Levný tablet na cesty

Srovnávání telefonů a hodnocení obchodů s telefony

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod TomasKratochvil 30. 4. 2018 10:52

Díky moc za velmi cenné informace. Já vlastním nyní Osprey Atmos 65L, tak plánuji, že pořídím 45L od stejné značky, jelikož je to opravdu něco jiného, než nekvalitní krosnu.

To s tou Revoltou si nastuduji. Ještě jednou díky.

Jinak ještě k tomu tabletu, zrovna jsem se díval na e-bay, jestli se tam dá sehnat něco levněji a narazil jsem na tablet Galaxy Tab S2 za pěkných 2800 Kč včetně poštovného. Když k tomu připočtu daň+clo, který by mi nejspíš vyměřili, tak jsem cca na 3500 Kč, tak nad tím uvažuji, že bych ho vzal. Rozhodl jsem se, že na tu velikost asi na konec kašlu, podle vašich rad. A váha 380g je celkem nízká. Je to teda Refurbished, ale kupoval jsem tam takhle Kindle Paperwhite za 1500 Kč a všechno bez problému. Uvádějí tam tedy, že to má možná někde v rámci mezí vypálené pixely, ale to bych asi přežil.
TomasKratochvil
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Nechic 2. 5. 2018 08:30

"Moderate screen burn" - no nevím jestli bych do toho šel. Kdo ví co s tím všechno bude a ještě tenhle tablet fakt není moc dobrý maratonec pokud jde o výdrž baterky. A ještě takhle použitý, to tě může taky pěkně štvát. A taky dost hřeje v ruce nebo na klíně, když něco dělá. Já bych se toho asi bál
Nechic
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod oooooooooo 2. 5. 2018 09:22

To bude legrace az to nebudou nejake vypalene pixely ale display co co mele z posledniho a zdechne definitivne druhej den.
oooooooooo
Android Maniak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zumzumzum 2. 5. 2018 14:27

Ja mam Samsung Galaxy Tab A (2016) už asi rok a jsem spoko :D
Ale teď mě trošku prudí wifi :D
Ale to bude asi modemem a né tabletem :)
► Sháním: Sony Xperia Z5 Premium za nepřemrštěnou cenu! ( telefon se 4K displayem ] ◄ Momentálně používám Xiaomi 13 Flora Green
zumzumzum
Místní informátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod TomasKratochvil 16. 5. 2018 12:13

Já to ještě nekoupil, dávám tomu čas. :) Mám teď ještě možnost koupit od známého Huawei M2 64GB Premium verzi asi za 4k, což mi přijde ta cena docela fajn, ačkoliv už to není zrovna nejnovější tablet. Má ho asi 2 roky. Baterka zatím drží v pohodě.
TomasKratochvil
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Nick Cave 16. 5. 2018 12:29

Když si časem necháš vyměnit novou baterii, tak ten tablet je výborný a rozhodně s ním neuděláš chybu
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků