SE K800, Nokia N82, 6220 náhrada

Srovnávání telefonů a hodnocení obchodů s telefony

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Intermrd 27. 5. 2018 00:20

Nazdar lidi, vím, že je to dneska asi těžké, ale sháním normální mobil.
Tím myslím, že nechci dotykovou placku 10x15cm, nechci ani qwerty klávesnici, prostě mobil běžné konstrukce, nebráním se véčku, nebo nějakému vysouváku, prostě aby nebyl problém to nosit v kapse...

Nechci mobil s ničím propojovat a nikde se registrovat, prostě jednoduchý mobil na SMS a volání. Od netu mám noťas.

Chci ale aby to solidně fotilo, minimálně něco jako K800, N82 nebo 6220 u kterých byť to nemělo milion MPX, max tuším 5, tak fotky v compu vypadaly pěkně, prostě s těmito mobily nebyl problém zachytit kouzlo okamžiku. Bohužel tyto mobily už sehnat nelze ani v bazarech a když už se povede tak jsou dobitý a že jsem těch bazarů projel a různí online prodejci s třicedenní dobou dodání jsou značně pofidérní a kolikrát po zaplacení ani nic nepřijde.

Na ceně opravdu nesejde, do těch dotykových krámů jsem narval už dobrejch 40K a vždy to letělo oknem. Údajné fotomobily a 30% fotek je mázlejch, nyní mám huawei P9, což měl být taky fotomobil hlavně, že to má milión MPX, ale výsledná fotka na dvě věci. Nemluvě o tom, že se z mobilu stala víceméně pevná linka, která je jen doma, protože když to někam vezmu tak to po půl dni řve, že to je vybitý.

Pro chytré komentáře typu kup si tlačítkový mobil a foťák, díky ale ne, foťák nemohu nosit v kapse.
Intermrd
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 27. 5. 2018 00:40

Počkej na Nokii 8110 HMD Global, jak bude fotit, ale asi ten fotoaparát požadavkům dostačovat nebude

viewtopic.php?f=6&t=1279803
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar


Odeslat příspěvekod BigT 27. 5. 2018 08:19

Si kup repas tebou vyjmenovaných na ebayi a máš klid a my taky
PC: PC: Intel i5 8400, Asus ROG Strix B360‑G , 16GB Kingston HyperX, SSD Adata SP920+WD Blue 1TB, GIGABYTE GTX 1050 OC 2G, be quiet! Pure Power 10, CM Elite 333, LG IPS235P 1920x1080

NTB: HP 430 G5

Mobil: Samsung A52s 5G
BigT
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Intermrd 28. 5. 2018 14:24

To je zase chytrá odpověď za všechny prachy...
Na ebay si nakupuj sám já vždy zaplatil a ***** mi přišlo o tom, že ten mobil určitě nebude v CZ lokalizaci nemluvě. Takže díky, ale takovou radu si strč někam.
Intermrd
Junior

Odeslat příspěvekod opasino 28. 5. 2018 21:48

No no, trochu mírněji, ano. Tvůj požadavek je velmi specifický, uživatelé jen doporučí a ty se musíš rozhodnout, kterým směrem!
A tvůj příspěvek před tímto svědčí pouze o tom, že neumíš nakupovat. Přes ebay jsem zakoupil desítky věcí. Že by mi něco nepřišlo, se stalo tak jednou, dvakrát max.
opasino
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Intermrd 29. 5. 2018 03:56

Zaplatil jsem tam 300USD za filmouvou repliku lightsaber FX a přišla pitomá plastová hračka alá vietnamec za 50Kč. Když jsem chtěl náhradu tak mi bylo řečeno, že žádnou nedostanu protože jsem si balík vyzvedl a jelikož to šlo ze zahraničí tak by nic neřešilo ani udání na PČR... Pak jsem si tam objednal a zaplatil i7 processor a přišel nějaký šunt celeron a tehdy jsem si řekl, že jen v rámci ČR, max SR kde si mohu za daným dojet a vymlátit z něj svoje prachy nazpět, nebo se mu alespoň nějak pomstít...

Tudíž jenom bazary a e-shopy v tuzemsku. Jelikož po té co zrušili SonyEricsson a následně i Nokii jsem přestal vývoj mobilů sledovat a tak jsem si prostě myslel, že v té záplavě placek bude i nějaký normální mobil s trochu solidním foťákem. Prostě značky které uznávám jsou SE, Nokia, Motorola, Siemens, Alcatel, Panasonic, Samsung a LG. To jako dneska fakt neexistuje normální mobil se solidním foťákem aniž by se jednalo o 10 let starou bazarovku?
Intermrd
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 29. 5. 2018 07:18

Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Hesperus 29. 5. 2018 17:49

Ahoj *****,
před nedávnem jsem zapnul N95 (lepší mobil, než co jsi vyjmenoval) a fotky to dělá jak dnes telefon za 3-4 tisíce (a možná ani to ne). Pokud máš parkinsona, tak raději nefoť a kup si tlačítkový telefon za pět set. Jinak dle tvého vyjadřování jsem rád, že ojebali tebe a ne někoho slušně se chovajícího.

Alespoň trochu k tématu: Telefon, jaký hledáš neexistuje a repas je jediná možnost. Zkus aliexpres - tam seženeš repasovaný křáp přesně dle tvého gusta. Do S60 Nokie nebude ani problém dohrát lokalizace (pokud na to ještě seženeš software a soubory...).
Samsung Galaxy S22 Ultra, Beyerdynamic Lagoon ANC
Schiit Asgard 2, Sennheiser HD595, Focal Elear
Ryzen 9 5900X, RX 6700 XT, 32GB RAM, Samsung 980 M.2 1TB, MSI Tomahawk B550, Fractal Design Ion+ Platinum 660W, Antlion modmic
Hesperus
Junior

Odeslat příspěvekod uiqjirka 9. 6. 2018 19:58

***** píše:Zaplatil jsem tam 300USD za filmouvou repliku lightsaber FX a přišla pitomá plastová hračka alá vietnamec za 50Kč. Když jsem chtěl náhradu tak mi bylo řečeno, že žádnou nedostanu protože jsem si balík vyzvedl a jelikož to šlo ze zahraničí tak by nic neřešilo ani udání na PČR... Pak jsem si tam objednal a zaplatil i7 processor a přišel nějaký šunt celeron a tehdy jsem si řekl, že jen v rámci ČR, max SR kde si mohu za daným dojet a vymlátit z něj svoje prachy nazpět, nebo se mu alespoň nějak pomstít...


Pokud jsi nakupoval pres Ebay, reklamujes a Ebay za dotycneho vrati bez potizi penize. Takze blafes naprazdno anebo jsi totalne neschopny.
uiqjirka
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nechic 10. 6. 2018 13:44

Sony Ericsson J10 Elm má nejlepší foťák tlačítkáčů co jsem kdy viděl. A pokud vím dal se ještě nedávno sehnat dobře
Nechic
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod uiqjirka 10. 6. 2018 19:40

Uf, tak ten nemá ani náznakem, to jsi měl měl v ruce hodně málo "tlačítkáčů" s dobrým foto.
uiqjirka
Trvalý BAN
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků