Samsung Galaxy S7 edge vs Honor 9/HuaweiP10

Srovnávání telefonů a hodnocení obchodů s telefony

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod johnier 20. 11. 2017 13:18

Zdravim,

mam dotaz ktery je vicemene asi ne moc zajimavý, jelikož dnes se hodne resi vyhodna nabidka samsungu na cashback a s tím i koupě SGS7/8 nebo edge.
Myslíte že to má smysl dnes platit za SGS7 edge 10k jakož to skoro za dva roky stary model? Nebo je lepsi vzit za podobne penize telefony z tohoto roku, napriklad honor 9, huawei P10?

popřípadě něco jiného kolem 10k? Požadavyk mám vicemene takove že to všechny zminene telefony splnuji, rozumny fotak, rozumnou velikost a výkon.
johnier
Junior

Odeslat příspěvekod lokomot1 20. 11. 2017 13:51

Ahoj, osobně jako praktický člověk bych zvolil Huawei p10 (hodně přemýšlím že do něj půjdu, jestli neklapne akce na s7)

S7 edge má to nepraktické zakřivení displeje- dost lidem to vadí, po tom co odezní prvotní euforie. Ktomu je to křehké zařízení. Výkonově pokulhává za H/H. Největší výhoda je jasně vodotěsnost.
Honor9 je podle mého zbytečně velký(k velikosti obrazovky), a taky spíš orientovaný na vzhled než praktičnost.

Huawei p10 se například skvěle drží a ovládá, podstatně lépe než 2 ostatní telefony. Na dnešní dobu mi přijde jako takový dobrý allround telefon za přijatelnou cenu. Pokud bych chtěl ale větší displej, přemýšlel bych určitě nad LG G6
lokomot1
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod standavfr 20. 11. 2017 16:26

Edge je stejně křehký jako Honor9,rozdíl v hardware je 32 vs.64 Gb paměti a asi 8000 bodů v antutu,tedy nic co by stálo za řeč.Zakřivení mi nevadí,jako plus vidím voděodolnost,bezdrátové nabíjení a větší úhlopříčku ve skoro stejném těle.Plus H/H je hlavně v jejich mládí,jejich podpora asi bude trvat déle.
standavfr
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod miromen4 20. 11. 2017 16:53

lokomot1 píše:Ahoj, osobně jako praktický člověk bych zvolil Huawei p10 (hodně přemýšlím že do něj půjdu, jestli neklapne akce na s7)

S7 edge má to nepraktické zakřivení displeje- dost lidem to vadí, po tom co odezní prvotní euforie. Ktomu je to křehké zařízení. Výkonově pokulhává za H/H. Největší výhoda je jasně vodotěsnost.
Honor9 je podle mého zbytečně velký(k velikosti obrazovky), a taky spíš orientovaný na vzhled než praktičnost.

Huawei p10 se například skvěle drží a ovládá, podstatně lépe než 2 ostatní telefony. Na dnešní dobu mi přijde jako takový dobrý allround telefon za přijatelnou cenu. Pokud bych chtěl ale větší displej, přemýšlel bych určitě nad LG G6


Docela souhlas až na to, že S7 ma ergonomičtějši konstrukci tzn ma tlačitka pod displejem což ma i vyhodu v tom, že ma plně využitelny displej za všech okolnosti. U Honor a Huawei se ti displej zmenši např u prohližeču takže realně nebudeš mit ani 5" displej.
FOCUS 1.5 EB
miromen4
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod DirtyKing 20. 11. 2017 17:40

Zajímavé. Ale můj Huawei P10 i Honor 9 má též tlačítka pod displejem. Evidentně nevíš, o čem žvaníš.
DirtyKing
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod miromen4 20. 11. 2017 17:45

A jo maš pravdu, ja mam v hlavě jejich předchudce.
FOCUS 1.5 EB
miromen4
Junior
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků