Mobil - nej foto do 4500,-

Srovnávání telefonů a hodnocení obchodů s telefony

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Nick Cave 12. 3. 2018 21:15

to už bych raději vzal Moto G5 Plus, ale fotky za horších podmínek má nejlepší Honor 8
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod panrt 12. 3. 2018 21:41

Ok, jen můj návrh.
panrt
MobilManiak

Odeslat příspěvekod aiko 13. 3. 2018 11:54

Huawei Y6. Mám od roka a jsem naprosto spokojený. Velmi mi vyhovuje možnost vložení dvou SIM karet, nemusím nosit dva mobily, jelikož služební vždycky musím mít s sebou... Fotoaparát v pohodě, není přílíš velký. Teď vidím taky, že na xxx jsou nějaké slevy na mobily (manželka tam občas kouká, a ja jsem začal za ní), takže třeba něco z toho využiješ. Jinak kamarád má Moto G5 Plus a chce jej vyměnit.
Naposledy upravil BeznyFrantaUzivatel dne 13. 3. 2018 16:53, celkově upraveno 7
Důvod: Odstraněn znovu vložený reklamní odkaz. LOCK
aiko
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Nick Cave 13. 3. 2018 12:11

Opět k nám poslali někoho z Huafanu ;-)
ten Huawei Y6 na Moto G5 Plus nemá ani náhodou..
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod phaprika 14. 3. 2018 18:56

Ahoj,
já jsem velmi spokojený s Oukitel U22. Koupil jsem si ho hlavně kvůli focení a nemůžu si ho vynachválit. Stál mě pouze 1600 Kč. Je to úplně první mobil s duální kamerou vpředu i s duální kamerou vzadu, který je přímo dělaný pro focení. Pořizuji s ním úžasné fotky za hubičku. Video točí podle mě velmi kvalitně a i zvuk mi příjde také dobrý. Podrobnosti najdeš xxx. Pokud ti jde hlavně o focení, vybral bych určitě tenhle v této kategorii. Ale pokud hledáš výkon, podívej se po jiném.
Naposledy upravil BeznyFrantaUzivatel dne 15. 3. 2018 02:32, celkově upraveno 1
Důvod: Odstraněn reklamní odkaz.
phaprika
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod VolumePJ 14. 3. 2018 22:53

To je asi vtip :D
Nokia 8310 > 1600 > 5300 > Sony Ericsson K770i > HTC Smart > Samsung Galaxy Mini > Galaxy Trend > Honor 4C > 5X > 6X > 8 > 9 > 10 > Galaxy S10+ > Note10+ > S21 Ultra > S22 Ultra
VolumePJ
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 14. 3. 2018 23:50

Chtěl jsem tady něco napsat, hned jak to sem dal..
Oukitel = na pitel (a ne na focení) :D
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod LovecDuchu 27. 3. 2018 09:25

Tak jsem si telefony sel osahat a vybiram mezi nasledujicimi:

P Smart
+ asi nejlepsi design
+ velky displej v relativne malem tele
+ dualni fotak
- dle recenzi ten fotak neni zas takova hitparada - Huawei neuvadi svetelnost, ale optika asi nevychazi z P10 lite
- nema slow motion videa, 4K

P10 lite
+ dle recenzi celkem obstojny fotak, ve stredni trida asi spicka
- nema dualni fotak
- nema slow motion videa, 4K

Xiaomi Mi A1
+ dualni fotak - kvalita rozporuplna - za svetelnych podminek asi dobre, udajne se zlepsi kvalita snimku pri pouzivani jine aplikace
+ 4K videa, slow motion
+ cisty android
+ 64GB pamet
+ USB-C
- rozporuplna kvalita videi, nema stabilizaci u 4K videa, nekvalitni zvuk - to se pri resi nejakym fixem

Vicemene mi jde hlavne o kvalitu fotek a hlavne videi v dane cene. Podle porovnani snimku na gsmarena.com subjektivne vyhrava P10 lite, nasleduje Mi A1 a pak P smart. V zahranicnich recenzich celkem i chvali ten fotak od Mi A1 (ceske recenze ho oznacuji za prumer) - na xda develpers jsem se docetl hodne o tom, jak fotak zlepsit (pouziti ruznych jinych aplikaci) a hlavne jak zlepsit audio u videi.
Cenove jasne vede Mi A1. Osahal jsem si vsechny mobily a hodne se mi libil P Smart, Mi A1 je o kus vetsi, P10 lite je takovy standard. Asi z zadnym bych nebyl nespokojen.

Co myslite?
LovecDuchu
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod metyn 27. 3. 2018 12:51

no asi nebudeš úplně spokojen pokud tě něco od koupi toho kterého modelu odrazuje, běž cestou nejmenšího odporu - připlať si, Meta
metyn
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 27. 3. 2018 12:56

vem Honor 6X, kvalitní fotky, nízká cena
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tombas 27. 3. 2018 17:17

Za cca 6200 se dá koupit EU distribuce Mate 10 lite, což mi přijde jako trochu lepší varianta P 10 lite. P smart, Mi A1 mají hodně slabé fotky vzhledem k ceně. Nové Redmi taky nemají moc dobré fotky + další nevýhody. Možná by za úvahu stálo Moto G5s Plus. Zase ten design je tak 5 let za zenitem.
tombas
Junior
Uživatelský avatar


Odeslat příspěvekod Nick Cave 27. 3. 2018 18:15

Myslíš,že se vyplatí nakupovat v těch levných eshopech? :)
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tombas 27. 3. 2018 18:54

Některé mají kamennou prodejnu. Asi bych se toho zese tak moc nebál. Není to úplně čína bez záruky.
Mám ještě jeden tip na mobil - Moto Z(2) play + moto mod Hasselblad.
tombas
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nick Cave 27. 3. 2018 19:06

ale s těmi Moto jsi s cenami mnohem výše..
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků