Samsung galaxy s7 vs Huawei P10

Srovnávání telefonů a hodnocení obchodů s telefony

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod EvuleKebule 8. 12. 2017 10:17

Prosím o nasměrování. Rozhoduji se mezi dvěma telefony, Samsung S7 a Huawei P10 a nedokáži to rozseknout. Pro Samsung - o něco lepší fotoaparát ( malinké plus) a ano jsem lehce povrchní Samsung je Samsung a spodní tlačítka která nejsou na displeji. A proti- skleněné záda ( nenosím obaly, kazí mi to dojem mobilu) plus díky tomu klouže.
Pro Huawei- o kousek menší ( pro mě lepší), kovové záda takže lepší odolnost při pádu. Konečně čtečka otisku ve předu. Přijde mi že je o fous rychlejší a lépe šlape. Proti není to Samsung 8-D

Spíš se kloním k Huawei, ale chci si pořídit náramek Samsung Gear fit2 a otázka jestli si budou rozumět nebo kvůli tomu pořídit nakonec Samsung.
EvuleKebule
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Katikakus 8. 12. 2017 10:33

Odpovedela sis sama - Samsung je Samsung. A proto bych z techto dvou bez zavahani zvolil Huawei.
Katikakus
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod standavfr 8. 12. 2017 11:03

Parametrově a výkonostně jsou velmi podobné,proto bych vybíral podle toho jestli se ti víc líbí Emui nebo Touchwiz a podle toho jak se telefon ovládá.Měl jsem P9 a teď mám S7edge,každý telefon má svá plus a mínus.Samsung má lepší displej,na slunci skvěle čitelný,o něco lepší fotoaparát,P9 měl víc možností nastavení a spolehlivější čtečku otisků.
standavfr
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Nick Cave 8. 12. 2017 11:22

Samsung S7 se vyplatilo koupit v nedávné akci, kdy se dalo dostat na 7-8tis. Teď je v CZ distr. za skoro 13k a to už je výhodnější vzít Honor 9 za 11k
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod EvuleKebule 8. 12. 2017 12:45

Honor 9 je sice povedení mobil co se týče parametrů i vzhledu. Pro mě ale mínus za fotoaparát (f/2.2) který já hodně využívám.

-- 8. 12. 2017 13:53 --

Nevíte ještě náhodou jestli jde u Huawei P10 plánovat odesílaní sms?
EvuleKebule
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Alpha8520 8. 12. 2017 16:51

P10 má stejný fotoaparát jako Honor 9, pokud se nelíbí Honor, nelíbí se ani P10. Z osobní zkušenosti - P10 fotí líp, S7 byla vcelku pohroma, co se fotek týká.
Alpha8520
Junior

Odeslat příspěvekod standavfr 9. 12. 2017 08:14

Na tu S7 pohromu jsi přišel jak?A foťáky stejné opravdu nejsou,P10 má optickou stabilizaci,Honor 9 ne,také fotky se liší,i když jen mírně.
Naposledy upravil standavfr dne 9. 12. 2017 10:58, celkově upraveno 1
standavfr
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod kozenka 9. 12. 2017 10:09

S7 pohroma na fotky? Coze a mel jsi vubec ten telefon? Ja ano rok a fotky a videa 8/10 . Ja bych za sebe bral S7 ale rozhodnutu je na tobe a nejlepsi je si telefony osobne vyzkouset v nejaky prodejne to ti da nejvic.
kozenka
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod cardi 9. 12. 2017 10:58

to jsou keci zase pohroma fotek pry :D dobra blbost vem si huahej a budes jen nadavat :) to ti povidam
Panasonic GD67, Samsung C100, Nokia 6230i, Nokia N73, Nokia 5800, Nokia N8, Lumia 720, Galaxy S4, Galaxy S5, Galaxy S7, S8+, S10+ ? ? ?
cardi
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod standavfr 9. 12. 2017 11:00

Proč nadávat?Trošku to rozveď,jinak je to stejný výkřik do tmy jako pohroma na fotky.
standavfr
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod EvuleKebule 9. 12. 2017 13:30

Asi bude nejlepší si opravdu zajet do prodejny kde budou mít oba a vybrat si. P10 i S7 fotí velmi dobře snad huawei má přirozenější barvy co jsem mohla zatím vidět. S7 se mi líbí více vzhledově ale ty skleněné záda to mě fakt štve na mobilech.
EvuleKebule
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod hudys 9. 12. 2017 16:58

P10 – lepší čtečka, lepší výdrž baterie, systém byl taky svižnější. Dají se vykouzlit lepší fotky.
S7 - lepší video.
iP 13 pro/AWU
hudys
Junior

Odeslat příspěvekod CosiOdvedle 9. 12. 2017 17:41

Můj pohled jako toho co se na jaře rozhodoval mezi S7 a P9 (v té době tohle byly Top modely)
1) S7 - skleněná záda je šílená kravina a ne, ani to nevypadá hezky, protože je to furt opatlané, také jsem nechtěl nějaký kryt navíc, nakonec vyřešeno úžasnou kevlarovou fólií z Německého Ebay, sedí i po 3/4 roku stále dokonale, telefon už neklouže a vypadá mnohem lépe.
2) S7 jak tu někdo píše nefotil a nefotí špatně, jen je lepší někdy vynechat automatiku a upravit si manuální režim,...dají se dělat opravdu skvělé fotky a videa.
3) Samsung Touchwiz vs Huawei EMUI mi při výběru vůbec nehrálo roli, už z minulého telefonu používám jiný Launcher, který kompletně změní vše s čím uživatel přijde do styku
4) Bezdrátové nabíjení - jsem zvyklý už z Nokie, Samsung má 2A asi nejrychlejší QI nabíječku zatím na trhu, pro mě jasné rozhodnutí právě ke Galaxy S7
5) P10 jsem si už také dva dny zkoušel a fotky opravdu umí lepší než S7, ne za všech situací ovšem, nicméně je vidět že to je prostě už novější přístroj.

Kdyby byl ještě minulý měsíc a ta akce na ofiko S7 za 8100kč, tak bych ti poradil jasně co vzít.
CosiOdvedle
Junior

Odeslat příspěvekod EvuleKebule 9. 12. 2017 18:17

Děkuji všem za názory. Nakonec jsem se rozhodla pro P10. A to zřejmě jen kvůli tomu sklu na zádech. Můj první mobil byl S3 ráda na něj vzpomínám, sony s qwerty klávesnicí ten jsem si koupila jen kvuli té qwerty. pak jsem měla P8 taky dobrý i xiaomi 4X dobrý pak honor též to šlo, tet samsung A3 velké zklamání seká se dlouho se načítá sms,kontakty malá pamět to jsem fakt šáhla vedle, nehledě bez obalu to nejde sklo klouže a já ty kryty prostě nesnáším, mobil si kupuji i kvůlli vzhledu a né abych ho strčila do obalu. Moc se mi líbil iPhon ale problém si zvyknout na OS tak jsem se vrátila k androidu. S7 mínus jen to sklo. Snad nebudu litovat
EvuleKebule
Kolemjdoucí


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků