Mobil s IP68 do 5"

Srovnávání telefonů. Spolehlivé a nedůvěryhodné obchody

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

UPOZORNĚNÍ:
Při zakládání nového tématu v této sekci se řiďte těmito pokyny. Jejich nedodržení může vést k zásahu moderátorů fóra MobilMania.cz
Děkujeme.

Odeslat příspěvekod burák007 15. 8. 2017 09:13

Dobrý den,
přítel má Sony Xperia Z3 compact, no ale dnes ráno přestal fungovat mikrofon. Poradíte prosím nějakou náhradu? Klidně by koupil znova Z3, ale poradíte nějaký eshop, který nebude úplně pochybný?
Děkuji
burák007
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod petyo 15. 8. 2017 09:56

Jak pochybný? Předpokládám, že pochybný je asi každý eshop který nemá reklamy v TV jako Alza. Na heurece ho nějaké eshopy mají a jsou tami s hodnocením 96%. To mi přijde dost důveryhodné i přes to, že nemají zelenou stvůru v tv.
petyo
Junior

Odeslat příspěvekod burák007 15. 8. 2017 10:12

Pochybné jsem myslela, že když jsi přečtu diskuzi na heurece tak se nezhrozím. Sama mám telefon z EU distribuce "šedivku". Z Alzy jsem nikdy nic nekoupila a nekoupím, nemusíte se hned čertit, že mi jde jen o reklamu.
burák007
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod petyo 15. 8. 2017 10:19

Tak ono to moc těch eshopů už neprodává. Takže stačí vybrat nejlepší z těch co tam jsou. Jinak těch telefonů s IP68 taky moc není. Většinou jsou premiové telefony. Z těch levněších a menších např. Samsung A3 nebo A5.
petyo
Junior

Odeslat příspěvekod burák007 15. 8. 2017 10:37

Dražší telefon nevadí, ale oba máme problém s tím, že raději měnší telefon do kapsy, všechny výšší řady jsou tak 6" mám pravdu? Takže asi vážně budem muset vybrat nějaký z eshopu, který ho ještě nabízí...
burák007
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod qsubt 15. 8. 2017 11:35

a pokud drazsi nevadi, za 4 tydny bude novy compact od sony, predstavi ho v berline, a IP68 asi bude.
http://www.gsmarena.com/sony_xperia_xz1 ... t-8610.php
"rumored"
huh?
qsubt
Junior

Odeslat příspěvekod burák007 15. 8. 2017 12:04

Oou děkuji :)
burák007
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Nick Cave 15. 8. 2017 12:34

Nick Cave
VIP uživatel