Nástupce LG G3

Srovnávání telefonů a hodnocení obchodů s telefony

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod tmvngocdung99 16. 3. 2018 08:30

Ahoj,
v současnosti používám přes 2 roky LG G3, který ovšem poslední dobou začal zlobit. Nejdříve se často odpojovala SIM karta, potom úplně odešla, telefon psal hlášku Chyba karty a po obstarání nové SIMky odešla tato taky asi po 3 dnech provozu. Obávám se, že to není chyba SIMek, ale telefonu. Nesetkal jste se s tím někdo? V servisu doporučují výměnu desky, protože čtečka SIM se prý nedá samostatně vyměnit, nebo přehrání software. To je však celkem drahé, proto se zajímám i o možnost obměny. Nechci však už investovat 12 000, protože to podle mě nemá smysl s výdrží dnešních mobilů. G3 mi přišla ve všem dostačující a výborný byl hlavně foťák. Dá se sehnat něco zajímavého do cca 6 000? Jde mi asi dost o fotky, protože výkonově to bude vše dostačující. Samozřejmě bych uvítal podporu navigace Galileo, ale bez toho se asi dá žít. Měl by to být dual SIM.
tmvngocdung99
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod tombas 16. 3. 2018 09:24

Možná Lenovo Moto G5s?
tombas
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nick Cave 16. 3. 2018 09:25

Honor 6X, Moto G5S Plus
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Vladte 16. 3. 2018 09:33

Za cenu do 6 tisíc se nedají u nového telefonu čekat výkony u fotoaparátu jako u vlajkové lodě za dvacku...
Ale vezmu-li něco v cenové hranici co udáváte tak asi by šlo doporučit Xiaomi Redmi Note 4 s 64GB ROM. Dá se sehnat kolem 4 tisíc... dual sim má (jeden slot je hybridní na sim nebo SD kartu), co se týče foťáku tak má 13Mpix, světelnost je tuším F2,0 (LG G3 měla tuším také 13Mpix a světelnost F2,4)...
tady jsou nějaké možnosti: https://www.czc.cz/xiaomi-redmi-note-4- ... obal_zlata
https://www.okay.cz/xiaomi-redmi-note-4 ... ack/#nopop
Vladte
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 16. 3. 2018 11:39

na kvalitní fotoaparát aby byl náhradou za LG G3 je potřeba zvýšit rozpočet na +- 10tis.
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Foxx5 23. 3. 2018 12:45

LG G3 jsem měl 3,5 roku. Spokojenost. Přemýšlel jsem taky čím ho nahradím, ležel jsem v tom 3 týdny. Chtěl jsem koupit ten Redmi note 64, ale právě kvůli foťáku (který jsem měl možnost si vyzkoušet) jsem nakonec navýšil rozpočet na 10tis a koupil jetou S8+ v super stavu, se zárukou a peněz nelituju.
Foxx5
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod roman II 23. 3. 2018 13:40

dávat 10 tis. kč za jetej telefon ?, divné
roman II
Junior


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků