ZTE Axon 7

Srovnávání telefonů a hodnocení obchodů s telefony

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod dunedreamer 9. 10. 2017 17:16

Ahoj, uvažuji o koupi nového telefonu a Axon 7 mi přijde vzhledově i funkcemi zatím asi jako nejlepší volba. Cena 7500 na ebay, uvadí new condition a free shiping. Máte někdo zkušenosti s kupováním takhle drahých věcí přes ebay ? Co mě odrazuje žádná záruka a někdo psal že tu v ČR ani není technická podpora. Opravdu se mi nechce připlácet skoro dvojnásobek a kupovat ho tady v ČR ty ceny jsou neuvěřitelně vysoké.
dunedreamer
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod stm01 9. 10. 2017 18:05

Pokud ho objednáš třeba na Tinydeal https://www.tinydeal.com/ZTE-Axon-7-A20 ... JBEALw_wcB a dáš poštovné zdarma, tak buď tě bude stát 7664 kč. Pokud ho Celní pošta zastaví , tak připočítá 21% dph a 200 kč za celní vyřízení. To znamená , že vyjde na nějakých 9500kč. Záruku máš rok. Tyhle velké obchody ani moc problémy se zárukou nedělají, pokud se něco rozbije. Mě vyšlo odeslání telefonu do Číny na necelých 300kč. Pokud budeš platit PayPalem, tak máš i ochranu proti nějakému záškodníkovi. ;-)
iPhone 11 128GB

" Nemá cenu nenávidět lidi,kteří ti závidí .Respektuj jejich závist,protože si myslí,že jsi lepší než oni." :)
stm01
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dunedreamer 9. 10. 2017 18:17

stm01: Díky za info. Takže telefon můžou a nemusí zastavit je to jen o náhodě ? A kde si přišel na tu záruku, nikde to nemůžu najít. Tady je ten na ebay
http://www.ebay.com/itm/5-5-ZTE-Axon-7- ... 1lZygkXLJw
dunedreamer
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod stm01 9. 10. 2017 19:13

V Číně mají roční záruku. To je známá věc. Sám jsem takhle naštěstí reklamoval jen jednou telefon. Teď mám taktéž na cestě jeden telefon z Číny. Je to o náhodě s tou poštou.
http://www.inchina.cz/reklamace/
iPhone 11 128GB

" Nemá cenu nenávidět lidi,kteří ti závidí .Respektuj jejich závist,protože si myslí,že jsi lepší než oni." :)
stm01
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dunedreamer 9. 10. 2017 19:18

A s tím clem je to náhodné ? Ono 7500 a 9500 je už celkem rozdíl :|
dunedreamer
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod stm01 9. 10. 2017 19:38

Jo je to o náhodě. Dneska už nefunguje to, že ti na balík napíšou dárek. Musel by jsi najít prodejce , který to posílá přes DHL a ručí za to, že telefon nebude proclený. Tam sice platíš za dopravu třeba 600kč,ale vyjde to levněji. Znám dva prodejce co to takhle dělají, ale nemají tento telefon. Kolegovi už dvakrát dorazil telefon aniž si toho všimla pošta.
iPhone 11 128GB

" Nemá cenu nenávidět lidi,kteří ti závidí .Respektuj jejich závist,protože si myslí,že jsi lepší než oni." :)
stm01
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dunedreamer 9. 10. 2017 19:51

No i s tou daní a clem to pořád vyjde mnohem levněji než kupovat ho tady, takže do něj asi půjdu. Ještě jednou díky
dunedreamer
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod stm01 9. 10. 2017 20:01

Není za co. Pokud se objedná tak ať slouží. Ještě běží 1 den ta snížená cena na to Tinydealu. ;-)
iPhone 11 128GB

" Nemá cenu nenávidět lidi,kteří ti závidí .Respektuj jejich závist,protože si myslí,že jsi lepší než oni." :)
stm01
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dunedreamer 9. 10. 2017 20:40

Tak ještě poslední otázka, jaký je rozdíl mezi tím Tinydeal a ebay :) ? Ptám se protože na ebay ho mají v stříbrné a o něco málo levněji.
dunedreamer
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod stm01 9. 10. 2017 21:23

Tinydeal je normální eshop jako Alza, Mall a jiné. Ebay je trochu jako Aukro, kde prodávají různí prodejci. Na Ebay to můžou být soukromníci i firmy. Jde potom o věrohodnost prodejce podle hodnocení.
iPhone 11 128GB

" Nemá cenu nenávidět lidi,kteří ti závidí .Respektuj jejich závist,protože si myslí,že jsi lepší než oni." :)
stm01
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků