Doporučili byste použitý iPhone?

Srovnávání telefonů. Spolehlivé a nedůvěryhodné obchody

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

UPOZORNĚNÍ:
Při zakládání nového tématu v této sekci se řiďte těmito pokyny. Jejich nedodržení může vést k zásahu moderátorů fóra MobilMania.cz
Děkujeme.

Odeslat příspěvekod bizy 26. 9. 2017 20:28

Dobrý den,
jako letitý uživatel telfonů s androidem jsem se rozhodl přejít k iPhonum, ale zatím se mi nechce dávat x tisíc za nový kus. Co jsem tak prohledával internet tak jsou různé obchody, které prodávají repasované iPhony, tak by mě zajímalo jestli byste doporučili koupi takovéhoto iPhonu nebo holt pustit chlup a koupit nový?
bizy
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod opasino 26. 9. 2017 20:32

Klidně použitý nebo zánovní, ale býti ostražitý. Ale třeba v mobil pohotovosti by neměl být problém.
Lenovo P70 ... Android

O II. combi ... 1.9 TDI ... 77 kW -> 100 kW
opasino
Moderátor

Odeslat příspěvekod motorol 27. 9. 2017 09:31

Nejak jsem nikdy nebyl priznivcem bazarovych mobilu. Hlavne kdyz muzes koupit 5SE za necelych 9 tis novou. Ono ostatni budou jety,ale cena bude podobna nebo vyssi. Popripade to bude uz moc stary.
motorol
Junior

Odeslat příspěvekod sedlakpeterko 27. 9. 2017 11:00

Tak vždycky je lepší koupit nový mobil, to je jasné. Ale že by u iPhonu bylo nějak specificky nevýhodné kupovat starší kusy si zrovna nemyslím.
Zkus být specifičtější o jakou řadu máš zájem :).
sedlakpeterko
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod xlendi 27. 9. 2017 11:30

Za mě - ano, ale u vyzkoušehého přeprodejce. Třeba ta MobilPohotovost. Ale rozhodně bych nekupoval výrazně staré kusy (kvůli baterce). Asi bych vybíral jen mezi SE, 6S, 6SPlus, 7 a 7Plus a když šestku, tak 32GB (jde o novější kusy).
iPhone 6S PLUS 128 GB, Asus Zenfone 2 ZE551ML - 4GB/64 GB, (MS Lumia 640 XL LTE DS), iPad Mini 3 128 GB WiFi+Cellular
xlendi
Junior

Odeslat příspěvekod bizy 27. 9. 2017 19:25

No měl bych zájem o iPhone 6/6S. A co se týče prodejce koukal jsem zatím jen levneiphony.cz a quikset.cz
bizy
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod xcmaniax 27. 9. 2017 20:51

Zvlast ted je plny internet pouzitych 7 a 6s. Kazdej dneska nosi telefony s foliema a pouzdrama, tak jsou casto jako novy. Nebal bych se.
xcmaniax
Junior

Odeslat příspěvekod BreC 6. 10. 2017 12:19

levneiphony, mobilpohotovost.. vůbec bych se toho nebál
Lidi jsou jak ryby, někdy plavou proti proudu.
BreC
Junior