Co po LG G4? LG G6x S7 x Honor 9 x Huawei P10?

Srovnávání telefonů a hodnocení obchodů s telefony

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod zzekon 17. 12. 2017 19:29

Já se taky rozhoduji nad LG G6 nebo S7 ...
Měl jsem kdysi dávno LG a ten nevydržel rok, to samé u samsungu S4mini.. Takže dle mě obojí naprd :D LG se mi líbí víc, u S7 mě štvou ty skleněný záda.. ale i tak, se v tuto chvíli přikláním víc k S7, protože mě dost zarazila zpráva o rozdílu těch čoček ve foťáku u LG.. Jako pardoon, ale oni to prezentovali jako Top model a udělají toto ? To je dle mého názoru prostě špatně.. Prostě z principu.. Kdybych si LG koupil za plnou cenu když ho uvedli na trh a pak se dozvěděl toto tak bych už nikdy k té značce neměl důvěru...
zzekon
Junior

Odeslat příspěvekod webspider 17. 12. 2017 19:51

lordweb24 píše:Teď se dá sehnat Samsung s7 za rozumnou cenu. Samsung prodloužil cashBack o den. Podle mě to bude dělat dokud budou volné registrace. Už jich zbývá jenom 300. A koukal jsem že smarty.cz má otevřeno i dnes v neděli. Takže opět šance koupit S7 za 8.499,- Kč s využitím cashbacku. Jinak stojí 11.499,-. Což je asi nejlevněji na trhu s tím cashbackem a za cz verzi.


Přítelkyně kupovala na ispace.cz na černý pátek a vyšel jí na 8.100,- Kč. Ale je fakt, že na smarty asi nejlevnější nabídka. A taky koukám na samsung bonus a už jen 99 registrací a akce dnes končí...
webspider
Junior

Odeslat příspěvekod neis 17. 12. 2017 20:28

zzekon:
Otázka co chceš, protože telefony se rozcházejí v naprosto zásadním kriteriu a to velikostí displeje, pokud ti stačí 5,1 tak asi nemusíš váhat, ale pro nás plackaře je to prostě moc malé, já bych klidně snesl i 6tku ;)
neis
Junior

Odeslat příspěvekod rakepka 19. 12. 2017 17:47

Čas letí a točím se v kruhu...změna na postu finalistů S8 ven a znovu Lg G6 x S7. Za stejné peníze...
Vypadá to ale na vítězství G6. Koupili byste ho raději přes LG Shop (značková prodejna-bohužel jen v Praze) nebo CZC.cz (pobočka v mém městě) ? Díky.
rakepka
Junior

Odeslat příspěvekod rakepka 20. 12. 2017 14:31

Mise je zdárně ukončena... objednán LG G6 Platinum u Mironetu. Děkuji všem za rady, tipy a zkušenosti.
rakepka
Junior

Odeslat příspěvekod standavfr 20. 12. 2017 15:53

No nevím jestli ses rozhodl dobře.
dotekomanie.cz/2017/12/lg-g6-muze-mit-ruzne-cocky-fotoaparatu/
standavfr
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Nick Cave 20. 12. 2017 16:21

rakepka píše:Mise je zdárně ukončena... objednán LG G6 Platinum u Mironetu. Děkuji všem za rady, tipy a zkušenosti.

Mironetu nevěřím, v jakési reportáži bylo, že komusi prodali iPhone poskládaný z různých dílů jako nový
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hurec 20. 12. 2017 18:31

G6 je dobra o tom zadna.
Ja bych stejne sel S7 - mensi a super cena.
Pokud bych chtel vetsi tak jedine s8. Nebudu becet kvuli ctecce , prechazel jsem z huawei P9. Takze zvyk vzadu a na umisteni jsem si zvyknul po par hodinach. Ktomu super displej. A ctecka duhovek taky dobre funguje. Jsem spokojen. Chvili jsem uvazoval nad iphone. Ale 7,8 jsou pro me moc male a pluska zas out s rameckama.
Hodne spokojenosti s G6.
hurec
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Mr.Scully 24. 12. 2017 19:48

Trošku pozdě, ale přidám názor do diskuse - vystřídal jsem LG i Samsungy (naposledy jsem měl G4 a S7 Edge) a obojí mělo svoje pro a proti... normálně bych řekl "jasně LG", ale všechny LG, které jsem kdy měl, jsem po roce až dvou (úspěšně) reklamoval jako cihly, takže... Samsungy jsou hezčí a mají zajímavější funkce, ale je to snad jediná značka, kde je stále ještě vidět reálné zpomalování androidu po čase, což jsem snad nikde jinde už pár let neviděl. Moje S7 Edge potřebuje každých půl roku tovární reset, což je peklo.

Kdybych vybíral dneska, tak beru asi Oneplus 5T nebo v nouzi LG G6. Ale perfektní mobil neexistuje, ani k tomu nemá žádný model moc blízko. Možná jedině kdyby se Samsung rozhodl udělat mobil s čistým Androidem, tak to bude trhák.
Mr.Scully
Pokročilý

Odeslat příspěvekod miromen4 24. 12. 2017 20:14

Tvl to je zase blabol. :oboze
FOCUS 1.5 EB
miromen4
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod opasino 24. 12. 2017 22:21

Proč? Značná část příspěvku je pravda.
opasino
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Nick Cave 24. 12. 2017 23:22

tady je zkušenost s reklamací OnePlus 5
viewtopic.php?f=10&t=1264312&start=120
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Reku 25. 12. 2017 00:10

Tak sice žádné dělo nemám, ale ani ten můj "šrot" Samsung J500 se nijak nezpomalil, ani po přechodu z Android 5 na 6. Nikdy jsem během dvou let nedělal tovární nastavení. Ale je pravda, že telefon občas vypnu kvůli výměně datové simky nebo udělám restart.... Rychlík jako vlakové modely to samozřejmě není. Takže ty Samsungy taková katastrofa nebudou, jak se píše výš.
Reku
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Katikakus 25. 12. 2017 09:54

Rakepka rozhodl ses spravne, nenech si to zkazit.
Katikakus
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod johnface1987 25. 12. 2017 11:27

To může napsat jen člověk, který viděl tyto telefony jen na fotce...

Za poslední 3-4 roky jsem měl, když tak vzpomínám, hodně LG telefonů - Nexus 5, Nexus 5x, LG G4 a G5. Pak jak jsem psal, LG zmrvilo totálně poslední pixel 2 plus.

Samsung je jinde, co se týče všeho. Není ovšem dokonalý. Všech LG telefonů jsem se úspěšně zbavil. LG G5 mám. Vyjádření na nefunkční GPS ze servisu podruhé - vše OK. Takže až mi dojde trpělivost tak ten korejský zmetek hodím někde do rybníka. Fixace GPS a to má narozdíl od S7 i jiné satelitní systémy, prostě nefunguje. Případně ho prodám nějakému zájemci velmi levně, určitě se zde nějaký fan najde. ..

Nexus 5X byl snad jediný povedený telefon že všech. Perfektní fotky, rychlost ještě ujde. Koupil jsem jej před cca. 1,5 rokem v distribuci CZ 32GB za 6 tis.

Lidi nebuďte sebevrazi! :-) A nedejte jako já na rady v podobných diskuzích, ale na reálné zkušenosti. Btw. Touchwiz mile překvapil běží lépe než např. Nova premium a optimalizace je lepší než u LG G5, který je výkonnější. A v dnešní době vybírat telefon podle vzhledu - já nevím dám tam sklo/fólii/obal a vypadá to vše stejně.
johnface1987
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků