Náhrada za S6 do 11tis. bez DPH

Srovnávání telefonů. Spolehlivé a nedůvěryhodné obchody

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

UPOZORNĚNÍ:
Při zakládání nového tématu v této sekci se řiďte těmito pokyny. Jejich nedodržení může vést k zásahu moderátorů fóra MobilMania.cz
Děkujeme.

Odeslat příspěvekod JorgeJay 13. 1. 2018 10:31

Čekal jsem na černou variantu. V pondělí mi přijde. Pak sem hodím nějaké ty dojmy :)
Mobilní telefon:
Samsung Galaxy S6 32GB Pearl White

NTB:
MacBook Air 13" (2013)
JorgeJay
Junior

Odeslat příspěvekod hurec 13. 1. 2018 13:26

Ja co mobil vyuzivam fakt hodne a neni problem nabijet 2x za den. Bych chtel videt tu vydrz 3-4 dny. Pokud chci , at mi mobil jen lezi na skrini , tak to muzu mit nokii 3310. Resit vydrz baterie je mimo. Kazdy ho vyuziva jinak. Vic rekne kolik mas SOT.
hurec
Junior

Odeslat příspěvekod CosiOdvedle 13. 1. 2018 16:37

Přesně tak, dnes má každý lepší smartphone +- pár hodin stejnou výdrž. Opravdu déle vydrží jen těch pár čínských pokusů s 6000mAh baterkou a podobně.
Jinak je doba výdrže naprosto závislá na každém jedinci co a jak používá...když si na mé S7 vypnu data,wifi, polohu, Always On Display, snížím rozlišení, a výkon CPU, tak mi taky dá bez problému 2 dny...ale nebudu pak nikam přece psát, že Samsung Galaxy S7 vydží v provozu bez problému 2 dny!
Nebo naopak že nevydrží ani 1/2 dne nabitý (protože jsem zapnul stahování a k tomu hraju náročnou hru s maximálním jasem displeje)
CosiOdvedle
Junior

Odeslat příspěvekod oooooooooo 13. 1. 2018 19:34

podotykam nehraji hry..zcela vyjimecne.

jinak, za den 100 notifikaci chybove tarify letenek, minimalne, spis vic, wifi nebo data nonstop, bluetooth - sparovane s naramkem na nejz vsechny majly, sms+ 6 dalsich app chodi upozorneni, plus ma antilost funkci.Samozrejme telefon komplet synchro.Blogger, jo simpleiptv, takze epg plus broadcast at ,do tv, plus yatse.A dalsich x veci.Dva necele dny vzdy.No a nejde o zazracny foun, plati to pro oba co ted mam doma,3300 cca baterka, lenovo vylepsena verze asijska k4 note a huawei, teda honor, platilo to i pro moto z co sem uspesne v cizine roztriskal.
oooooooooo
Android Maniak

Odeslat příspěvekod hurec 14. 1. 2018 19:19

Ano tak v tomhle provozu mi vydrzi s8 tez dva dny a snad kazdy mobil. Takovy oukitel 10000mah snad i 2 tydny.
Pak staci brouzdat na netu , pustit gps na horach , gps v aute , cestou poslouchat pres bluetooth muziku a bez powerbanky se clovek neobejde.
Ale prece si nebudu kupovat ferrari , abych stim pak jezdil na parkovisti :-)
hurec
Junior

Předchozí stránka

• Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Autor