Honor view 10 a problém s Amazon.de

Srovnávání telefonů a hodnocení obchodů s telefony

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod sottishwolf 11. 2. 2018 15:09

Ahoj, chtěl bych se zeptat na zkušenosti s nákupem přes amazon.de.

V pátek jsem objednal Honor wiew 10 a večer mi došel email.
"Při potvrzení platebních údajů došlo k problému. Abychom zabránili případnému zneužití platební karty, odložili jsme vaše objednávky a pozastavili účet."
Tenhle problém má spoustu lidí po světě, ale řešení jsme nenašli.

V sobotu jsme teda zkusili objednat telefon na manželku. Opět email.
"Přístup k zákaznickému účtu není dočasně možný.
Nevyřízené objednávky byly automaticky zrušeny.
Náš systém pravidelně provádí rutinní kontroly objednávek. Automatické uzavření nastává například v důsledku nedoplatků nebo neodpověděné žádosti o usmíření."

Řekli jsme si jestli není problém s Airbank a poprosili kamaráda, který už přes amazon objednával jestli to nezkusí on. Dneska email (už anglicky.).
"We believe that an unauthorized party may have accessed your account. To protect your information, we have:
-- Disabled the password to your account.
-- Reversed any changes made by this party.
-- Canceled any pending orders."

Netušíte v čem může být problém?
Naposledy upravil sottishwolf dne 11. 2. 2018 23:15, celkově upraveno 1
sottishwolf
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Pan Kája 11. 2. 2018 20:11

Možná úplná blbost, ale není nastavený nějaký menší limit pro platby kartou (jak pro platbu kartou, tak platbu přes internet...nejsem si teď jistý co z toho)?
Siemens M50 -> SE T300 -> SE K750i -> SE C702 -> SE Elm -> Motorola Atrix 4G -> Lumia 1020 (AT&T) -> Lumia 930 -> Galaxy S7 -> Huawei P30 Pro -> Vivo X100 Pro
Pan Kája
Ex-moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sottishwolf 11. 2. 2018 23:07

Nastavuje se přímo limit platby kartou pres net. Ten nastavený byl. Pokaždé 15k.
Nakonec jsem to vyřešil přes kamaráda z Holandska, tam vše fungovalo. Stejně by mě zajimalo, kde může být problém.
sottishwolf
Kolemjdoucí


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků