OnePlus 5T vs iPhone 8

Srovnávání telefonů a hodnocení obchodů s telefony

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Transition 25. 12. 2017 23:44

Doteraz som kazdy jeden telefon mal android, zvacsa huawei. Pravdupovediac mi huawei nesadol. Zacali sekat po par mesiacoh a moj posledny po pol roku prestal fungovat. Povedal som si ze si konecne kupim poriadny telefon a moje rozhodovanie sa zuzilo na iphone 8 a oneplus 5t. Moje priority su aby telefon isiel hladko a nie sekal ako moje doterajsie huawee a aby tak vydrzal aspon 2 roky, mal super kameru, vydrz baterie aspon na cely den, nebol zbytocne velky a aby bol celkovo dobry na kazdodenne pouzivanie. Taktiez by bolo super ak by telefon dostaval pravidelne aktualizacie. Kameru vyuzivam dost casto zvacsa slow motion, video a klasicke fotky. Rad by som pocul nazory ludi ktori sa tomu naozaj rozumeju a ktori niesu fanboyi applu alebo androidu. Ale najviac by ma zaujimal nazor ludi ktori maju skusenosti s obidvoma telefonmi (ak sa tu taki najdu :-))
Vopred za rady dakujem :-) ;-)
Transition
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Nick Cave 25. 12. 2017 23:46

Nokia má také pravidelné aktualizace

-- 25. 12. 2017 23:51 --

zkušenost s reklamací OnePlus 5
viewtopic.php?f=10&t=1264312&start=120
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod DirtyKing 26. 12. 2017 08:09

Toto dilema jsem řešil také, ale já měl ve výběru ještě SGS8 a Honor View 10. Nakonec jsem vybral OnePlus a jsem maximálně spokojený. Díky velké RAMce se v ní udrží velká spousta aplikací, takže spouštění je bleskové. Navíc se mi líbí politika společnosti a byl jsem velice překvapený i s řešením reklamace, i když je teď ve vláknu nelichotivý příspěvek.

Původně jsem nechtěl za žádnou cenu telefon se čtečkou otisku na zádech, ale po osahání jsem změnil názor. On ten 6" už je dost velký na to, aby se to odemykalo čtečkou na přední straně. U tak velkého telefonu ta čtečka na zádech jak jsem zjistil dává smysl.
DirtyKing
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Reku 26. 12. 2017 08:33

S tou čtečkou to není tak jednoznačné- Třeba pro mě je vždy lepší vepředu. Dotknu se a telefon rozsvítí displej.... aniž bych dělal cokoli jiného.
Reku
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod hurec 26. 12. 2017 09:12

Je tomna tobe. Iphone neni spatny , ma vse cos vypsal. Jen cena a ten maly dislej je mimo (hodnotis 6" vs 4,7") to uz radeji iphone 8+ . Ale ten ma zas ramecky jak krava. Pokud nejsi primo nazhaven na ios (a smiren s velkym omezenim os). Tak ber omeplus.
hurec
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod DirtyKing 26. 12. 2017 17:12

Tak já také jen ťuknu a telefon se mi odemkne. Mám ještě telefon se čtečkou na přední straně, ale u takové plácačky bych to pohodlně čtečkou na přední straně odemknout nedokázal.
DirtyKing
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Transition 26. 12. 2017 21:43

Praveze ja nemam rad zbytocne velke telefony. Nieco ako iphone 7 je idealne. K tomu OS. Ako som spominal, zatial som mal vsetky telefony androidy a chcel by som si skusit aj iOS. Vyzera ze ide hladko a aj tak ostane omnoho dlhsie ako android. Taktiez bude dostavat aktualizacie omnoho dlhsie ako android. Jedina vec ktora ma strasi je ta baterka pri iphone 8. Ak by baterka drzala ako pri huawei p9 litke tak by to stacilo napohodku, proste aby telefon vydrzal cely den pouzivania a potreby nabijania az vecer.

-- 26. 12. 2017 22:58 --

Taktiez by som telefon mohol zobrat bez DPH. Cize ceny by bolo omnoho nizsie ako normalne.
Transition
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod hurec 27. 12. 2017 07:51

Pokud nechces velky mob tak nad 6" ani neuvazuj. (To spis oneplus 5)
Pokud te laka ios tak jdi do neho. V dobre odladenem androidu ve vlajkove lodi a ios zas tak velky rozdil v plynulosti neni.
Pokud chces mob 2+roku tak klidne iphon 8 vem.
Podle tvych reakci vidim , ze chces iphona. Prodat to muzes kdykoliv. Prodej iphonu je v poho , drzi si cenu.
Z te baterie bych strach nemel. Ios je dobre odladen. Vzdy , ale zalezi co s mobilem delas , hry , net , gps... Ja dokazu S8 vybit za 4hodiny , nekdy zas vydrzi 3dny. Btw : na youtube najdes speed testy mezi IP a OP.
hurec
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod xcmaniax 27. 12. 2017 08:30

IP 8 je super telefon a splni vse co chces. Pokud nevadi cena. I kdyz je pro me velikost displeje ok, tak uz je imo trochu mimo to rozliseni - prime srovnani s pluskem nebo X je proste hodne znat. I kdyz barvy a vse ostatni je spickove. Jak tu jiz padlo extremni vyhoda IP je jak si drzi cenu - ja po roce prodal 32GB 7 plus za 15 tis a to mi hlava nebere.
xcmaniax
Junior


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků