Alternativa iPhone 7 s lepší baterkou

Srovnávání telefonů a hodnocení obchodů s telefony

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Dysiew 29. 12. 2017 01:28

Zdravím, nedávno jsem prodal svůj iPhone 5S, protože už se začal sekat a žloutnul displej. Ze zvědavosti jsem si za pár peněz (3200Kč na Alze) koupil Redmi 4X a k mému úžasu mi až na jedinou věc ve všem dostačuje.
Tou jedinou věcí je foťák. Nejsem žádný dědek s parkinsonem a přesto mám většinu fotek nějak mázlou, naprostá většina fotek, pokud nejsou na opravdu hodně dobrém světle, je neostrá a nestojí za nic. HDR taky hrůza.
Cenový strop mám 15 tisíc, potřebuju samozřejmě české LTE a výrazně lepší foťák, než má 4X.
A jediný důvod, proč nekoupím iPhone 7, je, že nutně potřebuju, aby mi i při aktivním používání (nehraju hry a nesleduju na mobilu filmy) vydržel celý den. U 5S se při shodě okolností stávalo, že jsem měl už po poledni baterku v červeném poli, Redmi ten 1 den zvládá ještě s velkou rezervou.
A rád bych zmínil ještě jedno omezení. Líbí se mi iOS a MIUI, nerad bych například telefon, kde by kus displeje zabírala tlačítka, která jsou u Redmi pod displejem.
Foťák bych chtěl v cenovém limitu opravdu co nejlepší.
Pokud by byla cena pod 10k, nevadí mi objednávat z činy (ale s Band 20).

Děkuji za případné tipy.
Dysiew
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nick Cave 29. 12. 2017 05:16

S7 Edge
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bennybull 29. 12. 2017 07:32

Co tak IPse foťák dobrý nový procesor a den vydrží
bennybull
Junior

Odeslat příspěvekod standavfr 29. 12. 2017 08:45

Honor 9
standavfr
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod MartasHubenak 30. 12. 2017 18:39

Mám honor 6x a manželka Honor 9, mě vydrží baterka minimálně dva dny při běžném používání a to jsem na něm dost. U honoru 9 je to podobné.
Do 10 tisíc rozhodně doporučuju Honor 9 - v benachmark testech těsně za iphone 8 a Samsung s8.
Foťák je velmi povedený a je to moc pěkný telefon.
MartasHubenak
Kolemjdoucí


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků