Nový telefon za 4 tisíce

Srovnávání telefonů a hodnocení obchodů s telefony

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Guarana 16. 3. 2018 12:39

Maximální rozpočet: 4000 Kč.

Místo nákupu: ČR.

Předpokládané využití zařízení: Pár hovorů/SMS denně, hraju občas, jsem hodně na internetu, čtu si články, využívám Messenger, WhatsApp, Telegram, email, fotím...

Požadavek na značku: Jakákoliv značka, které dělá servis firma VSP DATA. Je jich více, ale asi bych chtěl HTC nebo Meizu, protože to byly 2 telefony, které jsem měl a se kterými jsem zatím byl nejvíce spokojen (HTC EVO 3D a Meizu M2 Note). Ale rád si nechám poradit. :) Jiný servis kvůli opakovaným dobrým zkušenostem s VSP DATA (opravili kvalitně všechny závady) a špatnými zkušenostmi s ostatními servisy (vyhýbyjí se opravě) skutečně nechci.

Mnou navrhované modely: já tomu až tak nerozumím, ale co jsem se díval, špatné nevypadají Xiaomi Redmi Note 4; Xiaomi RedMi 5 Plus; Meizu M5 Note...

Ostatní požadavky: Není třeba dual SIM (mám jednu), lépe novější verze Android či klidně nástavby (Flyme OS), mám raději spíše větší displej, aby foťák nebyl nejhorší (ale vyloženě "fotomobil" nepotřebuji, prostě v rámci možností a pokud možno, také trochu plynulý chod. Není třeba nějaká zvýšená odolnost.
Guarana
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Nick Cave 16. 3. 2018 13:15

Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kolem.jdouci 16. 3. 2018 13:22

Zkus si na ten odkaz kliknout, ta cena nesouhlasí...
Kolem.jdouci
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Nick Cave 16. 3. 2018 13:59

Okay má ve skutečnosti cenu o 1000kč vyšší.. Potom jedině Exasoft anebo vzít variantu 3/32

https://mobilni-telefony.heureka.cz/xia ... 2453543191
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tombas 16. 3. 2018 14:45

Myslím si, že 4091,- Kč v CZC + dárek by ještě mohlo být OK, nebo už je to moc?
tombas
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod metyn 16. 3. 2018 20:44

+1, taktak za 4 ku supr kup, Meta
metyn
Junior

Odeslat příspěvekod hurec 17. 3. 2018 06:30

Za ty penize souhlas s note 4 global.
hurec
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod VolumePJ 17. 3. 2018 20:19

Ahoj, Note 4 global je za 4tis. určitě hodně dobrý kup a taky se k němu příkláním :)
Nokia 8310 > 1600 > 5300 > Sony Ericsson K770i > HTC Smart > Samsung Galaxy Mini > Galaxy Trend > Honor 4C > 5X > 6X > 8 > 9 > 10 > Galaxy S10+ > Note10+ > S21 Ultra > S22 Ultra
VolumePJ
Junior

Odeslat příspěvekod Guarana 18. 3. 2018 02:38

Děkuji moc všem za odpovědi :-) !!!

Tak je to jasné, má volba je: Xiaomi Redmi Note 4 4GB/64GB Global.

Ještě nevím, kde koupím (nákup uskutečním až v průběhu příštího týdne), ale nejlepší se mi zdá zatím asi nebídka CZC.

tombas píše:Myslím si, že 4091,- Kč v CZC + dárek by ještě mohlo být OK, nebo už je to moc?


Jen ještě musím pro jistotu ověřit, jestli jejich autorizovaný servis je VSP DATA.

Ještě jednou díky všem :-D.
Guarana
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod SirionRazzer 18. 3. 2018 13:14

RN4 4/64 grey + darek z czc mam, kamera je Samsung, naramek IMX115 nejde pouzit pro odemykani obrazovky (v nastaveni je Unlock with Bluetooth device, ale s timto naramkem se spojit nedokaze)
SirionRazzer
Junior
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků