nový telefon, náhrada za LG 4

Srovnávání telefonů a hodnocení obchodů s telefony

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Jierl 17. 5. 2018 05:16

Ahoj,

mám LG G4 a už mě to dost točí, displej si mačká co chce, kabely fungujou pofidérně, tak přemýšlím o novým. Nedělám na tom nic světovýho, ale chtěl bych, aby byl aspoň stejně "rychlej" jako tenhle.

Nové vlákno zakládám kvůli tomu, že se mi hodně líbí HTC U Ultra, ale našel jsem jen recenze po vydání a jinak nic. Má to cenu kupovat?

Díky
Naposledy upravil Jierl dne 17. 5. 2018 05:34, celkově upraveno 1
Jierl
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 17. 5. 2018 05:26

Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jierl 17. 5. 2018 06:30

asi to tak dopadne no, už jsem na něj koukal předtím
Jierl
Junior

Odeslat příspěvekod oooooooooo 17. 5. 2018 06:43

Na ten asus bych si dal pozor, on nadarmo v akci neni.Je to nalestena bida.Sedime u stolu a jedinej kdo nema signal je kamos co ho koupil.Evidentne mu navic chybi mic pro filtraci sumu, nahrany video je z hlediska audia nepouzitelny.Křáp, jedine pokud nekdo mel jako predchozi jeste vetsi krap tak bude spokojen, jinak ne.
oooooooooo
Android Maniak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Vaso00 17. 5. 2018 07:47

Tak v tom případě má asi nějaký vadný kus. Já mám tento mobil po dvojici Lumia 950 a LG G5 a signál +- stejný, zvuk ve videu srovnatelný s G5 (Lumia byla jinde). Za cenu 4 999,- je to skvělá koupě.
Vaso00
Junior

Odeslat příspěvekod Jierl 17. 5. 2018 08:32

Podle vlákna o tom telefonu jsem taky dost na vážkách no, někdo říká jo, někdo ne..
Jierl
Junior

Odeslat příspěvekod oooooooooo 17. 5. 2018 08:39

re: Vaso00
vse vypovidajici je tvoje poznamka o G5, az budes mit mobil treba s wolfssonem tak pochopis co je rozdil mezi zvukovym vystupem dobrym, spatnym zvukem, pazvukem.
G5 a ten asus se neradi mezi prumerne, nebo dobre v tomto ohledu, je to tezkej podprumer, neco jako vetsina Xiaomi.
Co se tyce signalu, ten problem ma na miste kde nikdo nemame signal dobrej, on ale zadnej.Takze to ze mas signal nijak nerozporuji, problem je ze ten telefon v mistech kde je signal blbej, nema zadnej.
A na vadnej kus bych nesazel :-) , staci 5 minut na anglojazycnych forech a je tam popsanej problem i pseudoreseni ..
oooooooooo
Android Maniak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Katikakus 17. 5. 2018 09:12

Problemu toho Asusu se signalem je plny internet. Zrejme duvod, proc se toho chteji zbavit za kazdou cenu. Nebrat.
Katikakus
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Vaso00 17. 5. 2018 09:34

oooooooooo píše:re: Vaso00
vse vypovidajici je tvoje poznamka o G5, az budes mit mobil treba s wolfssonem tak pochopis co je rozdil mezi zvukovym vystupem dobrym, spatnym zvukem, pazvukem.
G5 a ten asus se neradi mezi prumerne, nebo dobre v tomto ohledu, je to tezkej podprumer, neco jako vetsina Xiaomi.
Co se tyce signalu, ten problem ma na miste kde nikdo nemame signal dobrej, on ale zadnej.Takze to ze mas signal nijak nerozporuji, problem je ze ten telefon v mistech kde je signal blbej, nema zadnej.
A na vadnej kus bych nesazel :-) , staci 5 minut na anglojazycnych forech a je tam popsanej problem i pseudoreseni ..


Jenže, je třeba brát v potaz, že ten mobil teď stojí 4 999,- A za tu cenu je to, dle mého, výborná koupě. V této cenové hladině nebude mobil, který by nahrával videa, i se zvukem, lépe.
Na ten signál se mohu zaměřit, ale chytám signál i na chalupě, kde mělo to LG problémy (možná posílili vysílače, to netuším).
Osobně jsem s ním strávil rok života a převládá spokojenost. Momentálně přemýšlím o změně za Honor 10.
Vaso00
Junior

Odeslat příspěvekod Tazz1 17. 5. 2018 11:50

Přešel jsem z G4 na G6. Za mě jediná možná a logická volba. Na prostředí LG jsem si již zvykl a KnockOn je návykový.
Tazz1
Junior

Odeslat příspěvekod oooooooooo 17. 5. 2018 12:03

re: Vaso00
S tim zvukem se fakt pletes, ono staci vedet ktere mobily maji jaky audio chip v cenove hladine kolem 5000 a kolik maji mic.Muj prvni dojem z nej byl celkem katastrofalni, signal + zvuk, prostredi radej nekomentuju, neco jde nastesti zmenit koneckoncu a styl asusu varila mysicka kasicku, nas.reme sem co se da, treba to bude fungovat,s tim slavi peknych par let uspech i na pc, na mobilech to jenom opakujou.
oooooooooo
Android Maniak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jierl 17. 5. 2018 13:55

Objednal jsem si Nokii 8 z mallu, tak jsem na to zvědavej.
Jierl
Junior

Odeslat příspěvekod stm01 25. 5. 2018 13:37

Odpověď na to spíše hledej někde na netu ( rozdíl mezi iOS a Androidem) nebo jestli zde někde je nějaká taková diskuse. Akorát z toho může vzniknout mela mezi příznivci a odpůrci obou systémů. Já upřednostňuju android. iOS v IPhonech je v dnešní době nepochopitelně omezující. Telefon si nepřipojíš k jakémukoliv PC jako pevný disk, nepošleš pořádně nic přes bluetooth a tak dále a tak dále. Zastánci iOS to budou vydávat za výhodu a nebo tvrdit, že dnes není potřeba aby to telefony uměly. Tady je odkaz kde pod článkem to trochu řeší.
https://svetandroida.cz/android-vs-ios-5-veci-rozdil/
Zkrátka přeji šťastný výběr.
iPhone 11 128GB

" Nemá cenu nenávidět lidi,kteří ti závidí .Respektuj jejich závist,protože si myslí,že jsi lepší než oni." :)
stm01
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků