A5 (2016) nebo jiný s kvalitním fotoaparátem?

Srovnávání telefonů a hodnocení obchodů s telefony

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Ondatra2222 14. 8. 2017 13:15

V rodině si příbuzný chce koupit telefon, respektive chce po mně ať mu jej obstarám. Zmínil jsem mu pár stránek na netu mezi nimiž i tuto a prý se mám teda zeptat. Tak se ptám. :-D

Jde především o fotoaparát a občasné používání internetu, občas jednoduchá hra a aplikace jako počasí apod. Loňská A5 měla údajně fotoaparát jako S6 navíc s SD, což je velká výhoda. Teď se dá koupit již do 6tis. Ovšem otázka zní, jestli už jiné fotoaparáty nedohonily A5 (2016) a nejsou již lepší. Svou velkou roli hraje i optická stabilizace kterou v této cenové ketegorii nenabízí vpodstatě žádný výrobce. Kromě P10 lite je v možnosti třeba i Moto G5 Plus, které fotí také pěkně, ovšem doběhlo už loňský Samsung? Škoda jen, že G5 Plus nemá stabilizaci, protože 4K z něj vypadá v ukázkách na netu velmi povedeně. Jak je to ale u fotek nevím. Jistou alternativou by byla i A3 (2017), tam se ale obávám že bude "horší" verze fotoaparátu, alespoň papírově mi to připadá.

Může někdo porovnat? Díky.
Ondatra2222
Junior

Odeslat příspěvekod Carllos VoIP 14. 8. 2017 13:56

Pokud je prioritou fotoaparát,kvalitní display a velmi dobrá výdrž baterie, pak je A5 (2016) velmi dobrá volba. :-)
iPhone 12 Pro Max, AW 5
Carllos VoIP
Junior

Odeslat příspěvekod vlamos 14. 8. 2017 14:46

A5 (2016) vlastním a myslím, že je to dobrá volba - foto v této cenové kategorii super, to samý výdrž (a rychlost nabíjení). Display paráda. Mám ho rok, nijak se nezadrhává. Telefon je dobře podporovanej (už obdržel Android Nougat). Můžu s klidným svědomím doporučit.
vlamos
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 14. 8. 2017 16:48

Samsung A5 2016 je ve známých eshopech vyprodaný, ale dá se koupit EU distr.
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ondatra2222 14. 8. 2017 19:11

Po prvních odpovědích jsme večer zakoupily Galaxy A5 (2016) v kamenné prodejně. Prozatím spokojenost.
Ondatra2222
Junior


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků