Telefon do 9000

Srovnávání telefonů a hodnocení obchodů s telefony

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Katikakus 24. 6. 2018 21:09

Bootloop je znamy problem telefonu LG, tys mel pouze stesti: https://www.techradar.com/news/these-5- ... big-payout

Oreo drive nez u jinych znacek? :-D
Cetl jsi clanek na odkazu, ktery jsem sem postnul??? Pokud neumis anglicky, tak na SM ho vykradli a mas to tam v cestine.
Katikakus
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tazz1 24. 6. 2018 21:26

Botloop znám, větší problém byl jen u G4, ale i tak nic hrozného. Takže bych neřekl štěstí. A k čemu ten tvůj článek je? Něco jsi našel, pořád to někam cpeš, ale jaká je výpovědní hodnota? Víš ty, kdy konkrétně které telefony právě třeba Oreo dostaly nebo jen plácáš nesmysly s jakýmsi pofiderním odkazem a ještě mimo mísu.
Tazz1
Junior

Odeslat příspěvekod opasino 24. 6. 2018 22:53

No, tak myslím, že už by to Vaše dohadování stačilo. Tazateli jste tím stejně nepomohli. Takže se snažme, aby to tu bylo slušné fórum, tak bez vulgarit a urážek.
opasino
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Nick Cave 24. 6. 2018 23:51

k ukončení dohadů, které smartphony jsou aktualizovány nejrychleji může napomoci tento článek..

https://www.smartmania.cz/kteri-vyrobci ... -prekvapi/
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar



Odeslat příspěvekod planetoid_LV426 25. 6. 2018 09:31

opasino: já myslím,že tazatel odemě slyšel argumentů právěže až až díky tomu jak jsem to musel některým polopatě vysvětlovat, spíš od nich se žádných skutečných argumentů nedočkal, protože žádné nemají a ohání se tu nesmyslně nějakou G4 :D

Takže naposled G6 je momentálně za tu cenu koupě roku a nejvychytanější naprosto spolehlivý telefon, na nějž žádná konkurence momentálně nemá. Kdo chce, koupí, kdo nechce, má možnost si připlatit za horší stroj bez IP68, s horším foťákem, s horším displayem apod. :)

Argumenty viz začátek vlákna a ti 2 trolové jen potvrdili svým chováním a psaním, že jsou neprůstřelné, díky chlapci :)
planetoid_LV426
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod Knee 25. 6. 2018 10:02

Argumentů a ještě neprustrelnych? Myslíš urážky každého kdo nesouhlasí s nákupem G6?
Knee
Junior

Odeslat příspěvekod hurec 25. 6. 2018 10:46

Borec ma pravdu , G6 je povedeny stroj a da se koupit za super cenu.
hurec
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Katikakus 25. 6. 2018 11:09

Argumentu, proc G6 zas az takove terno neni, tady zaznelo spousty. A zaznelo tady take spousta urazek ze strany jednoho majitele G6, ktery proste nemuze prekousnout, ze existuji objektivni duvody, proc G6 nemusi vyhovovat kazdemu a ma nutkavou potrebu vsem ji vnucovat.
Katikakus
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod planetoid_LV426 25. 6. 2018 11:20

Pro tebe platí katikakus to samé jako pro tvého kamaráda Knee. Než jste přišli byla tu uplně normální pohodová diskuze vč. argumentů, pak jeden začne bezdůvodně nesmyslně plácat o tom jak je to špatný telefon a ty začneš vypisovat blbosti o G3, G4 které s tím nemají nic společné apod. Vadí mi, když hlupáci (to není urážka, ale fakt, smiř se s tím, píšu to slušně jak jen jde) se začnou motat do něčeho o čem nemají šajnu. Máš ten telefon doma? Nemáš. Tam ten ho má? Nemá. Neviděli jste ho ani z rychlíku a píšete tu bludy. Takovou stupidní debatu si běžte vést s někým jiným tady, ale rozhodně ne se mnou. Já debatuju pouze o věcech se kterýma mám reálné zkušenosti a můžu tak s klidným srdcem jinému člověku doporučit. Na nějaké fámy, spekulace, zaujaté komplexy vůči značce a tahání historie do součastnosti nejsem zvědavý. Hawk.
planetoid_LV426
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod Knee 25. 6. 2018 11:35

Opravdu tu budeš rozhodovat o tom, kdo má na koho reagovat?
Čemu zase nerozumíš? Ano G6 nemám, máš pravdu. Nemám, protože jsem se ho zbavil. Chápeš!? Měl jsem, používal. Rychlikem nejezdím. A díky špatnému příjmu signálu, špatné výdrži, špatnému a pomalému fotoaparátu ho již nemám. Ano, chápu že nenarocnemu uživateli, za cenu jakou se teď prodává stačí a vyhovuje.
Hawk
Knee
Junior

Odeslat příspěvekod Katikakus 25. 6. 2018 11:37

Planetoid - Zrejme si chtel rict "howgh" - hawk je neco jineho - dostuduj to jeste.

Tech problemovych modelu melo LG mnohem vic, nez jen G3 a G4, ja o nich psal, protoze jsem je obe mel. V podstate problem byl za poslednich 5 let se vsemi vlajkovymi modely LG, vcetne G5 a V20. To uz je dostatecny duvod na to, upozornit zajemce na tuto skutecnost - pravdepodobnost, ze se to bude dit i nadale je totiz dost velka - zaroven nikde netvrdim, ze tomu tak opravdu bude - to uvidime casem. Cim vic informaci tazatel dostane, tim snaze si udela obrazek sam.

Jako hlupak se tu projevujes predevsim ty, neustalym papouskovanim toho, jak je G6 neprekonatelna - sakra, je to za chvilku dva roky stary telefon - konec podpory, smetiste dejin. Chapu, ze tva financni situace ti nedovolila koupit nic lepsiho, a pokud jsi spokojeny, dobre pro tebe. Nevnucuj to vsak vsem jako nejlepsi reseni. Kazdemu vyhovuje neco jineho. Mas dost intelektu na to, abys to pochopil? Zatim totiz nedelas nic jineho, ze jenom kolem sebe kopes jako nevychovany fracek na hristi. Kolik je ti let? 13?
Katikakus
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod opasino 25. 6. 2018 14:56

Bohužel, nic se nezměnilo, téma zamykám. Zakladateli píši SZ s vysvětlením.
opasino
VIP uživatel

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků