OnePlus 5T vs. Honor View 10

Srovnávání telefonů a hodnocení obchodů s telefony

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod DirtyKing 17. 12. 2017 16:56

Ahoj všem,

uvažuji o koupi nového telefonu jako náhrady za Honor 9. Se svým současným telefonem jsem velmi spokojený, ale chci něco s větším displejem a podporu aptX. Původně jsem uvažoval i o Galaxy S8, ale vzhledem k šíleně umístěné čtečce otisku jsem ho ihned zamítnul. Okruh se mi tedy zúžil na dvě zařízení a to OnePlus 5T a Honor View 10. Zatím se mírně přikláním k Honor View 10 protože má čtečku otisku na přední straně. Pokud jsou však nějaké přesvědčivé důvody, tak bych se smířil i se čtečkou na zadní straně. Víceméně bych se přikláněl na stranu OnePlus 5T, ale ta čtečka mi nedá spát. Mám ještě Honor 8 a u toho jsem byl z čtečky na zadní straně hodně zklamaný, protože jsem musel zvedat telefon ze stolu a jelikož pracuji v kanceláři a telefon mi neustále leží na stole, tak je to velmi nepříjemné.

Chci tedy pomoci a rozhodnutím. Který z výše uvedených doporučujete vy a proč?


Díky moc
DirtyKing
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nick Cave 17. 12. 2017 17:05

s tou čtečkou na zadní straně máš pravdu, mi také nesedla, měl jsem jí u předchozího smartphonu a jen vyzkoušel, teď ji mám na přední straně a používám stále, je to sice individuální ale já už bych čtečku na zadní straně nechtěl
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod KineCZek 17. 12. 2017 18:13

Osobne ke ctecce, mam XZ Premium a ctecka v zapinacim tlacitku je super. Stvou mne siroke ramy a priserna kluzkost toho zarizeni.

V minulosti jsem mel ctecku vzadu, to je docela peklo. V domovskem tlacitku se to da, ted v zapinacim u SONY mi vyhovuje nejvic. (Ale mokre prsty moc nebere ani XZ Premium.)

Mimochodem prave umisteni ctecky byl i u mne duvod nejit do Samsungu.
Don't think you are. Know you are. (Morpheus)

| PC sestavy hracum i profesionalum na miru | Kontakt zde tlacitkem SZ, nebo na Facebooku |
KineCZek
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod DirtyKing 17. 12. 2017 18:24

Díky moc za rady. Sony určitě ne, má příšerně obrovské rámečky a chci něco modernější konstrukce. A co se týče té čtečky v zapínacím tlačítku,tak to mi už vyhovuje více na té zadní straně.
DirtyKing
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod KineCZek 17. 12. 2017 18:54

Ramecky mi kupodivu ... svym zpusobem vadi ze nevypadaji uplne moderne. na druhou stranu na koupenem (a vracenem) Note 7 to byly prave "neramecky", co mi pri psani hodne vadilo. Protoze musim drzet telefon dost casto jen jednou rukou (a ne, neni to za volantem, ale ani tak druhou k dispozici nemam), nejaky ramecek se hodi.

Zastavam nazor, ze na vypnutem telefonu je mi ctecka na houby, a ze kdyz uz pristroj zapnu, je fajn, kdyz se pritom i odemkne.
Don't think you are. Know you are. (Morpheus)

| PC sestavy hracum i profesionalum na miru | Kontakt zde tlacitkem SZ, nebo na Facebooku |
KineCZek
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod DirtyKing 17. 12. 2017 19:06

Tak přístroj zapínám přiložením prstu na čtečku, nic mačkat nemusím a telefon zhasínám klikem na ikonu. Prakticky jsem tedy power tlačítko použil za dobu co telefon mám jen párkrát. Ale asi se díky vašim názorům rozhodnu pro ten View 10.
DirtyKing
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod KineCZek 17. 12. 2017 19:21

(Nechtena zapnuti znam a jsou otravna, z XZ Premium k nim nedochazi.)

Treba Huawei mne vytocil do nepricetnosti, ze pravidelne porizoval fotografie vnitrku kapsy pri bezne chuzi. Bylo tam nastavene jakesi gesto pri dodnes nevim jake akci, jen to vzdy bliklo a cvaklo - zkus spouste nesel v tom telefonu vypnout. To mi vadilo mnohem vic, nez ctecka na zadech. :))

Ale jinak to beru s nadhledem a jsem rad, ze kazdy vyrobce dela ty telefony trohu jinak. My jako zakaznici si musime projit vsemi variantami, abychom pak mohli na foru laterit, proc nam zadna nevyhovuje, a ze bychom tak radi pul toho a pul tamtoho a pak by to bylo dokonale. ;)
Don't think you are. Know you are. (Morpheus)

| PC sestavy hracum i profesionalum na miru | Kontakt zde tlacitkem SZ, nebo na Facebooku |
KineCZek
VIP uživatel
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků