Honor 6X versus Nubia Z17 mini?

Srovnávání telefonů a hodnocení obchodů s telefony

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod markytka77 16. 10. 2017 19:21

Ahoj, po Nokii Lumii 1020 shanim podobny fotomobil, dobre reference jsou na Honor 6X ,jaky je ve srovnani s Nubii Z17 mini? Jde mi hlavne o fotky, nic jineho mne nezajima . Cenova relace nekde do 10 tis,cim mene,tim lepe. Zkousela jsem fotak u Huawei P9 i P10,fotili hezky,ale kdyz jsem zazoomovala,tak to uz bylo jak kresba. Jeste potrebuju ,aby sel messenger, coz prave zminovana Lumia uz nepodporovala.
markytka77
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Nick Cave 16. 10. 2017 19:23

Žádný v této cenové relaci nedosáhne kvalit L1020
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod opasino 16. 10. 2017 21:00

Přesně a jestli se ti nelíbí fotky z těch Huawei telefonů, co jsi uvedla, do 10k stejně nic lepšího neseženeš. Jestli je však výběr jen z těch dvou, pak za mě Honor.
opasino
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Djembik 17. 10. 2017 02:46

Nubia z17 mini, jednoznačně!
Djembik
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod oooooooooo 17. 10. 2017 03:46

nubia foti o tridu lip nez zminovanej honor, rek bych ze jste ji v ruce nemeli, foti paraadne
oooooooooo
Android Maniak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod markytka77 17. 10. 2017 17:25

Co jsem prave cetla recenze,tak zminovanou Nubii Z17 mini prirovnavali fotakem k Samsungu S8. Ten jsem zkousela a foti vyborne,ovsem cenove pro me prilis moc. Na Honora byly recenze skrz foceni taky dobre,ale vetsinou z data,kdy jeste Nubia nebyla na trhu.
markytka77
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Pan Kája 17. 10. 2017 19:15

Já bych krotil nadšení z nubie z17 mini. Narovinu říkám, že jsem jí v ruce neměl, ale nikde jsem neviděl žádné vyloženě oslňující fotky a už vůbec ne fotky, které by se rovnaly výstupu ze Samsungu S7 (snad vyjma ideálních světelných podmínek), natožpak S8. Rozhodně bych nevěřil nadšeným recenzím, slibujícím zázrak za rozumné peníze. Celkově ujde a dost nejspíš bude dál než honor (co do foťáku, nehodnotím celkově), ale jestli to stojí za ty případné problémy při shánění...

Jinak nějaké fotky ve vyšším rozlišení a horších podmínkách tady
Siemens M50 -> SE T300 -> SE K750i -> SE C702 -> SE Elm -> Motorola Atrix 4G -> Lumia 1020 (AT&T) -> Lumia 930 -> Galaxy S7 -> Huawei P30 Pro -> Vivo X100 Pro
Pan Kája
Ex-moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod opasino 17. 10. 2017 19:36

Já to právě beru velmi globálně, čili, dle požadavku musí velmi kvalitně fotit na mobilní zařízení této cenové kategorie a pak je důležité také celková kvalita výrobce, dostupnost značky, zkušenosti s produkty, atd., atd. a tam u mě jednoznačně vyhrává Honor.
Osobně však nejsem ten typ, který, když například bych požadoval vynikající fotografie, záměrně ignoruje ostatní vlastnosti telefonu, nebo na ně nekladl takřka žádnou důležitost. Myslím, že při výběru musí být upřednostněna určitá kontinuita napříč všemi vlastnostmi daného zařízení, jestli jsem to dobře vyjádřil.
opasino
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Nick Cave 17. 10. 2017 19:51

Přesně jsi to vyjádřil, smartphone musí splňovat více požadavků, je krátkozraké vybírat stylem ,,hlavně foťák, vše ostatní je šumák''
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nery 17. 10. 2017 19:56

Sháněl jsem též něco s 5,5 displejem, co hezky fotí za rozumné peníze. Chtěl jsem ZF4, ale tam to už opravdu přehnali s cenou vzhledem k tomu co umí, tak jsem vzal Honor6x. Za světla fotí opravdu dobře, za šera už je to trochu horší, v porovnání s ZF3. Ale myslím, že za tu cenu je Honor6x rozumná volba.
Nery
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků