Google Pixel vs. iPhone 7

Srovnávání telefonů a hodnocení obchodů s telefony

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Ricky Bilbao 29. 10. 2017 11:49

Ahojte, tak sa mi podarilo konečne odložiť si dosť peňazí aby som si mohol kúpiť telefón. Za ten čas som si poprezeral hádam všetky a dospel som k rozhodnutiu, že si kúpim buď iPhone 7 alebo Pixel... no a tu sa už neviem sám rozhodnúť... doteraz som používal len android, a to v posledných rokoch výlučne HTC...U 11 mi ale vôbec nevyhovuje bohužiaľ, 5,5 palca je na mňa príliš a tak sa bohužiaľ musím s HTC rozlúčiť ... s telefónom veľa fotím, surfujem po internete, počúvam hudbu, občas navigácia... u iP mi je sympatická vodeodolnosť a pamäť (jednoznačne by som išiel do 128gb verzie), u pixelu zase jack a čistý droid, na ktorý som zvyknutý...no neviem sa sám rozhodnúť :)
Ricky Bilbao
Junior

Odeslat příspěvekod BigT 29. 10. 2017 13:29

Kup si Nokii 8, má jack a čistý Android jako Pixel
PC: PC: Intel i5 8400, Asus ROG Strix B360‑G , 16GB Kingston HyperX, SSD Adata SP920+WD Blue 1TB, GIGABYTE GTX 1050 OC 2G, be quiet! Pure Power 10, CM Elite 333, LG IPS235P 1920x1080

NTB: HP 430 G5

Mobil: Samsung A52s 5G
BigT
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ricky Bilbao 30. 10. 2017 09:27

Nokiu veľmi nie, zatiaľ im moc neverím...
Ricky Bilbao
Junior

Odeslat příspěvekod Svenmeister 30. 10. 2017 11:33

Za me Pixel. Vynikajici foto a k tomu cisty Android s pravidelnymi updaty. iPhone rozhodne neni spatny, ale myslim, ze pokud si zvykly na Android tak by ti iOS asi nevyhovoval.
Svenmeister
Junior

Odeslat příspěvekod Alpha8520 30. 10. 2017 15:44

Zajímalo by mě jestli zdejší pisatel slov "vynikající foto" ve spojení s telefonem Pixel 2 alespoň jednu fotku tímto telefon vyfotil nebo si aspoň přečetl recenze a ne jen čísílko v DxOmark, které kdyby si rozklikl do recenze, tak uvidí, že foto je absolutně průměrné a pixel vede hlavně ve videu (osobní zkušenost).
Alpha8520
Junior

Odeslat příspěvekod Svenmeister 30. 10. 2017 16:17

Mam pocit ze tazatel ma ve vyberu prvni Pixel.

Fotek z puvodniho Pixelu jsem videl nespocet a na pomery mobilu mi prisly vyborne. Lepsi jak co leze z me Galaxy S7.
Svenmeister
Junior

Odeslat příspěvekod Ricky Bilbao 30. 10. 2017 23:50

Áno, mám na mysli starší google pixel, nie dvojku...na ňom mi vadí jedine 32gb pamäť, inak by som ho už kúpil...na iPhone zase slabá výdrž batéria, inak by som ho asi už kúpil tiež...ach jaj :-D
Ricky Bilbao
Junior

Odeslat příspěvekod Svenmeister 1. 11. 2017 18:20

U nas se 128 GB verze koupit neda? Nebo uz je vyprodana?

Nevim co mas ted za mobil (HTC?)

Pak pokud jsi mel HTC a nebyl to model 10 tak HTC 10 by taky nemusela byt spatna alternativa. Foto neni teda na urovni iPhonu nebo Pixelu, ale nejaky pruser to taky rozhodne neni. Nevim jak je na tom Sony s fotakem, naposledy jsem mel cest s Xperii X a tam to slo hodne z kopce jak ubyvalo svetlo. S XZ1 zkusenost s fotkama nemam. Samozrejme usuzovano na zaklade vyberu, tak chces asi cistsi Android, tudiz Samsung a LG jsou ze hry.
Svenmeister
Junior

Odeslat příspěvekod Picos 1. 11. 2017 18:36

Ricky, ja som pred par dnami presiel z M9 na U11. Mam kratke prsty, tak som mal miernu obavu ale uplna pohoda. Ja z HTC nemam naco prejst. Mobil pouzivam asi ako ty, tak sa ti divim.
Picos
Junior

Odeslat příspěvekod Ricky Bilbao 1. 11. 2017 19:10

no u nás na SVK sa nedá, teda aspoň som ho nikde na overenom shope nenašiel...čo je škoda no...LG ani Samsung nechcem, mal som od oboch vlajkové lode v minulosti a tie skúsenosti neboli až také dobré... u Sony neviem, ten dizajn sa mi zase nepáči...doteraz používam HTC, 3 roky som mal HTC One M8 a vlastne bez chybičky funguje dodnes, potom HTC 10, ale chcem preisť na nový phone...strašne rád by som chcel pokračovať s HTC, podľa mňa je to najlepší výrobca, lenže na U11-ke mi vadí veľký display... 5,5 palca je už, no proste neviem či by som ho vedel pohodlne používať...možno mi povieš ty skúsenosti, plus ešte to sklo, nablískané to je až až...preto uvažujem nad prvým Pixelom, predsa len ho vyrobili ešte HTC, len 32gb pamäť je málo...
Ricky Bilbao
Junior

Odeslat příspěvekod Svenmeister 1. 11. 2017 19:34

Jo takhle. My mame v CR Pixel 128 GB na czc.cz, ti na Slovensko posilaji. Akorat pripadne reseni reklamaci bude mirne slozitejsi, protoze budes muset posilat do CR.
Svenmeister
Junior

Odeslat příspěvekod Picos 1. 11. 2017 20:04

Ricky, rovnake obavy som mal aj ja ale ver mi, ze sa nemusis obavat. U11 je u mna na hranici pohodlneho ovladania kvoli velkosti. Ak by bola 11-ka vacsia, tak uz by to bol problem ale este stale sa ovlada fajn, aj s mojimi prstami. Dost dlho som vahal ale som rad, ze som sa rozhodol spravne. Smyklavosti sa neboj. Mam verziu amazing silver a na nej daktylky nevidiet tak masivne, ostatne staci utriet vtedy, ked utres aj displej. Pisem prave na U11 pohodlne po leziacky. Ak si zvyknuty ( ako ja ) na HTC, tak pri zmene budes sklamany. Dobre to zvaz.
Picos
Junior

Odeslat příspěvekod Ricky Bilbao 2. 11. 2017 10:49

no a máme tu HTC U11 Plus...ajajaj, teraz rozmýšľam, že počkám na tento phónik...
Ricky Bilbao
Junior

Odeslat příspěvekod Picos 2. 11. 2017 11:41

A ten uz nebude velky ?
Picos
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 2. 11. 2017 14:32

Ricky Bilbao píše:no a máme tu HTC U11 Plus...ajajaj, teraz rozmýšľam, že počkám na tento phónik...

HTC U11+ má 6p displej :)
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků