LG G6 vs HTC U11

Srovnávání telefonů a hodnocení obchodů s telefony

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Filip1776 3. 11. 2017 19:32

Ahoj. Vybírám náhradu za moji současnou S5 a nejvíce mě zaujaly právě 2 telefony v názvu tématu. Telefon bude mít hlavně následující využití: prohlížení webu, facebook, youtube, emaily, fotoaparát, hudba + si velmi cením voděodolnosti a výjimečně hraji na telefonu hry. Telefon jsem zvyklý měnit v intervalu 3 let. Ještě dodám, že HTC bych mohl mít za lepší cenu (13,5 k) a zvažoval jsem i např. Sony Xperia XZ1 či Iphone 7 (mohl bych mít oba cca za cenu jako HTC), ale oproti G6 a U11 se mi zdají jako horší varianty. Který ze zmíněných považujete za lepší volbu a proč? Díky za rady :-)
Filip1776
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Nick Cave 3. 11. 2017 20:21

Kde koupíš HTC U11 z CZ distribuce za 13,5?
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Filip1776 3. 11. 2017 20:31

Známý by mi dal cenu. LG ale neprodává, takže tam zůstávám na běžné (koukám na alze či czc 11,5).
Filip1776
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Nick Cave 3. 11. 2017 20:43

No tak to je těžké rozhodování, asi bych vzal LG G6
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Reku 3. 11. 2017 20:56

A co Samsung S7 ? V jiném tématu se píše, jak jde na electroworld koupit za cca 11000 a v od Samsungu pak získat 3000 zpět. Tedy cena cca 8000 korun.
Reku
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod opasino 3. 11. 2017 20:58

To je opravdu těžký výběr. Každý vynikající a přesto každý zaujme trochou něčeho jiného. Nic jiného nepřipadá v úvahu?? Nějaký Honor/Huawei v dané cenové??
opasino
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Filip1776 3. 11. 2017 21:07

Uvažoval jsem i o jiných variantách, ale třeba S7 si říkám, že by měla dostávat updaty androidu kratší dobu než G6 či U11 a navíc má starší hardware. Huawei a Honor jsem také prohlížel, ale dost mi tam chybí voděodolnost a neviděl jsem u nich výhody, díky kterým by převýšily telefony v mém výběru, které navíc tu voděodolnost mají.
Filip1776
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod opasino 3. 11. 2017 21:19

Tak to jo. Jinak, co se mě týká, tak jsem ke spolehlivosti mobilních přístrojů LG velmi skeptický, takže pokud jen z těchto dvou, ta za mě HTC.
opasino
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod johnface1987 4. 11. 2017 07:54

Zase to vyzní, že tady hajím něco, ale když těm lidem nikdo neporadí...

LG G4 dostala update pouze na Android 6. Android 7 je ve hvězdách. Poměr prodaných kusů LG G6 vs. Samsung S7, nahrává Samsungu. S7 dostane Android 8. Android 9 už ne, ale u LG to rovněž nikdo nepotvrdí.

LG G6 je telefon s rok starým procesorem tedy jako S7. Podle mě Samsung zapracoval více na optimalizaci.

LG G6 je hezký telefon. To je tak vše.

Pokud někdo používá telefon jako pracovní nástroj a ne na hraní her a im, ocení rychlost servisu Samsung, nicméně narozdíl od modelůy které jsem měl LG G4 a LG G5 je to velice stabilní telefon a netrpí žádnými vadami (padání, nutné restarty pro naběhnutí WiFi, BT).

Za mě. Kup si cokoliv, ne však LG a to radím z vlastní zkušenosti...
johnface1987
Junior

Odeslat příspěvekod neis 4. 11. 2017 10:13

Opravdu by mě zajímalo, co stěmi telefony děláte. Osobní zkušenost s 1xG2 2xG3 2x g4 a x dalších v okolí a nikdy jsem neměl jediný samovolný restart, suverene nejlepší telefony co jsem mel v poměru cena/výkon v rukách...Nevím co nové Samsungy, ale co jsme měli fony do S4 tak katastrofa. Měli jsme na chvíli i Honor 7 a ten měl zase hnusné fotky. LG ma sice ***** pověst, ale jinak to byly telefony bez velkých kompromisů, což se o jiných nedalo říct...
neis
Junior

Odeslat příspěvekod sly666 4. 11. 2017 11:46

G2 mám necelé tři roky a co je samovolný restart nevím. Nikdy. :)
LG OLED65C8PLA, Onkyo HT-S9800THX, Klipsch R-15PM + Klipsch R-8SW, Samsung S21+
sly666
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Picos 4. 11. 2017 13:48

Za taku cenu HTC U11 ? Nevahal by som.
Picos
Junior

Odeslat příspěvekod opasino 4. 11. 2017 14:56

Já netvrdím, že tím trpí všechny vyrobené kusy. Ale zejména bootloop považuji u rady G za velké riziko. Neis, a proč že jsi měl trojku a čtyřku 2x?
opasino
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod David79 4. 11. 2017 15:28

Zdravím..jen můžu potvrdit slova chvály na model G3, stále ho pracovně ještě používám a za celé roky jsem neměl žádný problém.
Za mě bych doporučil určitě S7..sám jsem si ji právě koupil, v Okay za 12 560,- minus dotaci 3000,- od Samsungu. Za ty peníze nic lepšího nekoupíte.
David79
Junior

Odeslat příspěvekod neis 4. 11. 2017 18:16

G3 jsem nemel přímo ja, ale švagr a švagrová a i když zkoušeli i jiné telefony tak se k G3 vrátili a snad az na baterku, nikdy nepadlo slovo kritiky. G4 mam ja a moje žena(teda uz nemá, dcerka na nej zhodila vázu :D, mela na chvíli i honor 7,kvůli dualsim, ale vrátila se ke G4, protože to byl značný downgrade. Předtím mela G2 a to byl asi nejlepší telefon co kdy LG udělalo, kdyby nespadl na patnik tak ho mame do tedka. Mame jako náhradní ještě nexus 5, který je taky od Lg a krom zasekleho powerbuttonu slape jak hodinky. Nerozumím, proč LG odepisuje tak špičkové telefony špatnými řadami a amatérským marketingem.. Je to škoda, ale na druhou stranu diky tomu můžeme aktuální vlajkovou loď koupit za 11k:)Neobhajuji LG ta afera s bootlopem je neodpustitelna a sam diky tomu vaham nad g6, ktera uz ma bohužel vice kompromisů, ale stále se jeví jako absolutní král poměr výkon/cena v univerzálnosti..
neis
Junior

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků