Hloupoučkej telefon pro mamku 50let Cena do 1000Kč!

Srovnávání telefonů a hodnocení obchodů s telefony

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod vormen 20. 2. 2018 11:26

tak upřímnou soustrast, škoda peněz. doufej, že odejde do půl roku a dostaneš zpět peníze.
vormen
Pokročilý

Odeslat příspěvekod opasino 20. 2. 2018 16:32

zumzumzum píše:Tak prosím smazat toto téma.

To ne, téma se maže, jen pokud to odporuje zdejším pravidlům.
opasino
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod zumzumzum 20. 2. 2018 17:08

Tak uzamnkout no ( ͡° ͜ʖ ͡°)
► Sháním: Sony Xperia Z5 Premium za nepřemrštěnou cenu! ( telefon se 4K displayem ] ◄ Momentálně používám Xiaomi 13 Flora Green
zumzumzum
Místní informátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Paparatzzi 20. 2. 2018 17:25

V 50 senior? Aha. No, obrnil bych ji trpěivostí a vše vysvětlil. Nedělej z ní tupku. Můj 70 letý děda si před pár týdny koupil Samsung J5 boha.

Jinak si mohl pokračovat ve svém původním tématu

viewtopic.php?f=2&t=1266398
Paparatzzi
Junior

Odeslat příspěvekod zumzumzum 20. 2. 2018 17:47

Paparatzzi:
No s moji mamkou a telefonama to fakt nechces.... To je tak na dlouhy story. Ze jsem ji koupil tohle a je zatim spoko. Kdyby to slo tak do ted pouziva Nokia 8310 :D

Tak to je mazec :) To moje mamka nechce dotykac ani za milion :D a nikdy nechce....
Takze mco na vyber neni.. + ty dnesni menu.. No je to tezky..
► Sháním: Sony Xperia Z5 Premium za nepřemrštěnou cenu! ( telefon se 4K displayem ] ◄ Momentálně používám Xiaomi 13 Flora Green
zumzumzum
Místní informátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ladislav_Malek 20. 2. 2018 19:08

Přesně jak tady napsal někdo dřív, nevymejšlej pikačuoviny, a udělej něco pro svou mámu, a nauč jí pracovat s normálním androidem. Nekupuj žádnej šmejd, spíš větší displej, dej si s tím trochu práce, nebuď línej, nějak to nastav, aby to bylo jednoduchý a dobře čitelný, a uč to mámu po malejch kouskách, ať to dokáže vstřebat. Sám pak budeš rád, že se ti něco povedlo :-) Nebo je ti snad líto pár tisíc a trochu práce, že kupuješ nějaký seniorský šmejdy za pár stovek :-) ?
Ladislav_Malek
Junior

Odeslat příspěvekod zumzumzum 20. 2. 2018 20:12

Ladislav_Malek:
My mame tablet uz x let :D
A mamka s tim do ted furt neumi a nechce umet.. :D
Moje mamka je psycho... Kdyby ji existoval x let telefon Nokia cernobila 8310 tak ho ma do ted nejlepsi telefon. Podle mamka a pak Nokia Nokia C1-02 :)
Kdyby sla nekde koupit x let stara Nokia C1-02 uplne fungl nova tak ji bere vsema 20. :)
Ale ty bazarovy kousky jsou pekne na kokosak..
Moje mamka nikdy dotykac chtit nebude a je strasne narocna na menu telefonu :D
Tlacitka jsou proste nej. A dal to nebudu rozebirat (: Neznate moji mamku a verte ze nechcete poznat, znat.
► Sháním: Sony Xperia Z5 Premium za nepřemrštěnou cenu! ( telefon se 4K displayem ] ◄ Momentálně používám Xiaomi 13 Flora Green
zumzumzum
Místní informátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod intago 20. 2. 2018 20:15

CPA je podezřelá firma. A 50 let, to není žádná seniorka. Ženě je 62 a vidí výborně a maká jako doktorka. Koupila si do práce červenou retro Nokii za 1600.- a je velmi spokojená, protože chytrej už má.
intago
Junior

Odeslat příspěvekod zumzumzum 20. 2. 2018 20:25

intago:
No jo moc toho jsem na vyber nemel hele.. :D
To je tezky s mou mamkou.. Ona potrebuje jen telefon na sms a volani nic vic..
Ale potrebuje aby byl prehledny Kdyz kliknes do menu a vyskoci na tebe 9 nebo 12 ikonek tak mamka uz je v tom ztracena navic vidi jen na jedno oko.. Takze si to predstavte..
Zlaty stary Nokie a jednoduchy menu..
Navic moje mamka ma uz snad půl života dlouhý nehty né umělý ale svoje a datlovat na dotykači je s tím nemožný!.. Takže tlačítka nej a ještě když jsou gumový paráda...
► Sháním: Sony Xperia Z5 Premium za nepřemrštěnou cenu! ( telefon se 4K displayem ] ◄ Momentálně používám Xiaomi 13 Flora Green
zumzumzum
Místní informátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod intago 20. 2. 2018 20:27

dyt to píšu, tlačítková retronokia by byla pro ni lepší jak to CPA... a pěkně vypadá, jen foto nic moc... A nic moc to nevypadá, když má někdo v ruce mobil pro socky či seniory, to ji nevadí?
intago
Junior

Odeslat příspěvekod Ladislav_Malek 20. 2. 2018 20:44

To je právě na tobě, jako na synovi, abys jí pomohl ten odpor k technologiím nějakou rozumnou formou zlomit. To, že to odmítá, má nějaké příčiny, tak je potřeba je najít a pracovat s nimi.
Ladislav_Malek
Junior

Odeslat příspěvekod zumzumzum 20. 2. 2018 20:50

Ladislav_Malek:
No jo, tohle tema by bylo na hodne dlouhy lokte.. A rozebirat se mi to tady verejne takhle fakt nechce... Takze se s tim musime smirit :D oba..

intago:
No jo, jeste je furt moznost telefon do 14dnu vratit bez udani duvodu :D
A treba ji zas koupim nejakou zanovni pravekou Nokii a mozna vydrzi nejakych x let..
I kdyz minula Nokie byla docela fail. Byla pekna zachovala ja do toho koupil novou baterku a sla do kelu za cca mesic , mesic a pul :/ Grr. Hold ty bazarovy veci..
► Sháním: Sony Xperia Z5 Premium za nepřemrštěnou cenu! ( telefon se 4K displayem ] ◄ Momentálně používám Xiaomi 13 Flora Green
zumzumzum
Místní informátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod intago 20. 2. 2018 20:54

Já znám lidi jako tvá máti... Znám dokonce tři ve věku 62-82 let, neumějí psát smsky, jedna učila šičky, jedna stála u stavu, třetí traktorista..
Jo, do 14 dnů bez udání důvodu. žena už takhle jeden vrátila, byl pro socky. Prober to s ní.
https://mobilni-telefony.heureka.cz/nok ... dual-sim/# nebo s jednou simkou, to je jedno. Barvu at si vybere, je fakt dobrej...
no ale jestli hůř vidí je to problém... Můžeš koupit druhý a případně ho vrátit, kdyby se neosvědčil
intago
Junior

Odeslat příspěvekod Baf13 20. 2. 2018 21:09

Mám doma stejný případ, mamka (63) o dotykovém telefonu nechtěla ani slyšet, nakonec jsem ji na zkoušku přemluvil, nainstaloval Koala Launcher a teď už by se k tlačítkovému nevrátila.
Baf13
Junior

Odeslat příspěvekod zumzumzum 20. 2. 2018 21:13

intago: No a zase to menu.. ugh.. Myslis ze by to menu slo prehodit na jiny? a ne tyhle kosticky.. To je hruza.. ;(

Baf13:
Aha.. No ja znam podobny pripad kamarad kterymu je taky kolem 50. sto let mel Nokii 6300 a furt ji ma do ted strasnej drzak! :D A pry ze by to chtelo nejaky prvni dotykac? A co si nekoupil Iphone 7 :D :D :D odpadl jsem.. A ted z toho kvete... Tak snad se uz s tim naucil.. Dlouho jsem s ni nemluvil. :)
► Sháním: Sony Xperia Z5 Premium za nepřemrštěnou cenu! ( telefon se 4K displayem ] ◄ Momentálně používám Xiaomi 13 Flora Green
zumzumzum
Místní informátor
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků