výsledkem je Oreo dříve než třeba u jiných značek.
Tazz1
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků