Výběr telefonu 5-6 tis??

Srovnávání telefonů a hodnocení obchodů s telefony

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod standavfr 9. 12. 2017 12:40

Měl bys psát lepší podle tebe.S hardwarem dnešních telefonů a vypnutou animací není ten rozdíl nijak propastný a někomu včetně mě vyhovují vychytávky v nadstavbách. Čistý android prostě a jednoduše není pro každého.
standavfr
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod melipa 9. 12. 2017 13:43

Osobně si myslim, ze kdyz vypnes vsechny animace, efekty a používáš rozumný launcher, rozdil v rychlosti a spotřebě v cistem vs. nadstavbovém androidu bude minimální. Jasne, ze kdyz u samsungu pouivas jejich touchwiz vs. kdyz vezmes moto, tak je tam rozdíl, ale treba na emui s nova launcherem je to v pohode :-)
melipa
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod miromen4 9. 12. 2017 14:14

Nick Cave píše:Čistý android mám a dva předchozí smartphony byly s minimální nadstavbou a žádné aplikace třetích stran jsem nemusel instalovat. Pro srovnání mám Huawei s poměrně velkou nadstavbou, takže s přehledem můžu říct, co je lepší..
Představ si dva stejně zdatné turisty jdoucí do strmého kopce, jeden má velký těžký a objemný batoh, druhý lehoučký baťůžek, kdo z nich bude rychlejší? :)


A ty si jediny na světě, kdo ma srovnani ?
Představ si, že ja mam doma 2 androidi zařizeni s čistym droidem a pak jeden Huawei, ktery ma nadstavbu a dale samsung, ktery ma ještě větši nadstavbu a ten je s přehledem uživatelsky nejpřijemnějši. A to si představ , že ten Samsung jede lepe a bez bugu než ten Huawei s menši nadstavbou a to je P9, takže žadny zakladni model. A pokud budu mit foun s čistym droidem za cca 7tkč tak horko těžko bude rychlejši než třeba ten Samsung s velkou nadstavbou za dvojnasobnou cenu. A i kdyby tomu tak nebylo, tak o kolik bude rychleši ten čisty droid ? O 1 nebo 2 možna 3 pikosekundy ? Jinak ja si raději vezmu větši baťužek, protože se po cestě rad nažeru a občas potřebuji doplnit tekutiny a nemusim tak někde něco shanět což se da přenest pravě na ten rozdil mezi čistym a nadstavbovym droidem.
FOCUS 1.5 EB
miromen4
Junior
Uživatelský avatar


Odeslat příspěvekod Pšonaysz 13. 12. 2017 09:41

Tak jsem se ještě nerozhodl :) poslední výběr byl honor 6x,ale narazil jsem na Huawei p9 a honor 8, který se dá v současné době sehnat do 7 tisic...

Priorita je kvalitní fotoaparát :)
Pšonaysz
Junior

Odeslat příspěvekod T.E.CH 13. 12. 2017 10:18

Tak ta P9 Euronics + kódy rovná se 6490,-

Ber
T.E.CH
Junior

Odeslat příspěvekod Pšonaysz 13. 12. 2017 10:27

Rozhoduji se mezi P9 nebo honor 8 :) který má lepší fotak? Koukal jsem, že honor má navíc infra a nfc
Pšonaysz
Junior

Odeslat příspěvekod T.E.CH 13. 12. 2017 10:38

Oboje je cajk....pod rozlišovací schopnost, se v tom utopíš, když se nerozhodneš.kup a běž dělat zajímavější věci, než vybírat telefony... :-)
T.E.CH
Junior

Odeslat příspěvekod Reku 13. 12. 2017 20:31

Zakladatel vlákna pokračuje zde:
viewtopic.php?style=2&f=2&t=1276937
Reku
VIP uživatel

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků