Náhrada za MotoX 2014-Cena 7-9k

Srovnávání telefonů a hodnocení obchodů s telefony

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Cheetah007 26. 12. 2017 12:37

Nj pochlubil jsem se no.:-)
Jako za tu cenu 7.9k CZC tuším 8.9 a s přídavným repro/moto mod krytem to nešlo odmítnout navíc zpracování luxus a to jsem i chtěl.
Zaoblený hliníkový rámeček a vzadu sklo, které být se patla mám od doby iPhone 4 moc rád.
Cheetah007
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nick Cave 26. 12. 2017 12:45

Dobrá volba Čítahu, velmi dobrá volba :tleskani :tleskani
Yamaha AX-900, Yamaha AVX-500, Marantz CD67, Harman/Kardon HD750, Kenwood GE- 7030, Cabasse MT32 Alderney, Focal JMLab Chorus 707
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod opasino 26. 12. 2017 12:47

Vždyť jo, designově se ti líbí, padnul ti do ruky, tak to má být. Lepší, než aby se člověk rozhodoval mezi dvěma či třema kouskama a pak po koupi jednoho z nich si říkal: "Safra, toho se mi moc nelíbí, ten druhý by měl řešené jinak, nebo, možná jsem si měl vzít ten třetí s větší kapacitou baterky," atp.
opasino
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Cheetah007 26. 12. 2017 12:51

Tak design a úchop/ergonomie je u mě na prvních příčkách.
Proto jsme taky před skoro dvěma lety vzal stávající MotoX která teď po očištění a dobití, půjde lenošit do krabičky a občas použijí.
Já se tehdy AMOLedu bál ale když mi přišla do ruky rozhodlmjske se že ho přežiji a dnes mi to nepřijde už, ba naopak a psal jsme to IPS už bych nejspíš nechtěl.
Cheetah007
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod opasino 26. 12. 2017 12:53

No já mám amoledy také rád.
opasino
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Cheetah007 26. 12. 2017 13:08

U mě platů to co jsme už párkrát zmiňoval.
Ty neduhy v podobě vypalování které jde znát jen na testovacích obrázcích a jednolité barve, mu vzhledem k převažujícím kladným vlastnostem odpouštím a nejsem zdaleka jediny a navíc zmínka o spotrebce 1-3roky nemá smysl to řešit a že by mi došla modrá barva už teprve ne

-- 26 pro 2017, 13:13 --

Je tu ještě jedna věc související s AMOLED em.
Úplně první setkání s tehdy prakticky ještě novinku, bylo v podobě Samsung Wave s8500 tuším od O2 za asi 9k.
Byl jsme z toho baďáckeho telefonu doslova hotovej....displej,zpracování výkon na tehdejší dobu,hry jak jely tobjsmenje ještě hrával tedy....no za 9k a před těmi snad šesti lety, neměl příliš konkurentů.
Akorát tehdy to byla první generace AMOLedu, přebalem vypalování nevím jak to bylo ale třeba při zobrazení SMS s delším textem a pak odskokem na webový prohlížeč, než se mu na pomalém připojení stránka načetla a byla z větší části bílá plocha, já tam ty zbytky textu pořád trochu viděl jak dlouho za zůstaly to už nevím ale určitě zmizely, to byla první bolistka amoledu tehdy. Konkrétně tohle naštěstí Samsung snad u další generace už vychytal nebo eliminoval tak že si toho uživatel nevšimne....taktéž odezva v ms s níž to asi i souviselo, nebyla kdoví jaka....no ale je to šest led a dnes jsou AMOLEDy zcela jinde jak kvalitou tak cenou.

-- 26 pro 2017, 13:22 --

Něco málo z fotek balení, to také prodává
https://photos.app.goo.gl/fe0mjqfDpFLxOAvJ3
Cheetah007
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Cheetah007 26. 12. 2017 14:46

Tak MOTO Mods se mi navzdory včerejšku, začíná víc a víc zamlouvat.
Viz tenhke kryt na záda s imitací bambusového dřeva, možná je to právě jako mám teď záda na MotoX, tohle se mi začíná líbit hernajs.
https://www.electroworld.cz/lenovo-moto ... 8WEALw_wcB
Včera tu padlo že mi přijde míti miss zbytečně, nestojím onnej, není to příliš známé a nemučí se i tím celkově a že bych platil za něco co by pak nebylo využitelné.
Blbost, tenreoro v balení už mám nacvakky být to schovali sklo a je to bomba stejně tak tento kryt co má nás ekectroworld.
Bohužel to není dohromady stávající kryt a imitace nebo krávy bambus to b Bylo dokonale

-- 26 pro 2017, 14:55 --

Nick Cave píše:Dobrá volba Čítahu, velmi dobrá volba :tleskani :tleskani

Zase nepřeháněj Nicku :D vím právě plnohodnotné Moto Z je jinde ač ne zase tolik, ale uznej za to přidané navíc, zkoušel jsme ho také a slušně to bude hlavně pod kapotou a to já prostě nevyužijí, jim 14.9 k opravdu ale opravdu příště nedám.
S penězi nemám problém ale onati tonoracidmo jak jsme zmínili, deset je strop a i to se cukam, baťivska cena 8.999 resp u mě ještě lepší o tisíci, je mi milejší
....ještě to nestojí osm :D

-- 26 pro 2017, 14:58 --

No ale koukám že se nechá i za 6.790 no je že u VK servis a jemu podobných, pochybná distribuce a původ, bych si ji asi nekoupím a ty bonusy navíc plus případně reklamace to by byl os.r potom.
V tuhle chvíli jej má zelený kr..pl přeloženo do češtiny (dejv asi nebude pravý Čech :D) Alza nejlevněji že všeho.
Je to funglovka, oficiální česká distribuce a tři dárečky k tomu, výhodná koupě myslím a to tak že DOST!

EDIT:
Kdyby někdo chtěl,.české O2, jej má.jeste o čtyři kačky lacinější :P i s tím.pridavnym reproduktorem, ve formě.moto móds krytu na záda.
Přijde mi že balení a krtem, bude práce přímo.motoroly prodejci to tak mají velmi často.
Cheetah007
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nick Cave 26. 12. 2017 16:01

Moto Z stávalo 15tis. když se začalo prodávat tak dokonce 17k, ale teď u CZC cena 9k i s Moto Mods baterií
https://mobilni-telefony.heureka.cz/len ... 5848869378
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Cheetah007 26. 12. 2017 16:06

Hmmm a Alza za plně Moto Z chce stále 14.9 nontonuz je ale jedno a nevím co navíc by mi přineslo.
Každopádně dočítám recenzenti tuhle a Nougat je samozřejmost prý https://gizchina.cz/2017/03/01/recenze- ... moto-play/
Cheetah007
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nick Cave 26. 12. 2017 16:12

Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Cheetah007 26. 12. 2017 16:24

Nj prubnu.
Chybět mi trochu bude Ambiente display, s tou LED to vím, být by šel za pomoci něčeho, přimět k poblikávání pri zmeškaných udalost CH, i celní blesk.
Moto Display je jistě fajn,obdoba glance screen z lumii, či Always on snad že Samsungu ale není dotaženy do konce.
Nestačí nad telefonem mávnout rukou ale tisknout do něj, stačí sebemenší pohyb a to je problém.....v autě a myslím že i při nošení....chtělo by to nějakou úroveň četnosti pohybu/vibrací jinak to bude dělat psí kusy https://gizchina.cz/2017/03/01/recenze- ... moto-play/
To jsou ale drobnosti být to celkový jinak skv ký dojem z telefonu, mírně kazí....stačí to vhodné v kombinaci s nevím nastavit a bude to dobré
Cheetah007
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nick Cave 26. 12. 2017 17:07

a nebude ti ta notifikační dioda chybět?
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Cheetah007 26. 12. 2017 17:45

Trochu asi ano ale jak jsem psal,jsem ochoten se jí vzdát už se stalo,telefon ani po tomhle zjištění v žádným případě nebudu vracet.
Ono to leze řešit v případě nutnosti kdyz MitoDisolay bude o ničem i jinak je více řešení které suplují chybějící ambientní displej v základu.
Cheetah007
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod riki 26. 12. 2017 20:01

Tak Android 7.1 to má a dostane to i A 8. Mám ho 3 měsíce a super,dioda vůbec nechybí,to mávnutí je návykové,měl jsem před tím Flexe 2,ale tohle je jiná liga.Je rychlejší jak Snap 810 a každý měsíc přijde bezpečnostní aktualizace.Čistý Android je super...Tohle je dobrý kup :)
Nikdy není tak špatně,aby nemohlo být ještě hůř.
riki
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Cheetah007 26. 12. 2017 20:19

Oreo také jo :O no tak to je podpora o které se modelům aspoň některým od mateřského lenova, může asi jen zdát.
Jinak kdyby někdo měl zájem, to přídavné JBL repro/zadní kryt fór MotoMods, by byli k mání.
Je to nerozbalene a netknuté.
Já ho na prodejně zkusil,hraje výborně ale filmy a ani hudbu nic v mobilu neprovozují s především mě berou ty skleněná záda které by tohle zakryli.

-- 26 pro 2017, 20:52 --

Tak já nevím...každý recenzent píše něco jiného, MotoDisplay v případě Moto Z Play je jen jiné označení pro režim Ambientní displej, tedy že notifikace se na pár vteřin, zobrazí pouhým mávnutím ruky nad telefonem v dostatečné blízkosti, kterou jsou schopny senzory zaregistrovat a na prodejně se to chovali také tak, jen mi přišlo možná více citlivé nezbude MotoX2014

-- 26 pro 2017, 20:52 --

https://mobilenet.cz/clanky/recenze-lenovo-moto-z-play-nevyuzity-potencial-31966/2-displej-zvuk-a-baterie

-- 26 pro 2017, 20:59 --

Komentáře v diskuzi pod recenzi, od Milan a Jan Štulc, jsou velmi zajímavé a týkají že jak Motoroly tak samotné mobilní divize Motorola Inc USA.
Vůbec jsem tohle nevěděl, pokud je tomu skutečně tak.
https://mobilenet.cz/clanky/recenze-lenovo-moto-z-play-nevyuzity-potencial-31966/2-displej-zvuk-a-baterie
Cheetah007
Junior
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků