Jaky telefon střední třídy do 5 tis.

Srovnávání telefonů a hodnocení obchodů s telefony

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Tompr 16. 8. 2017 17:23

Ještě se zeptam u P9 lite jsou 2 verze kde je vic MB RAM a není pametova karta a obráceně?
Tompr
Junior

Odeslat příspěvekod Lardev 16. 8. 2017 18:02

Smurfik: Jo četl a nechal jsem si také na číslo u TescoMobile poslat SMS. Přišla ta samá. Pak je ještě třeba si přečíst podmínky, jaké mají na tuto akci.
https://www.o2.cz/osobni/letni-slevy/#d547968

Alpha8520: Právě že to není přes Extravýhody, kde je sleva na Huawei P9 a P10, ale tohle je sleva pro věrné zákazníky, kde je to jinak než u Extravýhod. U Extravýhod se právě posílá SMS s kódem.
Lardev
Junior

Odeslat příspěvekod Tompr 17. 8. 2017 16:47

koukam že P9 Lite jsou rozděleny kde je Huawei P9 Lite 2017 ten ma 3,GB RAM ten druhy bez označení roku má 2GB RAM

ještě nějaky rozdíl?
slot na pamětovou kartu to má?

Ted mi odesla Lumie 925 natekla voda a nabíjení přes centralu asi taky nedala a nemela slot na kartu a fotky ,videa v čudu....takže tel.bez možnosti pamětové karty už nikdy víc.
Tompr
Junior

Odeslat příspěvekod SoxXe 18. 8. 2017 13:52

Co se třeba zamyslet :hm nad Vodafone Smart V8 je to teda dražší 5 977 Kč. Ale nepřijde mi nějako špatný. Co vím tak ta nadstavba od VF je ale krapet otravná.

:!: Tady je porovnání s Huawei P9 lite :!:


:arrow: recenze na VSV8
SoxXe
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod SoxXe 19. 8. 2017 15:04

Co třeba Xiaomi Redmi Note 4 Global ten je okolo 5400

Podporuje už bez problému naše LTE.

INFO :

    1 ) 8 jádrový procesor, 2,0 GHz, Snapdragon 625
    2 ) 64 GB vnitřní paměti
    3 ) 4 GB RAM paměti
    4 ) Čtečka otisku prstů
    5 ) Podpora dvou SIM karet s LTE a možností využití slotu pro micro SD kartu až do 128 GB.
    6 ) Zadní 13 Mpx a přední 5 Mpx
    7 ) Baterie s kapacitou 4 100 mAh, podpora rychlonabíjení
    8 ) 5,5″, TFT IPS displej, 1920 x 1080 px

Obrázek
SoxXe
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Tompr 20. 8. 2017 09:19

Rozhodl jsem se pro Huawei P9 lite vezmu i pro ženu ve zlate barvě :) jen se ještě zeptám jakou pamětovou kartu koupit o kapacitě 64GB jde o rychlost čtení/zapis. je to jedno?

Koukal jsem že se uz dělaji 80Mb/s
Tompr
Junior

Odeslat příspěvekod lowmanager 20. 8. 2017 09:28

Já nechápu proč všude cpete to Xiaomi RN 4. Na zdejší doporučení jsem si ho koupil a určitě ho budu vracet. To jeho prostředí MIUI je strašné, je těžký jako prase a fotky by byly dobré na dobu 7 let zpátky.

O P9 lite jsem taky uvažoval, ale na živo vypadá dost hnusně oproti fotkám a taky mě tam štvaly SW tlačítka + je zbytečně vysoký.

Známá si teď koupila Lenovo K6 a ten je naopak na živo pěkný oproti fotkám a i když je s HW horší oproti dost podobně vypadajícímu Xiaomi 4x, tak tam aspoň není to xxx MIUI.
Naposledy upravil opasino dne 20. 8. 2017 09:37, celkově upraveno 2
Důvod: Odstraněna vulgarita.
lowmanager
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod polda 20. 8. 2017 09:31

Na to se dá zvyknout případně co nejvíce omezit a ignorovat. Trvá to sice třeba měsíc ale jde to.
polda
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tompr 20. 8. 2017 10:08

Ještě jsem ted koukal na sony xperia a zaujalo mě že je voděodolny neříkam že se s tel.musím potápet ale spíš mi jde o kapky deště....

Jak vidíte Huawei P9 lite vs. Sony xperia (nevím trídu,ale kolem 5-6tis. kč)
Tompr
Junior

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků