Dual Sim, foto, 5000 Kč

Srovnávání telefonů a hodnocení obchodů s telefony

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod audis 14. 2. 2018 08:17

Ahoj, můžu poprosit o radu s výběrem pro ženskou? Potřebuji telefon, který je user friendly, aby mi často nevolala, jak se co nastavuje.
- cena 3000 až 5000 Kč
- Dualsim
- nejlepší fotky v cenové kategorii (fotit se bude na automatiku, různé fotorezimy jsou zbytečné)
- Baterie min 3 Ah
- min 2 GB Ram
- automaticky jas display
- Česká lte
Výhodou :
- 3 samostatné sloty na karty
- max 5,5 "
- dlouhá výdrž

Další : lenovo ne, Samsung ne, dobré zkušenosti mám s Asus.

Napadá mě Asus zenfone max (výdrž ale průměrné foto), nebo nějaké xiaomi (nevím zda to je přístroj spolehlivý a user friendly, kladem je vykon/cena). Částka 5000 Kč platí, jen když tip bude mít o level lepší fotky, než levnější konkurence.
Děkuji za tipy.
audis
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nick Cave 14. 2. 2018 08:25

Honor 6X, Nubia N1
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vormen 14. 2. 2018 10:23

já bych vyškrábnul ještě 990 nebo vygooglil slevový kupón a šel bych do Honoru 9 lite. cena 5990 a nic lepšího nekoupíš. android Oreo hned v telefonu, displej 18:9, dobře padne do ruky, navíc je to krasavec, ženská bude nadšená. duální foťák vpředu a vzadu.
vormen
Pokročilý

Odeslat příspěvekod audis 14. 2. 2018 10:58

Honor 9 Lite není dualsim.

Zapomněl jsem dodat, že uzivatelka je čerstvá důchodkyně :-D . Volat, fotit, SMS, Skype, surfovat občas. A a když bude kraaasnoucky, tak to určitě hodně potěší. Děkuji
audis
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jyryczek 14. 2. 2018 11:24

Řeším podobný problém. Akorát že nároky jsou po Lunii 735 dost vysoké, ta fotila opravdu dobře a když koukám na to co leze třeba z té Nubie...nic moc. Předpokládám že kdybych chtěl ještě navíc vyměnitelnou baterii, jsem v loji.
jyryczek
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod vormen 14. 2. 2018 11:52

Honor 9 lite s označením LLD-L31 dualsim je. Dneska je v CZC sleva 300,- ale muselo by se u nich ověřit, jestli je to dualsim ,protože v popisu mají 1x sim, což může být chyba.
vormen
Pokročilý

Odeslat příspěvekod audis 14. 2. 2018 12:39

Já nechci rypat, ale kód LLD-L31 jako mobilu český internet nezná a czc také ne. V nabídce czc jsou tři telefony, stejná cena, liší se barvou. Tak jak to je, když chci kupovat honor 9 Lite dualsim u velkých obchodů czc apod.? Máš odkaz?
audis
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nick Cave 14. 2. 2018 13:03

Jestli chceš elegantní dualsim s dobrým foťákem, tak třeba Huawei P10 Lite
https://mobilni-telefony.heureka.cz/hua ... 1209516693
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vormen 14. 2. 2018 13:22

LLD-L31 je kód telefonu ve variantě dualsim, která je/bude dostupná pro náš trh. co jsem se díval, tak většina velkých eshopů má u nás dualsim, takže předpokládám, že v CZC to bud taky, akorát mají tradičně špatně popis, někde mají třeba i že obsahuje FM rádio, u novinek je to tradice, že ten popis nesedí.
vormen
Pokročilý

Odeslat příspěvekod LadislavM 15. 2. 2018 08:00

Jaký dual sim o velikosti 4,5 - 5' ? Chtěl bych nějaký pěkný s dlouhou výdrží baterie. Poraďte.
LadislavM
Junior

Odeslat příspěvekod metyn 15. 2. 2018 08:29

co je to pěkný? Meta
metyn
Junior

Odeslat příspěvekod LadislavM 15. 2. 2018 08:44

Je to široký pojem, to ano. Vybírám z mnoha odkazů. Zajímám se o ty dobře hodnocené modely.
LadislavM
Junior


Odeslat příspěvekod metyn 15. 2. 2018 14:21

LadislavM píše:Je to široký pojem, to ano. Vybírám z mnoha odkazů. Zajímám se o ty dobře hodnocené modely.

a platí nadpis vlákna? nebo jaké jsou jiné konkrétní tvé požadavky? Meta
metyn
Junior

Odeslat příspěvekod LadislavM 15. 2. 2018 16:33

Teď mám MyPhone Next, už pomalu dosluhuje, chtěl bych něco podobného a lepšího.
LadislavM
Junior

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků