Mobilní telefon do 4.000,- Kč

Srovnávání telefonů a hodnocení obchodů s telefony

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Pšonaysz 19. 6. 2018 15:28

Ahoj. Tátovi dosloužil telefon a v současné době vybírám nový do 4.000,- Kč. Telefon používá jako běžný uživatel, zejména: internet, sms + volání, mapy (navigace), fotoaparát, baterie

zatím mám dvojici favoritů:

https://mobilni-telefony.heureka.cz/hon ... dual-sim/#

https://mobilni-telefony.heureka.cz/xia ... b-global/#

Díky za výběr
Pšonaysz
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 19. 6. 2018 15:48

Xiaomi Mi A1 anebo kdyby nebyl potřeba dualsim, tak bych vzal toto Moto :)

https://m.alza.cz/motorola-moto-g5s-plu ... 268977.htm
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zumzumzum 19. 6. 2018 16:53

Honor 6X ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
► Sháním: Sony Xperia Z5 Premium za nepřemrštěnou cenu! ( telefon se 4K displayem ] ◄ Momentálně používám Xiaomi 13 Flora Green
zumzumzum
Místní informátor
Uživatelský avatar


Odeslat příspěvekod roy1 22. 6. 2018 15:36

Tak to je dobrý úlet, šrot který by i za 2000 byl drahý.....
Ještě se podívej na Redmi 4x.
roy1
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Knee 22. 6. 2018 16:03

Z tvé dvojice favoritů bych zvolil A1. Důvod, Android one.
Ta L1 má bejt vtip, nebo to myslíš vážně?
Knee
Junior

Odeslat příspěvekod planetoid_LV426 22. 6. 2018 16:22

Starší člověk - držení telefonu, prostředí, navigace, výdrž ... dle zadání je A1 uplná kravina třeba.
planetoid_LV426
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod Knee 22. 6. 2018 16:40

Bože můj, co to je za argumenty. Jako že A1 nenaviguje, výdrž co, tu má lepší samozřejmě A1. Držení, A1 je 4mm vyšší a 1mm širší, problém? je tenčí a lehčí. A starší člověk? Úplná kravina je L1 za 4tis. Pokud by ten vergl byl do 2tis, možná.
Knee
Junior

Odeslat příspěvekod planetoid_LV426 22. 6. 2018 19:47

Xiaomi Fhd 5,5 s 3A baterkou vydrží při navigaci víc jak HD Sony s 2.8 baterkou? Ty voe .. tomu věříš?
planetoid_LV426
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod roy1 22. 6. 2018 19:52

Tak velkost baterky zdaleka nic neříká o vydrži, víme? Sony s mediatekem to bude na Navigaci obzvlášť výhra....
Ten elektroodpad nestál za čtyři tyčky ani před dvěma lety, natož teď, hodí se akorát jako podložka pod skříň, aby se nekývala.
roy1
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Knee 22. 6. 2018 20:17

A1 má daleko vyšší výdrž při všech činnostech než L1. Tečka.
L1 je odpad ve všech směrech, soc, ram, int. úložiště, display, foto. Vůbec nechápu jak můžeš myslet vážně doporučení takového šrotu. Děláš to schválně? Možná bylo lepší když jsi tady doporučoval fotoaparáty a domácí kina. A chtěl jsi Bluetoothem bezdrátově nabíjet. To bylo alespoň zábavné.
Knee
Junior

Odeslat příspěvekod dj.kure 22. 6. 2018 21:34

Určitě bych šel do Redmi 5. Ideální.
dj.kure
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod metyn 23. 6. 2018 04:56

dám ti tip - mám na taestování , jako 99 dalších lidí, hyawei y6 2018, za mě naprosto perfektní mobil a nejen i pro starší lidi, obzvláště povedený foťák, paměti jsou v pohodě 3/32, optimalizovaný systém i na baterii, parádně padne do ruky, Meta
metyn
Junior

Odeslat příspěvekod standavfr 23. 6. 2018 07:55

U Xiaomi je to buď a nebo, já s nima po prvním pokusu s Redmi 2 skončil, kamarádovi sloužil několik let. Pak koupil Note 4 a po roce je z něj těžítko, restarty, nejde zapnout, když se to náhodou povede tak nefunguje čtečka, tragická výdrž atd. Já od té doby měl několik Huaweiu a podle mě jsou to spolu s Honorem v této cenové relaci nejlepší telefony. Ony 4Gb ram a velká baterka nejsou všechno.
standavfr
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod roy1 23. 6. 2018 10:34

Tak to je dost odvážné tvrzení, nadstavba Huawei/honor je asi tou nejhorší na trhu, těžkopádná, velmi agresivní, viz problémy se sestrelovanim třeba fitness apek a ceny už taky nejsou co bývaly.... A když se k tomu přidá podviživený HW je na problémy s delším užíváním úspěšně zaděláno.
roy1
Pokročilý

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků