Huawei P10 Lite vs HTC U Play

Srovnávání telefonů a hodnocení obchodů s telefony

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Dr.Žalost 29. 12. 2017 11:29

Ahojte, potreboval by som poradiť aký mobil kúpiť pre manželku. Na začiatok by som asi mal zdôrazniť, že manželka je klasický ženský užívateľ telefónu, čiže hlavne facebook a messenger, surfovanie po internete, ale väčší dôraz by som kládol na čo možno najlepší foťák, keďže celkom rada fotí a potom nejaké tie úpravy fotiek v telefóne. Tak isto ale veľký dôraz kladie na dizajn, to je asi najhlavnejší bod pri výbere. Ja by som išiel možno skôr do zlatého huaweiu, lenže tu nastáva problém, keďže manželka je dosť proti rôznym huaweiom, honorom, xiaomi a pod. Viem, že keby som jej kúpil P10-ku spokojná by po čase bola, ale... HTC U Play je na druhej strane dizajnovo fakt super (keď videla U11 hneď sa jej zapáčil, takže tu by som asi nešliapol vedľa) a môžem ho teraz kúpiť za 149 eúr. Tam ma akurát odrádza výdrž baterky, na druhej strane predná kamerka je veľké plus. Ďakujem za akúkoľvek radu
Dr.Žalost
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 29. 12. 2017 12:12

Slabší výdrž baterie se dá řešit powerbankou
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Picos 30. 12. 2017 13:42

Ja som kupil manzelke HTC U PLAY v modrej farbe. Ked ho prvy krat videla, tak okamzite ho chcela. Nedavno U Play dostal aktualizaciu softu a baterka sa hodne zlepsila. Sam mam U11 a nad nejakym Honorom ci Huaweiom ani neuvazujem, ani pre manzelku. Za tu cenu nevahaj. Je to super fon.
Picos
Junior


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků