Náhrada Z3C, voděodolnost, cena do 9500

Srovnávání telefonů a hodnocení obchodů s telefony

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod zzekon 13. 12. 2017 14:59

Ahoj,
potřeboval bych poradit, hledám nástupce Z3C,
moje požadavky:
- určitě voděodolnost
- menší displej - jsem ochotný max. 5,2 palců (5,5) nechci
- aby i po 2 letech se nezadýchával tzn. 3gb ram asi minimum že?
- výkonem si nechci pohoršit - Z3C snapdragon 801 - sice to byl praděda ale myslím že překoná řadu jiných čipsetů hlavně ve střední třídě
- NFC
- cena max. 9000 (9500)

Můj výběr:
Samsung galaxy A3
+ velikost super, cena, voděodolnost,
- bohužel se mi nelíbí 2gb ramky - dle mého za 2 roky nepoužitelné , taky se bojím trošku výkonu - dle mého si hodně pohorším při přesunu ze Z3C

Samsung galaxy A5
+ viz výše , 3gb ram je do budoucnosti snad lepší , dokonce o malinko lepší procesor ? nevím

Samsung galaxy S7
- ve všech parametrech super
- trošku se ale bojím toho že v únoru už to bude 2 roky starý telefon a 10 000 je dost
- cena..Počkat do ledna nebo využít ty 3000 zpátky? na blackfriday jsem měl ještě funkční telefon, takže jsem prošvihl akce kde se dal sehnat za 8500, je lepší ho vzít v cashback za 9500 ? nebo myslíte že cena v lednu půjde ještě níž ?

Samsung galaxy A8
- prý v lednu představí nástupce galaxy A řady z r.2017 - vypadá to slibně - voděodolnost, atd.. ale bojím se že bude přestřelená cena..

V tuto chvíli přemýšlím jestli S7 nebo počkat na ty A8... případně jestli by výkonostně A5 stačila..bojím se že pak A8 v lednu budou cenově mimo a S7 zase bez cashbacku nespadne o tolik níž. Díky za vaše názory potřebuji pošťouchnoutt v rozhodnutí :D případně kdyby jste věděli o nějakém jiném telefonu dle parametrů.
zzekon
Junior

Odeslat příspěvekod Reku 13. 12. 2017 18:43

Pokud by jsi bral Samaung A5 2017, tak teď jsou akce, kdy stojí kolem 7100 korun, ale to asi víš.
Reku
VIP uživatel


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků