Koupě iPhone bez dokladu

Srovnávání telefonů a hodnocení obchodů s telefony

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Fotkyznovin 22. 9. 2017 19:07

Dobrý den,
Chci kupovat iPhone z druhé ruky, a někdo mi nabídnul tento zabalený s roční zárukou. https://imghost.io/image/Gpgr5 dle imei.
Může v tom být nějaká zrada? Jak je to pak s reklamací? Díky
Fotkyznovin
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Nick Cave 22. 9. 2017 20:41

do toho bych nešel ani omylem..
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod opasino 22. 9. 2017 21:02

No jestli to bude cca do 500,- Kč, můžete to zkusit :-). Ale jinak né, takovým to "suprovým" nákupům se vyhnouti.
opasino
VIP uživatel


Odeslat příspěvekod ondrejlo 22. 9. 2017 23:22

Já bych se toho zase nějak extra nebál.

Kupoval jsem takhle manželce 6S Plus, ušetřil jsem 7000 Kč oproti ceně v Alze.
Sešel jsem se s týpkem, dal mi telefon, dal jsem tam SIM, zapnul, aktivoval, vyzkoušel, zkontroloval IMEI na webu Apple, zaplatil jsem a bylo to. Telefon funguje skoro 2 roky.

A Apple, pokud se nic nezměnilo, poskytuje záruku 12 měsíců na všechny svoje produkty po celém světě.

Takových telefonů, když jsem ho kupoval, bylo na bazosi několik.

https://www.apple.com/legal/warranty/pr ... ranty.html
ondrejlo
Junior

Odeslat příspěvekod bennybull 23. 9. 2017 06:31

Přesně..ověřit vyzkoušet a pokud není kradený a blokovany šel bych do nej..kolega výše má pravdu.
bennybull
Junior

Odeslat příspěvekod Fotkyznovin 23. 9. 2017 08:55

Oka zajedu se na něj podívat, overim IMEI že sedí, dám sim, aktivuju, zavolám někomu + zjistím jestli šlape LTE a měl bych mít roční apple mezinárodní záruku. Je to tak?
Fotkyznovin
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Fotkyznovin 23. 9. 2017 14:42

Tak telefon je doma, byl to nový zabalený kus, aktivace proběhla v pořádku, ceská sim taky v pořádku. Krabice v češtině stejně jako připslušenství ( iP7+, 256GB, 16000kč)
Díky za rady, uvidíme za pár měsíců.
Fotkyznovin
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Alpha8520 23. 9. 2017 16:11

Taky jsem prodával kdysi iPhone 6S 64GB nový absolutně bez papírů, cenu jsem oproti alze snížil asi o 5000. Dostal jsem ho darem od zákazníka k vánocům. Pokud by se každý řídil radami zdejších frikulínů, tak bych to do teď neprodal, přitom telefon byl naprosto čistý.
Alpha8520
Junior

Odeslat příspěvekod morki 23. 9. 2017 18:30

Ja takhle pred 4 mesici koupil iphone 7 32GB uplne novy zataveny se zarukou od t-mobile za 13000 kc :)
morki
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Fotkyznovin 25. 9. 2019 10:25

Tak jsem náhodou zpět, a telefo jsem tehdy nakonec koupil. Byl zatavený v krabiččce, s folii. Dal jsem sim ozkoušel, na webu dle imei ověřil a teď to budou dva roky a všechno je ok.
Jasně nejde to generalizovat, ale nemusí to být špatný kup
Fotkyznovin
Kolemjdoucí


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků