vyber telefonu

Srovnávání telefonů a hodnocení obchodů s telefony

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod jbeke 8. 2. 2018 23:07

vybiram tel pro matku jako nahradu a smart ultra 7
pozadavky a pouziti: kvalitni foto (v teto cenove relaci)
sledovni offline i online videii
prohlizeni webu
premyslim mezi honor 9 lite,huawei p smart,honor 7x a nebo xiaomi redmi note 5 nebo xiaomi redmi note 5 plus
telefon musim koupit nejpozdeji za 10 dni
jbeke
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 8. 2. 2018 23:13

Cena a max. velikost displeje?
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jbeke 8. 2. 2018 23:17

no co jsem koukal nejdrazsi je ten honor 7x zhruba za 7500
takze to bych videl jak strop
jeste teda v uvahu pripada huawei p10 lite ale ten zase nema stejne jako honor 7x android oreo...
nejradsi bych se rozhodnul mezi huawei p smart a honor 9 lite ale nevim jestli jim tech 3gb ram bude stacit
jbeke
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 8. 2. 2018 23:21

3GB RAM bude v pohodě stačit, bez obav..
Pokud jsi měl Honor 6X a nešel plynule, co vzít něco z řady Moto nebo Nokii s žádnou nebo minimální nadstavbou?
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jbeke 8. 2. 2018 23:25

z ceho usuzujes ze bude stacit?ano mel jsem honor 6x az na to obcasny sekani to byl dobry stroj...u toho honoru a huaweie je taky plus design.nikde jsem se nedocetl jestli ten huawei p smart ma fotak leica?u honoru se to neodvazuju ani hledat :-D
jbeke
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 8. 2. 2018 23:31

Huawei se ti nesekal kvůli ramce, ale kvuli nadstavbě, protože mám Huawei také a současně Moto s minimální nadstavbou a to jede od začátku naprosto plynule, svižně, a to má 3GB RAM a slabší procesor, což o Huawei říct nemohu.. ale vybírej dle svého uvážení
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jbeke 8. 2. 2018 23:36

rozumim tomu ze cistej android je lepsi co se tyce vykonu o tom zadna,ale porad je to tel pro zenskou takze vybiram z toho co jsem psal.na co bys to videl ty?
jbeke
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 8. 2. 2018 23:48

čistý android nemá s výkonem nic společného, za většinu potíží může přebujelá a ne vždy dobře optimalizovaná nadstavba výrobce..
jo a ještě jedna rada, nikdy neber novinku na trhu, neboť se zároveň stáváš i testerem nového telefonu se všemi výhodami a nevýhodami ;-)
jestli teda Huawei, tak P9 má výborný fotoaparát
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jbeke 9. 2. 2018 00:40

tak kdyz tam nadstavba neni tak se s ni tel nemusi prat tim padem je vykon stabilnejsi...s tema novinkama je to tak no..
kdybys vybiral mezi hua p smart a honor 9 lite?
jbeke
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 9. 2. 2018 01:06

ty dva jsou prakticky stejné, dneska vyšly dvě recenze na Honor 9 Lite
viewtopic.php?f=1963&t=1279351

asi bych se podíval na Honor 7X
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Baf13 9. 2. 2018 09:06

A proč ne Honor 8? Když jde o fotoaparát, tak ten ho má spolu s Huawei P9 o třídu lepší než tady zmíněné a navic proti P9 4 GB RAM. (podle posledních zpráv Oreo asi taky dostane)
Baf13
Junior

Odeslat příspěvekod jbeke 9. 2. 2018 13:27

honor 8 ma pritelkyne,fotky pekny i chod plynulej...ale zase radsi bych neco s mensima rameckama tudiz vetsim displejem.

-- 9. 2. 2018 13:59 --

asi to vidim spis na ten 7x,ale nechapu proc u nas prodavaji pouze cerne provedení.
lepsi varianta honor 7x nebo huawei p10 lite?
jbeke
Junior


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků