Iphone SE nebo Sony Xperia compact

Srovnávání telefonů a hodnocení obchodů s telefony

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Vaso00 12. 9. 2017 09:45

Zdravím vespolek. Přestože jsem majitelem telefonu Asus Zenfone 3 Zoom, který naprosto splňuje mé požadavky, je již podruhé na reklamaci (vadný mikrofon, komunikace se servisem je ale super) a používám starší BlackBerry. A tak nějak mne nadchla velikost, prostě malý mobil, žádná cihla. A v tomto segmentu není mnoho na výběr.
Požadavky:
- foto, přední i zadní
- video
- rozumná výdrž
- bytelná konstrukce
- plynulý chod systému

Rozhodujícím faktorem budou asi první tři body...
Vaso00
Junior

Odeslat příspěvekod qsubt 13. 9. 2017 13:37

pokud video nejak vic a seriozne, a nechces porad myslet na volnou pamet a nejak se uskrovnovat tak iphoneSE rozhodne asi ne jen 32GB..., do Compactu das pametovku a jsi vysmaty

X Compact mam rok...
- fotky prumer, video nadprumer (max FHD/60, bez 4K)
- vydrz nadprumer
- konstrukce OK, ja si nestrikam z kovu nebo skla, stejne je v tpu minipouzdru
- plynuly chod systemu uplne OK - prestoze verejnosti odsouzeny (protoze ma "jenom" snap650)
- da se koupit relativne levne pouzity i zanovni, novy za plnou palbu CZ distribuci (9200) bych nekupoval, to uz radsi XZ1+sluchatka v predobjednavce.

XZ1 se jeste neprodava ale
- fotky budou nejspis porad prumer a nedosahnou kvality top, video bude zase nadprumer - super stabilizace, navic proti XC tyy slow videa a 4K.,
- konstrukce bude lepsi, "lepsi plast", gorila glass5, voda+prach
- vydrz stejna nebo lepsi nez XC = uplne OK
- quick charge 3.0
- chod systemu nic nez plynule nepripada v uvahu
-
iphoneSE jsem nikdy nemel, libi se me hmotnost 113g, lakal me dost, ale nakonec.. mam radsi otevrenejsi system, USB, OTG, pametovky..., asi bych pockal na info o SE2 nez ze bych si ted kupoval SE
huh?
qsubt
Junior


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků