iPhone 7 nebo Samsung Galaxy S8

Srovnávání telefonů. Spolehlivé a nedůvěryhodné obchody

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

UPOZORNĚNÍ:
Při zakládání nového tématu v této sekci se řiďte těmito pokyny. Jejich nedodržení může vést k zásahu moderátorů fóra MobilMania.cz
Děkujeme.

Odeslat příspěvekod Jarda234 9. 11. 2017 18:25

Čau, nedokážu se rozhodnout mezi iPhonem 7 nebo S8. Mobil využívám na net, občasné focení a občas hry. Díky
Jarda234
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Nick Cave 9. 11. 2017 19:06

a který OS bys raději se dokážeš rozhodnout? :)
Nick Cave
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod opasino 9. 11. 2017 21:51

Ty požadavky splní oba, takže bych si hodil korunou, být tebou.
Huawei P9 lite mini ... Android 7.0

O II. combi ... 1.9 TDI ... 77 kW -> 100 kW
opasino
Moderátor

Odeslat příspěvekod Jarda234 9. 11. 2017 22:01

No právě, na každým se mi líbí něco, ale ohledně toho OS mi to je jedno protoze kazdej ma své chyby a výhody, IOS je jednodušší a Android u něj toho můžu upravit podle svého.
Jarda234
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod redmond 9. 11. 2017 22:06

Kup si oby dva, minister financi sa ti sice nepride podakovat, ale pomoze to vasej ekonomike.
my name is mond, Redmond.
redmond
Pokročilý

Odeslat příspěvekod xlendi 14. 5. 2018 08:50

Dlouhodobě používám android i iOS. Bez iPhonu bych si ale vystačil, kdybych byl delší dobu bez androidího telefonu, tak by mi chyběl. Obojí jsem si vyzkoušel na služebních cestách - příště už jedině buď s oběma telefony (po Evropě určitě) nebo jen s androidem. U mě by tedy vyhrála S8. Hlavní důvody - přizpůsobitelný android, podpora microSD karet, OTG, jednoduché přehrávání MP3 a zejména - sluchátkový konektor! Absence sluchátkového konektoru byla důvod, proč nemám iPhone 7, ale "starý" 6S plus a udělal jsem dobře.
iPhone 6S PLUS 128 GB, Xiaomi Mi A2 lite - 4GB/64 GB, iPad Mini 3 128 GB WiFi+Cellular
xlendi
Junior