6 palců a čtečka na přední straně

Srovnávání telefonů a hodnocení obchodů s telefony

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod don-leo 22. 8. 2017 09:26

ahoj. Rozbil jsem si displej na mate 8. hledám náhradu. s ním jsem byl spokojený, ale chci čtečku na přední straně. nemůžu vůbec nic najít. stačila by i nižší střední třída, chci to jen na net, hraju jen šachy, volání sem tam nějaké zprávy.
jediné co jsem našel je maze alpha, ale zas mám trochu strach z těch čínských obchodů/telefonů. nemá ho někdo, kdo by poreferoval?
Cena do 10 tis, max lehce přes, kdyby to stálo za to.
naše 800LTE nutné, čím menší nadstavba tím lépe. ideál bych viděl něco jako levovo P2, ale v nějaké větší verzi.
poradíte?
don-leo
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 22. 8. 2017 09:41

také jsem hledal něco jako Lenovo P2 s 6p a větším displejem, čtečkou na přední straně a velkou baterií :)
zatím jsem u nás nic nenašel, všechno má čtečku na zadní straně, takže zbývá jedině čína
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod stm01 22. 8. 2017 11:00

Ono na výběr moc není telefonů se čtečkou ve předu a od 6".
Tipy z Číny.
Meizu M3 https://www.aliexpress.com/item/Origina ... st=ae803_2
Maze Alpha - https://www.tinydeal.com/maze-alpha-60- ... 66676.html
Ten MAZE má Helio P25. Ten samý mám ve svém Redmi Pro a šlape skvěle, jak výkonově tak GPS. Má i USB C. Vůbec za ty peníze to vypadá dost dobře. Otázkou je jak je to s evropskou LTE. Někdo jí potřebuje, já naštěstí ne. Ale ze značkou jako takovou nemám zkušenost. Já upřednostňuji Xiaomi. ;-)
iPhone 11 128GB

" Nemá cenu nenávidět lidi,kteří ti závidí .Respektuj jejich závist,protože si myslí,že jsi lepší než oni." :)
stm01
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nick Cave 22. 8. 2017 11:20

než z číny kvůli záruce bych vzal něco u nás, teď spadla cena Lenovo Phab2 Plus, na net a videa super
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Franklin 22. 8. 2017 11:32

Požadavkem je čtečka na přední straně. Phab2 Plus to nesplňuje.
Franklin
Junior

Odeslat příspěvekod roy1 22. 8. 2017 11:51

Stm01 to miezu nemá pásmo 800, to maze ho má.
roy1
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Nick Cave 22. 8. 2017 11:52

Franklin: to vím, vždyť ho mám :) ale jde rychle zapnout displej dvojitým poklepem, takže je asi lepší tu čtečku na přední straně oželet než nakupovat u číňana s roční zárukou a kdovíjakými dalšími problémy, když se nevyznáš..
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod stm01 22. 8. 2017 12:18

Taktéž mám čtečku ve předu a je to lepší. Takže tomu rozumím. ;-)
Nebo za 3000kč vyměnit displej. http://www.iloveservis.cz/servis/huawei ... splej.html
iPhone 11 128GB

" Nemá cenu nenávidět lidi,kteří ti závidí .Respektuj jejich závist,protože si myslí,že jsi lepší než oni." :)
stm01
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod _Rocco_ 22. 8. 2017 13:37

Sony Xperia XA1 Ultra a je klid.
_Rocco_
Junior

Odeslat příspěvekod Franklin 22. 8. 2017 13:47

To jsi ale v rozporu se zadáním ještě větším než byl Nick Cave.
Sony Xperia XA1 Ultra nemá čtečku otisků prstů vůbec žádnou.
Franklin
Junior

Odeslat příspěvekod don-leo 22. 8. 2017 16:31

Tak to bude asi problém něco najít. Na tu velkou xperii jsem koukal. Udivilo mě, že nemá čtečku. Taky ta baterie mi přijde malá Vzhledem k displeji. Do té činy se mi moc nechce. Displej si nechám spravit, ale telefon je v záruce, takže musím autorizovaný servis. Ale až po tom, co koupím nový mobil.
don-leo
Junior

Odeslat příspěvekod PoliceCollector 22. 8. 2017 19:22

Honor 9 má čtečku v tlačítku.
PoliceCollector
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod don-leo 22. 8. 2017 19:30

Ale ne 6 palců displej
don-leo
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 22. 8. 2017 22:54

don-leo píše:Na tu velkou xperii jsem koukal. Udivilo mě, že nemá čtečku. Taky ta baterie mi přijde malá Vzhledem k displeji.

I kdyby ta Xperia měla čtečku, tak by nejspíš byla v bočním tlačítku, umístění typické pro Sony
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod don-leo 14. 9. 2017 08:58

našel jsem nakonec Elephone S8. má s tou značkou někdo zkušenosti? za 250,- dolarů slušný mobil alespon papírově. značka je čínský *****? díky
don-leo
Junior

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků