S7 Edge, nebo LG G6?

Srovnávání telefonů. Spolehlivé a nedůvěryhodné obchody

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

UPOZORNĚNÍ:
Při zakládání nového tématu v této sekci se řiďte těmito pokyny. Jejich nedodržení může vést k zásahu moderátorů fóra MobilMania.cz
Děkujeme.

Odeslat příspěvekod icenkolb 1. 10. 2017 13:43

Ahoj,
chtěl jsem koupit jeden z těchto mobilů. Radši S7, kvůli lepším fotkám. LG mám ted v ruce. A nyní čtu, že u S7 se často objevuje "pink line of death" a někteří majitelé G6 hlásí problémy s displayi, co měla LG G4.
Existuje jiný mobil v této cenové kategorii, který byste mi doporučily?
Děkuji.
icenkolb
Junior

Odeslat příspěvekod Mildapm11 1. 10. 2017 14:11

Jaké máš požadavky. Neuvádíš své priority a to se pak blbě radí.
Mildapm11
Junior

Odeslat příspěvekod icenkolb 1. 10. 2017 14:20

Ty samé, jako mají výše zmíněné. Plus mínus.....
icenkolb
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 1. 10. 2017 17:01

Jaký máš cenový limit?
Nick Cave
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Pan Kája 1. 10. 2017 17:14

Myslím, že by v případě jejich výskytu snad neměl být problém s reklamací? Pak mě napadá ještě Huawei P9/P10 (alespoň u P10 by někdo mohl mít problémy s absencí oleofobní povrchové úpravy sklíčka displeje) nebo OnePlus 5 (tam se pro změnu mluví o jelly efektu a někde obrácených repráčcích, vyřešených updaty). Alternativně HTC10.
Motorola Atrix 4G + Lumia 1020 (AT&T) + Lumia 930 + Galaxy S7
Pan Kája
Ex-moderátor

Odeslat příspěvekod icenkolb 1. 10. 2017 18:23

Cenový limit 10500,- Nový nebo použitý. Značky Huawei a Honor až jako nutné zlo...
icenkolb
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 1. 10. 2017 18:29

Použitý neber.. Max velikost displeje?
Nick Cave
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod icenkolb 1. 10. 2017 18:34

Max 5,7", ale nehraje to roli. Kdyby do 6", tak se to ještě dá. A poznámka. Když srovnám výše dva zmíněné, rád bych kvalitní foto, což LG nějak nesplnuje. Při špatném počasí maže.

A nechci Lenovo, Moto.
icenkolb
Junior

Odeslat příspěvekod dockalacek 1. 10. 2017 18:58

Nechci vypadat nevděčně, ale dost si zužujete výběr - Huawei, nebo Honor až jako poslední možnost a Lenovo a Moto nechcete. Podle mě jste vyloučil nejzajímavější značky. Zbývá nám z těch velkých Samsung, LG a Sony a tam za 10 tisíc nedostanete u nových telefonů zdaleka tolik, co u těch zavržených, či ne moc chtěných.
Jsem propiskovej magor:-) Fantastic Four - já, Shitman, KineCZek a soap mactravish:-) Mám Eurocase 350W a nestydím se za to!:-) Chceš mít mysl veselou? Snídej housku s nutellou! Nepiji, nekouřím, jsem hebký, přítulný a v nouzi mě lze použít jako mop:-)
dockalacek
Moderátor

Odeslat příspěvekod Nick Cave 1. 10. 2017 19:03

Samsung A5 2017
Nick Cave
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod dockalacek 1. 10. 2017 19:06

A nějaký jetý iPhone?
Jsem propiskovej magor:-) Fantastic Four - já, Shitman, KineCZek a soap mactravish:-) Mám Eurocase 350W a nestydím se za to!:-) Chceš mít mysl veselou? Snídej housku s nutellou! Nepiji, nekouřím, jsem hebký, přítulný a v nouzi mě lze použít jako mop:-)
dockalacek
Moderátor

Odeslat příspěvekod icenkolb 1. 10. 2017 19:11

Který máte na mysli? iPhone 6?
icenkolb
Junior

Odeslat příspěvekod dockalacek 2. 10. 2017 10:03

dockalacek
Moderátor

Odeslat příspěvekod icenkolb 2. 10. 2017 13:26

Sehnal jsem zánovní iPhone 6s 32 GB. Bojím se, že jen 6ka bude málo. Ještě mám možnost to zvrátit. Co myslíte?
icenkolb
Junior

Odeslat příspěvekod martinV76 2. 10. 2017 14:52

Huawei nebo Honor až jako nutné zlo? Přešel jsem na Huawei po zkušenostech se Samsungy S5 a S6, LG G3 a Sony Z3 a na rozdíl od nich nemám s Huawei Mate S žádný problém. Proto se musím smát té poznámce. Nakonec pak skončí u použitého iPhonu. :-) ...komu není rady....
martinV76
Junior

Další stránka

• Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Autor