Nový telefon Huawei/Honor/Xiaomi

Srovnávání telefonů a hodnocení obchodů s telefony

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod 13o7 15. 5. 2018 18:35

jankalli píše:Já bych šel do Vernee V2 Pro - 5.99 " 6 GB 6200 mAh 21 Mpx 64 GB - ideální poměr cena výkon.

No, kromě toho, že nesplňuje asi tak polovinu mých požadavků, tak se ještě ani neprodává ;)

Mám ještě jeden dotaz. Pokud byste měli vybírat, tak mezi Xiaomi Mi A1 a Honor 6X (nebo třeba P9 lite 2017) vyberete který? Více se tady objevuje Honor 6X. To Xiaomi má ale třeba větší RAMku - myslíte, že ty 4 GB nijak extra poznat nebudou? Nebo proč to Xiaomi tak moc nedoporučujete? Papírově totiž působí, že za stejný peníze podá lepší výkon.
13o7
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 15. 5. 2018 18:41

Ramku ani výkon při běžném používání nemáš šanci poznat rozdíl, záleží také hodně na nadstavbě a optimalizaci, takže tady má navrch Xiaomi
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod VolumePJ 15. 5. 2018 21:12

Víc než na ramce záleží i na samé nadstavbě od výrobce. A tu má Huawei i Xiaomi celkem v pohodě. Rozhodni se dle toho co se ti víc líbí, ideálně zajdi do obchodu a obě zařízení si zkus, budeš mít možnos zařízení porovnat i mimo papírové hodnoty, které většinou vůbec i ničem nevypovídají, jelikož zařízení s 6gb ram za 5tisíc může a nemusí běžet jako zařízení s 4gb ram za 10tisíc :)

Přímo v ruce budeš mít možnost si zařízení víc osahat, jak si dědí do dlaně, kam dosáhneš, tvar zad telefon taky udělá hodně, když telefon působí jako cihla neni to tak pohodlné jako když má záda zakulacená, i váha se dokáže promítnout do tvého rozhodnutí. Je to tak nejlepší, osobně vím že si za pár měsíců pořídím Honor 10, ale bez odzkoušení v obchodě to taky neudělám :)
Nokia 8310 > 1600 > 5300 > Sony Ericsson K770i > HTC Smart > Samsung Galaxy Mini > Galaxy Trend > Honor 4C > 5X > 6X > 8 > 9 > 10 > Galaxy S10+ > Note10+ > S21 Ultra > S22 Ultra
VolumePJ
Junior

Odeslat příspěvekod 13o7 15. 5. 2018 22:07

Dobře, díky moc všem :)
A chápu podle recenzí dobře, že Honor a Huawei mívají většinou lepší foťák než Xiaomi?
A ohledně toho čistého Androidu u Xiaomi Mi A1 něco víte? Funguje v pohodě?
13o7
Junior

Odeslat příspěvekod VolumePJ 15. 5. 2018 22:38

Nejspíš to chápeš dobře, ale není to vždy pravidlem. Avšak Honor 6X má opravdu velmi kvalitní foťák v kategorii do 5tis.

Ohledně Mi A1 si počti obecnou diskuzi zde na fóru, je tam toho spousta, určitě najdeš odpověď na spoustu otázku :)
Nokia 8310 > 1600 > 5300 > Sony Ericsson K770i > HTC Smart > Samsung Galaxy Mini > Galaxy Trend > Honor 4C > 5X > 6X > 8 > 9 > 10 > Galaxy S10+ > Note10+ > S21 Ultra > S22 Ultra
VolumePJ
Junior

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků