Honor 9 nebo iPhone 6

Srovnávání telefonů a hodnocení obchodů s telefony

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Baltazar_ 4. 2. 2018 21:14

Zdravím, chtěl bych se zeptat na názor jaký z telefonů pořídit. Podle hodnot se mi jeví lepší samozřejmě Honor 9 ale od jiných lidí sem slyšel, že iPhone má odladěný systém a vše funguje tak dobře, že jsou na tom skoro stejně. Do teď sem měl pouze jen android takže nemám jiné srovnání. Děkuji
Baltazar_
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod imorfin 4. 2. 2018 21:32

iPhone ma odladeny system, ale iP6 je uz zastarala a nova aktualizace na nem bezi hrozne. Jestli chces iPhone, tak minimalne SE nebo 6S a pak je to rozhodovani mezi iOS a Android.
imorfin
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod redmond 4. 2. 2018 21:37

"Do teď sem měl pouze jen android takže nemám jiné srovnání."
a preco teda uvazujes o inom OS?
my name is mond, Redmond.
redmond
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Baltazar_ 4. 2. 2018 21:43

Já právě vybírám z nabídky kterou mám k paušálu.. začal sem přemýšlet i o iPhonu..protože si říkám, že to je záruka nějaké kvality. S androidem jako takovým jsem asi spokojený, ale narazil sem na par mobilů, které sem po nějaké době chtěl vyměnit.. padání APK, systému, sekání nebo kousání jednoduchých programů apod. Ale bohužel jiný iPhone než 6 v dané kategorii co vybírám není. A poté mě nejvíce zaujal jen Honor.. tak nevím..
Baltazar_
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod imorfin 4. 2. 2018 22:10

iPhone uz taky prestava pomalu byt zaruka kvality. Jestli nemuzes vybrat lepsi iPhone, tak vem urcite Honor 9, je to hodne dobry telefon.
imorfin
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod VolumePJ 5. 2. 2018 00:06

Měl jsem většinu Honorů, které u nás vyšly a až na vyjímku Honor 6X který měl špatnou konstrukci jsem si nikdy na nic nestěžoval :)
Jak již bylo řečeno, iPhone 6 je starší topmodel z roku 2014, kdežto Honor 9 je 2017. Nejsem zaujatý, kamarád si nedávno koupil Samsung Galaxy S6 a klepal jsem si na čelo, zda je normální si kupovat tak starej telefon :D

Určitě si ale telefony OBA někde vyzkoušej, jak systém tak kamery, záleží taky jestli ti bude vyhovovat 4,7" displej nebo 5,15".
Nokia 8310 > 1600 > 5300 > Sony Ericsson K770i > HTC Smart > Samsung Galaxy Mini > Galaxy Trend > Honor 4C > 5X > 6X > 8 > 9 > 10 > Galaxy S10+ > Note10+ > S21 Ultra > S22 Ultra
VolumePJ
Junior

Odeslat příspěvekod Baltazar_ 5. 2. 2018 08:05

To si taky na druhou stranu říkám, že honor je novej oproti iPhonu kterej je na trhu od 2014..

Tak do teď sem měl Lenovo 5,5" a kompaktnější bych klidně bral..ale určitě si je vyzkouším.. nejvíc sem teda nakloněnej honoru..
Baltazar_
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod mas0n 5. 2. 2018 08:23

Nejstarsi iPhone, ktery bych si koupil, a to bych uz ted dost zvazoval, je 6s. Urcite si sestku nekupuj, je to uz stary model, a za silene penize. A zadna zaruka kvalita to uz taky neni, ja mel 6s v servisu dvakrat behem dvou mesicu. A po aktualizaci na iOS 11 mely nektere sestky dost velke problemy s tim, aby normalne fungovaly. Bral bych Honor.
mas0n
Junior

Odeslat příspěvekod banner 5. 2. 2018 08:46

Sám používám iP SE, iOS mám rád, ale 6ku absolutně nedoporučuji. Nový update běží extrémně pomalu. Honor 9 na tom bude v mnoha směrech lépe. Kdyby se jednalo o 6S, tak jej doporučím. Ale 1Gb RAM u 6ky je málo, žalostně málo.
Někdy je těžké se prosadit...
banner
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Baltazar_ 5. 2. 2018 08:58

Taky sem si říkal, že 1 GB ram je málo..ale zase když říkali že to je odladěný tak sem si říkal že by to asi mohlo bejt ok.. ale zase je pravda že z aktualizací která by jej zasekala sem nepřemýšlel..
Baltazar_
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod vormen 5. 2. 2018 10:04

já mám teda iphone 7 a Honor 8 a kdybych vybíral jako ty beru Honor 9.
vormen
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Ogyn 5. 2. 2018 10:13

Honor 9...3,5 Jack,ird,sd slot, dual SIM, USB host,...
Ogyn
Junior

Odeslat příspěvekod imorfin 5. 2. 2018 11:10

Baltazar_ píše:Taky sem si říkal, že 1 GB ram je málo..ale zase když říkali že to je odladěný tak sem si říkal že by to asi mohlo bejt ok.. ale zase je pravda že z aktualizací která by jej zasekala sem nepřemýšlel..


vyladene to muze byt sebevic, ale RAM neni nafukovaci a procesor se nezrychli
imorfin
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Baltazar_ 5. 2. 2018 11:17

Moc děkuji za názory.. půjdu do honoru..
Baltazar_
Kolemjdoucí


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků