Nahrada za Huawei P8

Srovnávání telefonů a hodnocení obchodů s telefony

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod rumukrad 10. 1. 2018 12:25

Ahoj,hledám náhradu za P8.Požadavky-velikost 5-6 palců(spíš záleží na celkové velikosti telefonu),výkonově mi p8 stačil,ale do budoucna asi lepší.Čtečku prstů(umístě je jedno),NFC,lepší fotky(duální?) a videa.Použití-foto,video,internet,GPS,pernamentně spárovaný z gear fit2.Hry nehraju.Cenově kolem 7000,když to bude stát za to,jsem ochotný připlatit nebo kouknout po bazaru.Favorita nemám,ale líbí se mi LG V10 a G6(oboje asi bazar).Nechci samsung-líbí se mi použe rada galaxy EDGE a Note-oboje cenově mimo.
Díky
rumukrad
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 10. 1. 2018 12:50

Honor 9
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod rumukrad 11. 1. 2018 19:28

Tak jsem na něj koukal naživo, hned vedle byl i honor 8.Je tam nějaký zásadní rozdíl? Parametrove jsou až na pár detailů podobný
rumukrad
Junior

Odeslat příspěvekod stm01 11. 1. 2018 19:55

V10 se mi taky líbila, ale docela tragická baterie. Raději bych volil G6
iPhone 11 128GB

" Nemá cenu nenávidět lidi,kteří ti závidí .Respektuj jejich závist,protože si myslí,že jsi lepší než oni." :)
stm01
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vormen 11. 1. 2018 20:31

Honor 9 má čtečku vpředu,to je výhodnější,senzorová tlačitka vedle čtecky, ale můžou být i na displeji, 20MPx foťák s optickou stabilizací a hlavně bude mít aktualizaci na Oreo. Ale nutno říct, že ani Honor 8 není špatná volba.
vormen
Pokročilý

Odeslat příspěvekod stm01 13. 1. 2018 20:20

No u té čtečky to je diskutabilní. Měl jsem Redmi Pro se čtečkou vpředu a při koupi Mi Mix jsemsi říkal, že to bude asi naprd ji mít v zadu. Nakonec se ukazuje, že pro mě je výhodnější ta v zadu, jelikož telefon na stole nechávám displejem dolů, aby mi něco nebo někdo nechtěně nezrušil displej. Nosím telefony v krytu a ten kryt vždy o nějaký milimetr přesahuje nad displej, tak se nemusím bát že se poškrábe. Při zvednutí telefonu ze stolu a otočení už je zaplý. Telefon většinou používám v ruce ( ne na stole) a přístup je lepší ke čtečce na zádech telefnu. ;-)
iPhone 11 128GB

" Nemá cenu nenávidět lidi,kteří ti závidí .Respektuj jejich závist,protože si myslí,že jsi lepší než oni." :)
stm01
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod rumukrad 13. 1. 2018 21:51

Omlouvám se, že odepisuji takhle pozdě... Projížděl jsem různá srovnání, navýšil rozpočet na 10 000.Rozhoduji se už asi jen mezi honor 8,honor 9 a lg G6. Každý má něco.
rumukrad
Junior

Odeslat příspěvekod hurec 14. 1. 2018 19:21

Honor 9.
S7.
hurec
Mírně pokročilý


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků