Telefon do 15 000,-

Srovnávání telefonů. Spolehlivé a nedůvěryhodné obchody

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

UPOZORNĚNÍ:
Při zakládání nového tématu v této sekci se řiďte těmito pokyny. Jejich nedodržení může vést k zásahu moderátorů fóra MobilMania.cz
Děkujeme.

Odeslat příspěvekod Strunečka 19. 12. 2017 12:53

Zdravím Vás přátelé. Prosím, potřeboval bych poradit telefon, který je svižný, krásně fotí a dá se používat jako navigace v terénu. Jde dobře vidět na displej i za silného slunce. Ideálně ještě výměnná baterka s nějakou kapacitou alespoň více jak 3000. Voděodolný pokud možno. Může mít i dvojitý foťák. Nyní mám LG G4. Moc všem děkuji a těším se na vaše odpovědi.
Strunečka
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 19. 12. 2017 13:34

S7 Edge
Moto Z Play
Asus Zenfone Zoom S
Nick Cave
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod HZ11 19. 12. 2017 20:26

Poslední telefon co měl dohromady voděodolnost a vyměnitelnou baterii byla snad Galaxy S5, budeš si muset vybrat jedno nebo druhé. Pokud druhé, tak si budeš muset sehnat LG V20 (v EU se ofiko neprodává ale dá se sehant), nic lepšího s vyměnitelnou baterií se nedělá :'(
Jinak třeba LG G6 nebo HTC U11
HZ11
Junior

Odeslat příspěvekod Strunečka 19. 12. 2017 21:07

Dekuji mrknu na to.
Strunečka
Junior

Odeslat příspěvekod johnier 20. 12. 2017 21:33

do terenu bych S7 edge urcite nevolil, ten display je mega nachylnyny rozbiti.
Pokud jsi spokojen s LG G4 vem G6 a mas klid, me se libi moc, jedine co me vadi oproti S7 je že nema notifikacni diodu a bezdratove nabijeni.
johnier
Junior

Odeslat příspěvekod standavfr 20. 12. 2017 21:40

Není snad problém koupit slušné pouzdro,u G6 se ti může stát,že vyfasuješ polofunkční foťák.
standavfr
Junior

Odeslat příspěvekod Strunečka 20. 12. 2017 22:18

Diky no jeste jsem uvazoval tusim G6+ se to.jmenuje meli to na czc.cz ale uvidim bojim se te uzivatelsky nevymenitelne baterie. To je problem.baterka mi odejde co jsem mel g2 a g4 do roku a pul.

Jeste se chci zeptat na LG v20. Pekny a ma vymennou baterku. Ale u nas se neprodava take jsem cetl problemy ze nema cestinu. I tak se mi moc libi i kdyz je stary. Dale se mi libi xiaomi mi a1. Ten zase moc neumi cena dobra ale uz ma vnitrni baterii a fotak nic moc.

Obchod i-obchod24.cz jej ma v nabidce. Ma i cestinu. Mate nekdo zkusenosti s timto obchodem popr dalsi info nebo kde tento LG v20 koupit bez problemu idealne s cestinou? Cetl jsem v nejakem predchozim foru ze to muze byt bez cestiny atd dekuji moc za jakekoliv info.
Strunečka
Junior