Telefon střední třídy s extrémní výdrží

Srovnávání telefonů a hodnocení obchodů s telefony

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod CosiOdvedle 30. 4. 2018 17:30

...tak ten Energizer Max P16K Pro mě zaujal... ALE:
Ale svojí vahou 350g 3x překonává můj současný telefon a to už jsem si říkal že 150g je dost.
Za další když by taková bestie zahořela v kapse, tak máte kremaci jistou :)

Ne raději sebou budu dál tahat v kaslíku v autě powerbanku
CosiOdvedle
Junior

Odeslat příspěvekod crashpc 30. 4. 2018 19:03

To snad nebude žádný Samsung Galaxy note. Obvykle taková věc nebuchne bez varování.
Naopak, větší věci mají tendenci k pomalejším reakcím. A to platí i u akumulátorů.

Jinak jsem velmi nemyle překvapen a zklamán tím, co všechno forum cenzuruje. I běžná -nesprostá- slova. Zachvilku, aby člověk nemohl napsat "vidlička". Nevím kterej SJW tohle podporuje.
A proč to dělá? ; Přežírám se do bezvědomí ; To se budeš dvit i vočima!
crashpc
Junior

Odeslat příspěvekod tombas 2. 5. 2018 19:58

Tak si vypni cenzuru v nastavení profilu. Ale to tvoje "nemyle" bych taky zcenzuroval!
tombas
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod crashpc 3. 5. 2018 03:44

Asi se to nemylo... K téhle hrubce jsem nedošel neznalostí jazyka českého, ale tím, že často píšu bez diakritiky, a pak přemýšlím nad slovy trošku jinak. Ze "čtyři" se stává "ctyry", protože po "r" je prostě tvrdé Y :-D
Omlouvám se za psychickou újmu z takového zážitku.

// Nakonec i přes dlouhé dodací lhůty, jsem Ulefone Power 5 objednal.
A proč to dělá? ; Přežírám se do bezvědomí ; To se budeš dvit i vočima!
crashpc
Junior

Odeslat příspěvekod tombas 3. 5. 2018 20:18

:roll:
tombas
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nick Cave 18. 5. 2018 14:17

Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod stm01 18. 5. 2018 15:29

crashpc píše:Asi se to nemylo... K téhle hrubce jsem nedošel neznalostí jazyka českého, ale tím, že často píšu bez diakritiky, a pak přemýšlím nad slovy trošku jinak. Ze "čtyři" se stává "ctyry", protože po "r" je prostě tvrdé Y :-D
Omlouvám se za psychickou újmu z takového zážitku.

// Nakonec i přes dlouhé dodací lhůty, jsem Ulefone Power 5 objednal.

S tím pravopisem se tak netrap. Podle mne neexistuje nikdo, kdo by neudělal někdy chybu. Pokud by měl člověk chybu v každém druhém slově, tak pochopím, že to lidem leze na nervy. Pokud člověk udělá chybu občas tak není důvod to někomu předhazovat. Takové lidi nemusím. Neodpoví ti k tématu, ale budou řešit pravopis. ;-] ;-)
iPhone 11 128GB

" Nemá cenu nenávidět lidi,kteří ti závidí .Respektuj jejich závist,protože si myslí,že jsi lepší než oni." :)
stm01
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod crashpc 18. 5. 2018 18:01

Nick Cave: Super, díky! Našel jsem nějaké další nové video, kde z 80% do 20% dal stroj 32 hodin (ale na neznámý jas displeje). Když se při úspoře z toho vymáčkne do 40h, tak je to prostě totální MASAKER! To by opravdu znamenalo u mě ten týden. Bohužel, za tu dobu co ho mám objednaný, ho ještě ani nevyshipovali. Snad brzo, jinak je připravený dispute na Paypalu....

stm01: Jistě, můžu lidem nadávat do "grammar nazziz" a rozpoutat válku na foru a úplně pohanit danou osobu, ale k čemu dobrému by to asi bylo. Radši dám za pravdu někomu, kdo má objektivní poznámku, protože tíhnu k pozitivitě a dokonalosti, I když mi to jako každému jinému člověku nejde. I špatná osoba (tady si nejsem nikterak jistý, a nemám jak hodnotit) může mít přeci pravdu. Člověk to ale s tím zlepšováním nesmí nikdy vzdát, aby mohl být každý den LEPŠÍ!
Mno a zoubky pak vycením na někoho, kdo si to opravdu zaslouží (se vší pozitivitou, v bláhovém domění, že ho to třeba taky něco naučí).
A proč to dělá? ; Přežírám se do bezvědomí ; To se budeš dvit i vočima!
crashpc
Junior

Odeslat příspěvekod hurec 18. 5. 2018 18:34

Ten ulefone je stou vydrzi fakt delo.
hurec
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod crashpc 23. 6. 2018 15:14

Ulefone Power 5 dorazil. Nejen že je to dělo, ale je to opravdu ukrutný hovado. Jestli Oukitel byl pádlo, tak toto je absolutní HOVADO.
Jsem opravdu zmaten z toho, jak daleko to může zajít.
A proč to dělá? ; Přežírám se do bezvědomí ; To se budeš dvit i vočima!
crashpc
Junior

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků